Ісmорія Великого народу
Надзвичайно влучне, красиве та змістовне визначення історії дав Мігель Сервантес. Він стверджував,що саме ця наука є скарбницею наших діянь, свідоком минулого, прикладом і повчанням для сьогодення, застереженням для майбутнього. Історія нашої держави пройшла довгий шлях розвитку: від перших людей, що з'явилися на території України близько 1 млн. років тому, до сьогодення. Шлях цей був складним і тернистим. І кожна людина повинна розуміти, що історія - творить наше майбутнє. А ще - ми з вами, шановний читачу, самі творимо історію: нашу історію, історію нашої держави, історію цілого світу. Все, що ми робимо сьогодні - завтра вже історія. І цього не можливо змінити.

Міста і села

  • Донеччина
      • Донецька область
        м. Донецьк
        Історія Донецька. Хронологія розвитку
        м. Авдіївка
        м. Артемівськ
        м. Вугледар
        м. Горлівка
        м. Дебальцеве
        м. Дзержинськ
        м. Димитров
        м. Добропілля
        м. Докучаєвськ
        м. Дружківка
        м. Єнакієве
        м. Жданівка
        м. Кіровське
        м. Костянтинівка
        м. Краматорськ
        м. Красний Лиман
        м. Красноармійськ
        Особистості Красноармійська
        м. Макіївка
        м. Маріуполь
        м. Новогродівка
        м. Селидове
        м. Слов'янськ
        Історія Слов'янська. Хронологія розвитку
        Об'єкти Слов'янська
        Промисловість
        Слов'янський арматурно-ізоляторний завод (ТОВ "АІЗ")
        м. Сніжне
        м. Торез
        м. Харцизьк
        Об'єкти
        Харцызск: время, события, люди
        м. Шахтарськ
        м. Ясинувата
        Амвросіївський район
        м. Амвросіївка
        смт Войковський
        смт Кутейникове
        смт Новоамвросіївське
        с-ще Бондаревське
        с-ще Виселки
        с-ще Володарського
        с-ще Грабське
        с-ще Дзеркальне
        с-ще Житенко
        с-ще Жукова Балка
        с-ще Катеринівка
        с-ще Квашине
        с-ще Кленівка
        с-ще Кобзарі
        с-ще Котовського
        с-ще Кринички
        с-ще Лисиче
        с-ще Мережки
        с-ще Металіст
        с-ще Нижньокринське
        с-ще Обрізне
        с-ще Овочеве
        с-ще Петренки
        с-ще Побєда
        с-ще Придорожнє
        с-ще Родники
        с-ще Рубашкине
        с-ще Свободне
        с-ще Сергієве-Кринка
        с-ще Степне
        с-ще Трепельне
        с-ще Улянівське
        с-ще Харківське
        с. Агрономічне
        с. Артемівка
        с. Білоярівка
        с. Благодатне
        с. Василівка
        с. Велике Мішкове
        с. Вербівка
        с. Григорівка
        с. Григорівка
        с. Єлизавето-Миколаївка
        с. Зелене
        с. Калинове
        с. Карпово-Надеждинка
        с. Киселівка
        с. Комишуваха
        с. Кошарне
        с. Красний Луч
        с. Ленінське
        с. Мала Шишівка
        с. Манич
        с. Многопілля
        с. Мокроєланчик
        с. Новоєланчик
        с. Новоіванівка
        с. Новоклинівка
        с. Новопетрівське
        с. Новопетрівське
        с. Новоукраїнське
        с. Олексіївське
        с. Ольгинське
        с. Павлівське
        с. Петропавлівка
        с. Покровка
        с. Полтавське
        с. Русько-Орлівка
        с. Садове
        с. Свистуни
        с. Семенівське
        с. Сіятель
        с. Степано-Кринка
        с. Успенка
        с. Федорівка
        с. Червоносільське
        Артемівський район
        м. Сіверськ
        смт Луганське
        с-ще Артемівське
        с-ще Виїмка
        с-ще Доломітне
        с-ще Зеленопілля
        с-ще Калініна
        с-ще Нагірне
        с-ще Новолуганське
        с-ще Опитне
        с-ще Підгородне
        с-ще Роти
        с-ще Спірне
        с-ще Травневе
        с-ще Ягідне
        с. Андріївка
        с. Бахмутське
        с. Берестове
        с. Берхівка
        с. Білогорівка
        с. Благодатне
        с. Богданівка
        с. Бондарне
        с. Василівка
        с. Васюківка
        с. Верхньокам'янське
        с. Вершина
        с. Весела Долина
        с. Веселе
        с. Відродження
        с. Володимирівка
        с. Голубівка
        с. Григорівка
        с. Григорівка
        с. Дача
        с. Діброва
        с. Дронівка
        с. Дубово-Василівка
        с. Зайцеве
        с. Залізнянське
        с. Званівка
        с. Іванград
        с. Івано-Дар'ївка
        с. Калинівка
        с. Кірове
        с. Клинове
        с. Кліщіївка
        с. Кодема
        с. Комуна
        с. Красне
        с. Красний Пахар
        с. Краснополівка
        с. Криничне
        с. Кузьминівка
        с. Липівка
        с. Липове
        с. Логвинове
        с. Лозове
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка Друга
        с. Миронівка
        с. Мідна Руда
        с. Міньківка
        с. Нижнє Лозове
        с. Никифорівка
        с. Нова Кам'янка
        с. Новогригорівка
        с. Новоселівка
        с. Одрадівка
        с. Оріхово-Василівка
        с. Парасковіївка
        с. Переїзне
        с. Петрівське
        с. Пилипчатине
        с. Платонівка
        с. Покровське
        с. Привілля
        с. Різниківка
        с. Роздолівка
        с. Розсадки
        с. Сакко І Ванцетті
        с. Санжарівка
        с. Семигір'я
        с. Серебрянка
        с. Стряпівка
        с. Трипілля
        с. Федорівка
        с. Федорівка Друга
        с. Хромівка
        с. Яковлівка
        Великоновосілківський район
        смт Велика Новосілка
        с-ще Бурлацьке
        с-ще Зелений Гай
        с-ще Золота Нива
        с-ще Ключове
        с-ще Комишуваха
        с-ще Новодонецьке
        с-ще Одрадне
        с-ще Октябр
        с-ще Октябрське
        с-ще Перебудова
        с-ще Роздольне
        с-ще Розлив
        с-ще Урожайне
        с-ще Шевченко
        с-ще Ясна Поляна
        с. Андріївка
        с. Багатир
        с. Веселе
        с. Вільне Поле
        с. Володине
        с. Воскресенка
        с. Времівка
        с. Георгіївка
        с. Грушівське
        с. Дніпроенергія
        с. Євгенівка
        с. Завітне Бажання
        с. Запоріжжя
        с. Зелене Поле
        с. Зелений Кут
        с. Іскра
        с. Карла Маркса
        с. Комар
        с. Костянтинопіль
        с. Красна Поляна
        с. Макарівка
        с. Малий Керменчик
        с. Нескучне
        с. Новий Комар
        с. Новомайорське
        с. Новоочеретувате
        с. Новопетриківка
        с. Новопіль
        с. Новосілка
        с. Новоукраїнка
        с. Новохатське
        с. Олександроград
        с. Олексіївка
        с. Орлинське
        с. Петропавлівка
        с. Піддубне
        с. Привільне
        с. Рівнопіль
        с. Скудне
        с. Слов'янка
        с. Старомайорське
        с. Старомлинівка
        с. Сторожеве
        с. Толстой
        с. Улакли
        с. Федорівка
        с. Червона Зірка
        с. Шахтарське
        с. Шевченко
        с. Ялинське
        с. Ялта
        Волноваський район
        м. Волноваха
        смт Благодатне
        смт Володимирівка
        смт Донське
        смт Комсомольський
        смт Новотроїцьке
        смт Оленівка
        смт Ольгинка
        с-ще Зачатівка
        с-ще Малинове
        с-ще Молодіжне
        с-ще Новомиколаївка
        с-ще Петрівське
        с. Анадоль
        с. Андріївка
        с. Благовіщенка
        с. Ближнє
        с. Богданівка
        с. Бугас
        с. Валер'янівка
        с. Василівка
        с. Веселе
        с. Вікторівка
        с. Вільне
        с. Голубицьке
        с. Дмитрівка
        с. Доля
        с. Єгорівка
        с. Затишне
        с. Зачатівка
        с. Зелений Гай
        с. Златоустівка
        с. Знаменівка
        с. Іванівка
        с. Калініне
        с. Кирилівка
        с. Кіровське
        с. Краснівка
        с. Кропивницьке
        с. Лазарівка
        с. Лідине
        с. Лісне
        с. Любівка
        с. Малинівка
        с. Малогнатівка
        с. Микільське
        с. Миколаївка
        с. Новоандріївка
        с. Новогнатівка
        с. Новогригорівка
        с. Новомиколаївка
        с. Новоолексіївка
        с. Новопавлівка
        с. Новотатарівка
        с. Октябрське
        с. Передове
        с. Петрівське
        с. Петрівське
        с. Пільне
        с. Полкове
        с. Привільне
        с. Прохорівка
        с. Рибинське
        с. Рівнопіль
        с. Свободне
        с. Степне
        с. Тарасівка
        с. Трудівське
        с. Трудове
        с. Хлібодарівка
        с. Червоне
        с. Чичеріне
        с. Шевченко
        с. Шевченко
        Володарський район
        смт Володарське
        с-ще Асланове
        с-ще Лісне
        с. Бойове
        с. Веселе
        с. Водяне
        с. Гранітне
        с. Зелений Яр
        с. Зоря
        с. Кальчик
        с. Кальчинівка
        с. Касянівка
        с. Катеринівка
        с. Кирилівка
        с. Кірове
        с. Ключове
        с. Кременівка
        с. Ксенівка
        с. Лугове
        с. Македонівка
        с. Малинівка
        с. Малоянисоль
        с. Назарівка
        с. Новогригорівка
        с. Новокраснівка
        с. Новороманівка
        с. Новоянисоль
        с. Октябрське
        с. Паннівка
        с. Первомайське
        с. Перемога
        с. Приовражне
        с. Республіка
        с. Садове
        с. Сергіївка
        с. Старченкове
        с. Суженка
        с. Тополине
        с. Труженка
        с. Українка
        с. Федорівка
        с. Херсонес
        с. Шевченко
        Добропільський район
        смт Святогорівка
        с-ще Дорожнє
        с-ще Красноярське
        с-ще Маяк
        с-ще Новий Донбас
        с-ще Світле
        с-ще Шевченко
        с. Артема
        с. Благодать
        с. Бойківка
        с. Василівка
        с. Веселе
        с. Веселе Поле
        с. Вікторівка
        с. Вільне
        с. Вірівка
        с. Володимирівка
        с. Ганнівка
        с. Грузьке
        с. Гуліве
        с. Добропілля
        с. Завидо-Борзенка
        с. Завидо-Кудашеве
        с. Зелене
        с. Золотий Колодязь
        с. Іванівка
        с. Кам'янка
        с. Копані
        с. Коптєве
        с. Красноподілля
        с. Криворіжжя
        с. Кутузовка
        с. Кучерів Яр
        с. Леніна
        с. Лиман
        с. Лідине
        с. Мар'ївка
        с. Матяшеве
        с. Никанорівка
        с. Нововікторівка
        с. Нововодяне
        с. Новогришине
        с. Новокриворіжжя
        с. Новомар'ївка
        с. Новоолександрівка
        с. Новоторецьке
        с. Новотроїцьке
        с. Новоукраїнка
        с. Новофедорівка
        с. Октябрське
        с. Панківка
        с. Первомайське
        с. Петрівське
        с. Петрівське
        с. Ракша
        с. Рози Люксембург
        с. Рубіжне
        с. Суворове
        с. Торецьке
        с. Урицьке
        с. Шилівка
        с. Юр'ївка
        Костянтинівський район
        с-ще Безім'яне
        с-ще Бересток
        с-ще Зоря
        с-ще Клебан-Бик
        с-ще Молочарка
        с-ще Новодмитрівка
        с-ще Приют
        с-ще Стінки
        с-ще Червоне
        с-ще Артема
        с-ще Розкішне
        с. Артемівка
        с. Березівка
        с. Біла Гора
        с. Білокузьминівка
        с. Віролюбівка
        с. Водяне Друге
        с. Гнатівка
        с. Диліївка
        с. Зелене Поле
        с. Іванопілля
        с. Іжевка
        с. Ілліча
        с. Калинове
        с. Катеринівка
        с. Кіндратівка
        с. Клинове
        с. Куртівка
        с. Майське
        с. Маркове
        с. Миколаївка
        с. Миколайпілля
        с. Неліпівка
        с. Нова Полтавка
        с. Новомаркове
        с. Новооленівка
        с. Новопавлівка
        с. Олександро-Калинове
        с. Олександро-Шультине
        с. Олександропіль
        с. Осикове
        с. Павлівка
        с. Петрівка
        с. Плещіївка
        с. Подільське
        с. Полтавка
        с. Попасне
        с. Попів Яр
        с. Правдівка
        с. Предтечине
        с. Райське
        с. Романівка
        с. Русин Яр
        с. Степанівка
        с. Ступочки
        с. Тарасівка
        с. Торецьке
        с. Торське
        с. Федорівка
        с. Яблунівка
        Красноармійський район
        смт Гродівка
        Відомі уродженці Гродівки
        смт Новоекономічне
        смт Удачне
        с-ще Димитрове
        с-ще Котлярівка
        с-ще Лозуватське
        с-ще Надеждинка
        с-ще Новопустинка
        с-ще Перше Травня
        с-ще Птиче
        с-ще Пушкіне
        с-ще Чунишине
        с. Балаган
        с. Баранівка
        с. Берестки
        с. Богданівка
        с. Веселе
        с. Вовкове
        с. Вовче
        с. Воздвиженка
        с. Воровське
        с. Гнатівка
        с. Гришине
        с. Даченське
        с. Євгенівка
        с. Єлизаветівка
        с. Жовте
        с. Журавка
        с. Завітне
        с. Запоріжжя
        с. Звірове
        с. Зелене
        с. Зоря
        с. Іванівка
        с. Калинове
        с. Калініне
        с. Красне
        с. Красний Лиман
        с. Красний Яр
        с. Крутий Яр
        с. Леніне
        с. Ленінське
        с. Лисичне
        с. Лисівка
        с. Луначарське
        с. Маринівка
        с. Мемрик
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка
        с. Мирне
        с. Миролюбівка
        с. Михайлівка
        с. Михайлівка
        с. Московське
        с. Муравка
        с. Новий Труд
        с. Новоандріївка
        с. Нововасилівка
        с. Новодмитрівка
        с. Новоєлизаветівка
        с. Новожеланне
        с. Новомиколаївка
        с. Новоолександрівка
        с. Новоолександрівка
        с. Новоолексіївка
        с. Новооленівка
        с. Новопавлівка
        с. Новосергіївка
        с. Новоторецьке
        с. Новотроїцьке
        с. Новоукраїнка
        с. Орлівка
        с. Петрівка
        с. Петровського
        с. Піщане
        с. Преображенка
        с. Прогрес
        с. Промінь
        с. Пустинка
        с. Разіне
        с. Рівне
        с. Ріг
        с. Свиридонівка
        с. Сергіївка
        с. Сергіївка
        с. Солоне
        с. Срібне
        с. Сухецьке
        с. Сухий Яр
        с. Тимофіївка
        с. Троїцьке
        с. Троянда
        с. Українка
        с. Улянівка
        с. Успенівка
        с. Шевченко Перше
        с. Ясенове
        Краснолиманський район
        смт Дробишеве
        смт Кіровськ
        смт Новоселівка
        смт Ямпіль
        смт Ярова
        с-ще Дзержинське
        с-ще Нове
        с-ще Соснове
        с. Вовчий Яр
        с. Дерилове
        с. Діброва
        с. Закітне
        с. Зелена Долина
        с. Іванівка
        с. Іллічівка
        с. Каленики
        с. Карпівка
        с. Катеринівка
        с. Колодязі
        с. Коровій Яр
        с. Крива Лука
        с. Кримки
        с. Липове
        с. Лозове
        с. Новомихайлівка
        с. Новосадове
        с. Олександрівка
        с. Рідкодуб
        с. Рубці
        с. Середнє
        с. Терни
        с. Торське
        с. Шандриголове
        с. Ямполівка
        с. Яцьківка
        Мар'їнський район
        м. Мар'їнка
        м. Красногорівка
        м. Курахове
        смт Іллінка
        смт Олександрівка
        смт Старомихайлівка
        с-ще Острівське
        с-ще Старі Терни
        с. Антонівка
        с. Березове
        с. Богоявленка
        с. Веселий Гай
        с. Вовченка
        с. Водяне
        с. Вознесенка
        с. Галицинівка
        с. Ганнівка
        с. Георгіївка
        с. Гігант
        с. Дальнє
        с. Дачне
        с. Долинівка
        с. Єлизаветівка
        с. Желанне Друге
        с. Желанне Перше
        с. Зеленівка
        с. Зоряне
        с. Ізмайлівка
        с. Іллінка
        с. Карлівка
        с. Катеринівка
        с. Костянтинівка
        с. Кремінець
        с. Кремінна Балка
        с. Лісівка
        с. Луганське
        с. Максимівка
        с. Максимільянівка
        с. Новомихайлівка
        с. Новоселидівка
        с. Новоукраїнка
        с. Олександрополь
        с. Островського
        с. Павлівка
        с. Парасковіївка
        с. Побєда
        с. Пречистівка
        с. Романівка
        с. Сигнальне
        с. Славне
        с. Солодке
        с. Степанівка
        с. Степне
        с. Сухі Яли
        с. Тарамчук
        с. Трудове
        с. Успенівка
        с. Янтарне
        Новоазовський район
        м. Новоазовськ
        смт Сєдове
        с-ще Калинівка
        с-ще Обрив
        с. Безіменне
        с. Бердянське
        с. Бессарабка
        с. Ванюшкине
        с. Веденське
        с. Веселе
        с. Виноградне
        с. Вітава
        с. Водяне
        с. Гусельщикове
        с. Дзержинське
        с. Заїченко
        с. Качкарське
        с. Клинкине
        с. Ковське
        с. Козацьке
        с. Козлівка
        с. Комінтернове
        с. Красноармійське
        с. Кузнеці
        с. Куликове
        с. Лебединське
        с. Ленінське
        с. Маркине
        с. Митьково-Качкарі
        с. Набережне
        с. Октябр
        с. Павлопіль
        с. Патріотичне
        с. Первомайське
        с. Пищевик
        с. Піонерське
        с. Порохня
        с. Приморське
        с. Приморське
        с. Роза
        с. Рози Люксембург
        с. Самійлове
        с. Самсонове
        с. Саханка
        с. Сєдово-Василівка
        с. Сопине
        с. Соснівське
        с. Українське
        с. Холодне
        с. Хомутове
        с. Черненко
        с. Шевченко
        с. Широкине
        с. Щербак
        Олександрівський район
        смт Олександрівка
        с-ще Новоявленка
        с-ще Самарське
        с. Беззаботівка
        с. Бузинівка
        с. Варварівка
        с. Весела Гора
        с. Високопілля
        с. Голубівка
        с. Громова Балка
        с. Дмитро-Дар'ївка
        с. Дмитроколине
        с. Запаро-Мар'ївка
        с. Зелене
        с. Зелений Брід
        с. Знаменівка
        с. Золоті Пруди
        с. Іверське
        с. Карпівка
        с. Катеринівка
        с. Криниці
        с. Курицине
        с. Куроїдівка
        с. Левадне
        с. Львівка
        с. Мар'ївка
        с. Микільське
        с. Мирна Долина
        с. Михайлівка
        с. Надеждівка
        с. Некременне
        с. Новий Кавказ
        с. Новоандріївка
        с. Новобахметьєве
        с. Новознаменівка
        с. Новоіверське
        с. Новоолександрівка
        с. Новопавлівка
        с. Новопетрівка
        с. Новополтавка
        с. Новопригоже
        с. Новосамарське
        с. Новосергіївка
        с. Новостепанівка
        с. Очеретине
        с. Пасічне
        с. Петрівка Друга
        с. Петрівка Перша
        с. Роздолля
        с. Самійлівка
        с. Софіївка
        с. Софіїно-Лиман
        с. Спасько-Михайлівка
        с. Староварварівка
        с. Степанівка
        с. Федорівка
        с. Шаврове
        с. Шевченко
        с. Шостаківка
        с. Яковлівка
        Першотравневий район
        смт Мангуш
        смт Ялта
        с-ще Рибацьке
        с. Агробаза
        с. Азовське
        с. Бабах-Тарама
        с. Бердянське
        с. Білосарайська Коса
        с. Бурякова Балка
        с. Глибоке
        с. Дем'янівка
        с. Захарівка
        с. Іллічівське
        с. Комишувате
        с. Мелекіне
        с. Огороднє
        с. Портівське
        с. Приазовське
        с. Радянська Україна
        с. Стародубівка
        с. Урзуф
        с. Червона Україна
        с. Червоне
        с. Шевченко
        с. Широка Балка
        с. Юр'ївка
        Слов'янський район
        смт Андріївка
        смт Билбасівка
        смт Донецьке
        смт Райгородок
        смт Черкаське
        с-ще Мирне
        с. Адамівка
        с. Андріївка
        с. Богородичне
        с. Варварівка
        с. Васютинське
        с. Глибока Макатиха
        с. Дмитрівка
        с. Долина
        с. Іванівка
        с. Карпівка
        с. Красноармійське
        с. Краснопілля
        с. Мазанівка
        с. Майдан
        с. Малинівка
        с. Маяки
        с. Микільське
        с. Никонорівка
        с. Новоандріївка
        с. Новомиколаївка
        с. Октябрське
        с. Олександрівка
        с. Оріхуватка
        с. Першомар'ївка
        с. Пискунівка
        с. Прелесне
        с. Привілля
        с. Пришиб
        с. Рай-Олександрівка
        с. Роганське
        с. Селезнівка
        с. Сергіївка
        с. Сидорове
        с. Стародубівка
        с. Тетянівка
        с. Тихонівка
        с. Торець
        с. Троїцьке
        с. Хрестище
        с. Шнурки
        с. Юрківка
        Старобешівський район
        м. Комсомольське
        смт Новий Світ
        смт Старобешеве
        с-ще Зернове
        с-ще Калініна
        с-ще Кірове
        с-ще Колоски
        с-ще Менчугове
        с-ще Родникове
        с-ще Строїтель
        с-ще Бурне
        с-ще Кипуча
        с. Андріївка
        с. Андріївка
        с. Берегове
        с. Берестове
        с. Василівка
        с. Веселе
        с. Вишневе
        с. Вознесенка
        с. Войкове
        с. Воровське
        с. Глинка
        с. Горбатенко
        с. Зелене
        с. Кам'янка
        с. Кам'янка
        с. Комунарівка
        с. Краснопілля
        с. Культура
        с. Кумачове
        с. Ленінське
        с. Лужки
        с. Мар'янівка
        с. Новобешеве
        с. Новозар'ївка
        с. Новокатеринівка
        с. Новомихайлівка
        с. Новоселівка
        с. Обільне
        с. Олександрівка
        с. Осикове
        с. Петрівське
        с. Петрівське
        с. Підгірне
        с. Піщане
        с. Побєда
        с. Придорожнє
        с. Прохорівське
        с. Ребрикове
        с. Роздольне
        с. Світле
        с. Світлий Луч
        с. Сонцеве
        с. Стила
        с. Чумаки
        с. Шевченко
        с. Шевченко
        с. Широке
        с. Шмідта
        Тельманівський район
        смт Тельманове
        смт Андріївка
        смт Мирне
        с-ще Маловодне
        с-ще Бахчовик
        с-ще Дружне
        с-ще Обільне
        с. Біла Кам'янка
        с. Богданівка
        с. Вершинівка
        с. Воля
        с. Гранітне
        с. Греково-Олександрівка
        с. Григорівка
        с. Дерсове
        с. Запорізьке
        с. Запорожець
        с. Зелений Гай
        с. Зернове
        с. Зорі
        с. Іванівка
        с. Калініне
        с. Кам'янка
        с. Каплани
        с. Конькове
        с. Котляревське
        с. Красний Октябр
        с. Кузнецово-Михайлівка
        с. Лукове
        с. Миколаївка
        с. Михайлівка
        с. Мічуріне
        с. Нова Мар'ївка
        с. Новогригорівка
        с. Новоласпа
        с. Новоолександрівка
        с. Новоселівка
        с. Новоселівка Друга
        с. Октябрське
        с. Октябрське
        с. Орловське
        с. Первомайське
        с. Первомайське
        с. Петрівське
        с. Радянське
        с. Розівка
        с. Садки
        с. Самсонове
        с. Свободне
        с. Старогнатівка
        с. Староласпа
        с. Старомар'ївка
        с. Степанівка
        с. Тавричеське
        с. Тернівка
        с. Федорівка
        с. Черевківське
        с. Чермалик
        с. Чумак
        с. Шевченко
        Шахтарський район
        с-ще Зарощенське
        с-ще Захарченко
        с-ще Зачатівка
        с-ще Кумшацьке
        с-ще Молодецьке
        с-ще Польове
        с-ще Рідкодуб
        с-ще Садове
        с-ще Славне
        с-ще Степне
        с-ще Балочне
        с-ще Кожевня
        с. Велика Шишівка
        с. Верхній Кут
        с. Веселе
        с. Грабове
        с. Димитрова
        с. Дібрівка
        с. Дмитрівка
        с. Дубівка
        с. Золотарівка
        с. Зрубне
        с. Комишатка
        с. Красний Луч
        с. Круглик
        с. Латишеве
        с. Малоорлівка
        с. Мануйлівка
        с. Маринівка
        с. Михайлівка
        с. Нікішине
        с. Новомиколаївка
        с. Новоорлівка
        с. Новопелагіївка
        с. Орлово-Іванівка
        с. Передерієве
        с. Петрівське
        с. Петропавлівка
        с. Рівне
        с. Розівка
        с. Розсипне
        с. Розсипне
        с. Саурівка
        с. Степанівка
        с. Стіжкове
        с. Стрюкове
        с. Тарани
        с. Тернове
        с. Тимофіївка
        с. Червона Зоря
        с. Чугуно-Крепинка
        с. Шапошникове
        с. Шевченко
        с. Шевченко
        Ясинуватський район
        смт Верхньоторецьке
        смт Желанне
        смт Керамік
        смт Очеретине
        с-ще Восход
        с-ще Каштанове
        с-ще Красний Партизан
        с-ще Крута Балка
        с-ще Ласточкине
        с-ще Лозове
        с-ще Мінеральне
        с-ще Невельське
        с-ще Опитне
        с-ще Петрівське
        с-ще Піски
        с-ще Сєверне
        с-ще Кам'янка
        с. Архангельське
        с. Бердичі
        с. Василівка
        с. Веселе
        с. Веселе
        с. Водяне
        с. Красногорівка
        с. Межове
        с. Нетайлове
        с. Новобахмутівка
        с. Новобахмутівка
        с. Новокалинове
        с. Новопокровське
        с. Новоселівка
        с. Новоселівка Друга
        с. Орлівка
        с. Пантелеймонівка
        с. Первомайське
        с. Розівка
        с. Семенівка
        с. Скучне
        с. Сокіл
        с. Соловйове
        с. Спартак
        с. Тоненьке
        с. Троїцьке
        с. Уманське
        с. Яковлівка
        с. Яснобродівка
      • Луганська область
        м. Луганськ
        м. Алчевськ
        м. Антрацит
        м. Брянка
        м. Кіровськ
        м. Красний Луч
        м. Краснодон
        м. Лисичанськ
        м. Первомайськ
        м. Ровеньки
        м. Рубіжне
        м. Свердловськ
        м. Сєвєродонецьк
        м. Стаханов
        Антрацитівський район
        смт Єсаулівка
        смт Іванівка
        смт Красний Кут
        смт Маломиколаївка
        смт Нижній Нагольчик
        смт Фащівка
        с-ще Індустрія
        с-ще Ковильне
        с-ще Ковпакове
        с-ще Козаківка
        с-ще Кошари
        с-ще Краснолуцький
        с-ще Курган
        с-ще Орлівське
        с-ще Сонячне
        с-ще Степове
        с-ще Тамара
        с-ще Урожайне
        с-ще Широкий
        с. Баштевич
        с. Бобрикове
        с. Вербівка
        с. Вишневе
        с. Ганнівка
        с. Дякове
        с. Єгорівка
        с. Єлизаветівка
        с. Західне
        с. Зелений Гай
        с. Зеленодільське
        с. Іллінка
        с. Картушине
        с. Клуникове
        с. Леськине
        с. Лози
        с. Мечетка
        с. Микитівка
        с. Новокраснівка
        с. Рафайлівка
        с. Ребрикове
        с. Червона Поляна
        с. Червоний Жовтень
        Біловодський район
        смт Біловодськ
        с. Бараниківка
        с. Брусівка
        с. Вітрогон
        с. Гармашівка
        с. Гончарове
        с. Городище
        с. Городнє
        с. Данилівка
        с. Євсуг
        с. Зелеківка
        с. Кононівка
        с. Копані
        с. Крейдяне
        с. Лимарівка
        с. Литвинівка
        с. Нижньобараниківка
        с. Новодеркул
        с. Новолимарівка
        с. Новоолександрівка
        с. Новоспасівка
        с. Ноздрівка
        с. Парневе
        с. Первомайськ
        с. Плугатар
        с. Привільне
        с. Роздолля
        с. Семикозівка
        с. Степове
        с. Тернове
        с. Третяківка
        с. Узлісся
        с. Шуліківка
        Білокуракинський район
        смт Білокуракине
        смт Лозно-Олександрівка
        с-ще Червоноармійське
        с. Бунчуківка
        с. Гладкове
        с. Грицаївка
        с. Дем'янівка
        с. Заводянка
        с. Заїківка
        с. Калинівське
        с. Калинова Балка
        с. Картамишеве
        с. Климівка
        с. Коноплянівка
        с. Кочине-Розпасіївка
        с. Куплювате
        с. Курячівка
        с. Лизине
        с. Лозне
        с. Луб'янка
        с. Ляшківка
        с. Маньківка
        с. Миколаївка
        с. Нещеретове
        с. Новоандріївка
        с. Новопокровка
        с. Нянчине
        с. Олександропіль
        с. Олексапіль
        с. Олексіївка
        с. Осикове
        с. Павлівка
        с. Паньківка
        с. Петрівка
        с. Плахо-Петрівка
        с. Попасне
        с. Попівка
        с. Приходьківка
        с. Просторе
        с. Романівка
        с. Рудове
        с. Світленьке
        с. Солідарне
        с. Стативчине
        с. Тимошине
        с. Хоменкове Друге
        с. Хоменкове Перше
        с. Цілуйкове
        с. Чабанове
        с. Шапарівка
        с. Шарівка
        с. Шовкунівка
        Краснодонський район
        смт Великий Лог
        смт Мирне
        смт Новоолександрівка
        смт Новосвітлівка
        смт Сімейкине
        смт Талове
        с-ще Верхня Краснянка
        с-ще Орджонікідзе
        с-ще Радгоспний
        с-ще Поріччя
        с-ще Хрящувате
        с. Андріївка
        с. Батир
        с. Берегове
        с. Біленьке
        с. Білоскелювате
        с. Валіївка
        с. Великий Суходіл
        с. Верхньогарасимівка
        с. Верхньодеревечка
        с. Верхньошевирівка
        с. Видно-Софіївка
        с. Вишневий Діл
        с. Власівка
        с. Водоток
        с. Габун
        с. Глибоке
        с. Давидо-Микільське
        с. Дружне
        с. Дубівка
        с. Іванівка
        с. Іллівка
        с. Катеринівка
        с. Комісарівка
        с. Королівка
        с. Красне
        с. Красний Яр
        с. Кружилівка
        с. Липове
        с. Лисе
        с. Малий Суходіл
        с. Микишівка
        с. Нижньодеревечка
        с. Нижня Гарасимівка
        с. Новоганнівка
        с. Новокиївка
        с. Огульчанськ
        с. Пантеліївка
        с. Пархоменко
        с. Підгірне
        с. Попівка
        с. Придорожне
        с. Радісне
        с. Радянське
        с. Самсонівка
        с. Тернове
        с. Хорошилове
        с. Хрящівка
        Кремінський район
        м. Кремінна
        смт Красноріченське
        с-ще Житлівка
        с-ще Кузьмине
        с-ще Стара
        с-ще Червона Діброва
        с. Бараниківка
        с. Боровеньки
        с. Булгаківка
        с. Варварівка
        с. Голикове
        с. Голубівка
        с. Єпіфанівка
        с. Залиман
        с. Затишне
        с. Індустріальне
        с. Климівка
        с. Крутеньке
        с. Кудряшівка
        с. Макіївка
        с. Михайлівка
        с. Невське
        с. Нова Астрахань
        с. Нововодяне
        с. Новокраснянка
        с. Новолюбівка
        с. Новомикільське
        с. Новоолександрівка
        с. Петрівське
        с. Піщане
        с. Площанка
        с. Пристине
        с. Прогрес
        с. Пшеничне
        с. Скаргівка
        с. Суровцівка
        с. Червонопопівка
        с. Шевченко
        Лутугинський район
        м. Лутугине
        смт Біле
        смт Білоріченський
        смт Врубівський
        смт Георгіївка
        смт Леніна
        смт Успенка
        смт Челюскінець
        смт Юр'ївка
        с-ще Збірне
        с-ще Ключове
        с-ще Комишуваха
        с-ще Комсомолець
        с-ще Лісне
        с-ще Мирне
        с-ще Новопавлівка
        с-ще Фабричне
        с-ще Шимшинівка
        с-ще Ясне
        с. Бокове
        с. Велика Мартинівка
        с. Верхня Оріхівка
        с. Весела Тарасівка
        с. Волнухине
        с. Гайове
        с. Глафірівка
        с. Західне
        с. Іллірія
        с. Кам'янка
        с. Карла Лібкнехта
        с. Круглик
        с. Македонівка
        с. Мала Мартинівка
        с. Мала Юр'ївка
        с. Новобулахівка
        с. Оріхівка
        с. П'ятигорівка
        с. Паліївка
        с. Переможне
        с. Першозванівка
        с. Петро-Миколаївка
        с. Розкішне
        с. Ушаківка
        с. Шовкова Протока
        Марківський район
        смт Марківка
        с. Бондарівка
        с. Бондарне
        с. Веселе
        с. Виноградне
        с. Височинівка
        с. Гераськівка
        с. Гераськівське
        с. Городище
        с. Кабичівка
        с. Караван-Солодкий
        с. Каськівка
        с. Комуна
        с. Красне Поле
        с. Крейдяне
        с. Кризьке
        с. Крупчанське
        с. Курячівка
        с. Лимарівка
        с. Липове
        с. Лісна Поляна
        с. Лобасове
        с. Марківське
        с. Нова Украіна
        с. Первомайське
        с. Просяне
        с. Розсохувате
        с. Рудівка
        с. Сичанське
        с. Сичівка
        с. Скородна
        с. Тернівка
        с. Тишківка
        с. Фартуківка
        Міловський район
        смт Мілове
        с. Благодатне
        с. Бондарівка
        с. Великоцьк
        с. Водянолипове
        с. Дзержинське
        с. Діброва
        с. Журавське
        с. Зарічне
        с. Зориківка
        с. Зоринівка
        с. Калмиківка
        с. Кирносове
        с. Криничне
        с. Микільське
        с. Морозівка
        с. Мусіївка
        с. Новомикільське
        с. Новострільцівка
        с. Олексіївка
        с. Півнівка
        с. Стрільцівка
        с. Травневе
        с. Хоминське
        с. Червона Зірка
        с. Червона Зоря
        с. Шелестівка
        с. Ярське
        с. Яснопромінське
        Новоайдарський район
        смт Новоайдар
        с-ще Побєда
        с. Айдар-Миколаївка
        с. Бахмутівка
        с. Безгинове
        с. Вовкодаєве
        с. Гаврилівка
        с. Гречишкине
        с. Деменкове
        с. Денежникове
        с. Дмитрівка
        с. Дубове
        с. Капітанове
        с. Ковпаки
        с. Колядівка
        с. Маловенделівка
        с. Михайлівка
        с. Михайлюки
        с. Муратове
        с. Нижній Суходіл
        с. Новоохтирка
        с. Окнине
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Переможне
        с. Петренкове
        с. Попасне
        с. Пурдівка
        с. Путилине
        с. Райгородка
        с. Смолянинове
        с. Співаківка
        с. Степний Яр
        с. Трудове
        с. Царівка
        с. Чабанівка
        с. Чистопілля
        с. Штормове
        Новопсковський район
        смт Новопсков
        смт Білолуцьк
        с-ще Радгоспний
        с. Березівка
        с. Булавинівка
        с. Ганусівка
        с. Донцівка
        с. Заайдарівка
        с. Закотне
        с. Залісне
        с. Ікове
        с. Кам'янка
        с. Козлове
        с. Козлове
        с. Костянтинівка
        с. Кубань
        с. Лисогорівка
        с. Литвинове
        с. Макартетине
        с. Можняківка
        с. Новобіла
        с. Новорозсош
        с. Осинове
        с. Павленкове
        с. Пантюхине
        с. Пелагіївка
        с. Піски
        с. Риб'янцеве
        с. Світле
        с. Синельникове
        с. Солоне
        с. Соснівка
        с. Степне
        с. Танюшівка
        с. Тев'яшеве
        с. Трембачеве
        с. Хворостяне
        с. Шапран
        Перевальський район
        м. Артемівськ
        м. Зоринськ
        м. Перевальськ
        смт Байрачки
        смт Бугаївка
        смт Городище
        смт Комісарівка
        смт Комісарівка
        смт Михайлівка
        смт Селезнівка
        смт Фащівка
        смт Центральний
        смт Чорнухине
        смт Ящикове
        с-ще Боржиківка
        с-ще Депрерадівка
        с-ще Карпати
        с-ще Круглик
        с-ще Міус
        с-ще Новий
        с-ще Радгоспний
        с-ще Софіївка
        с-ще Червоний Прапор
        с. Адріанопіль
        с. Вергулівка
        с. Веселогорівка
        с. Городнє
        с. Кам'янка
        с. Красна Зоря
        с. Малоіванівка
        с. Малокостянтинівка
        с. Надарівка
        с. Новоселівка
        с. Оленівка
        с. Польове
        с. Степанівка
        с. Тімірязєве
        с. Троїцьке
        с. Уткине
        Попаснянський район
        м. Попасна
        смт Білогорівка
        смт Вовчоярівка
        смт Врубівка
        смт Калинове
        смт Комишуваха
        смт Малорязанцеве
        смт Мирна Долина
        с-ще Глинокар'єр
        с-ще Голубівське
        с-ще Дружба
        с-ще Лисичанський
        с-ще Лоскутівка
        с-ще Миколаївка
        с-ще Молодіжне
        с-ще Ниркове
        с-ще Підлісне
        с-ще Тополівка
        с. Березівське
        с. Біла Гора
        с. Верхньокам'янка
        с. Вискрива
        с. Вікторівка
        с. Золотарівка
        с. Калинове-Борщувате
        с. Катеринівка
        с. Новозванівка
        с. Новоіванівка
        с. Новоолександрівка
        с. Олександропілля
        с. Оріхове
        с. Рай-Олександрівка
        с. Троїцьке
        с. Устинівка
        с. Шипилівка
        Сватівський район
        м. Сватове
        смт Нижня Дуванка
        с-ще Західний
        с-ще Комсомольський
        с-ще Новоселівське
        с-ще Сосновий
        с. Андріївка
        с. Артемівка
        с. Барикине
        с. Верхня Дуванка
        с. Володимирівка
        с. Гончарівка
        с. Дачне
        с. Доля
        с. Жовтневе
        с. Зміївка
        с. Зміївка
        с. Іванівка
        с. Калинівка
        с. Кармазинівка
        с. Ковалівка
        с. Коломийчиха
        с. Кривошиївка
        с. Кругле
        с. Куземівка
        с. Куликівка
        с. Лебедівка
        с. Маньківка
        с. Мілуватка
        с. Містки
        с. Надія
        с. Наугольне
        с. Нежурине
        с. Новоєгорівка
        с. Новониканорівка
        с. Новопреображенне
        с. Оборотнівка
        с. Олександрівка
        с. Павлівка
        с. Паталахівка
        с. Первомайськ
        с. Петрівка
        с. Петрівське
        с. Пилипівка
        с. Підкуйчанськ
        с. Полтава
        с. Попівка
        с. Преображенне
        с. Промінь
        с. Райгородка
        с. Розівка
        с. Рудівка
        с. Свердловка
        с. Свердловка
        с. Свистунівка
        с. Сергіївка
        с. Софіївка
        с. Стельмахівка
        с. Хомівка
        с. Чепигівка
        с. Яблунівка
        Свердловський район
        смт Бірюкове
        с-ще Братське
        с-ще Довжанське
        с-ще Іващенко
        с. Ананьївка
        с. Антракоп
        с. Астахове
        с. Бобриківка
        с. Верхньотузлове
        с. Дар'ївка
        с. Дар'їно-Єрмаківка
        с. Зеленопілля
        с. Зимівники
        с. Калинник
        с. Карпове-Кріпенське
        с. Куряче
        с. Любиме
        с. Мар'ївка
        с. Матвіївка
        с. Маяк
        с. Медвежанка
        с. Миколаївка
        с. Нагірне
        с. Новоборовиці
        с. Новоборовиці
        с. Олександрівка
        с. Панченкове
        с. Провалля
        с. Ритикове
        с. Уткине
        с. Уткине
        с. Черемшине
        Слов'яносербський район
        м. Зимогір'я
        смт Лозівський
        смт Лотикове
        смт Родакове
        смт Слов'яносербськ
        смт Фрунзе
        с-ще Криворіжжя
        с-ще Металіст
        с-ще Яснодольськ
        с. Бердянка
        с. Богданівка
        с. Весела Гора
        с. Весняне
        с. Говоруха
        с. Дачне
        с. Довге
        с. Жовте
        с. Жолобок
        с. Замостя
        с. Зарічне
        с. Земляне
        с. Знам'янка
        с. Красний Лиман
        с. Красний Луч
        с. Кримське
        с. Крута Гора
        с. Кряківка
        с. Лиман
        с. Лобачеве
        с. Лопаскине
        с. Новогригорівка
        с. Новодачне
        с. Новоселівка
        с. Обозне
        с. Оріхове-Донецьке
        с. Паньківка
        с. Пахалівка
        с. Петровеньки
        с. Привітне
        с. Причепилівка
        с. Пришиб
        с. Раївка
        с. Сабівка
        с. Світле
        с. Сміле
        с. Сокільники
        с. Степове
        с. Стукалова Балка
        с. Суходіл
        с. Трьохізбенка
        с. Хороше
        с. Христове
        с. Цвітні Піски
        с. Червоний Лиман
        с. Шишкове
        Станично-Луганський район
        смт Станиця Луганська
        смт Петрівка
        с-ще Вільхове
        с-ще Козачий
        с-ще Розквіт
        с-ще Степове
        с-ще Талове
        с-ще Широкий
        с. Артема
        с. Благовіщенка
        с. Болотене
        с. Бурчак-Михайлівка
        с. Валуйське
        с. Велика Чернігівка
        с. Верхній Мінченок
        с. Верхньобогданівка
        с. Верхня Вільхова
        с. Вільне
        с. Войтове
        с. Гарасимівка
        с. Геївка
        с. Деркульське
        с. Золотарівка
        с. Колесниківка
        с. Комишне
        с. Красна Талівка
        с. Красний Деркул
        с. Крепи
        с. Лобачеве
        с. Макарове
        с. Малинове
        с. Миколаївка
        с. Михайлівка
        с. Нижній Мінченок
        с. Нижньотепле
        с. Нижня Вільхова
        с. Олександрівка
        с. Передільське
        с. Піонерське
        с. Піщане
        с. Плотина
        с. Пшеничне
        с. Середньотепле
        с. Сизе
        с. Старий Айдар
        с. Тепле
        с. Червоний Жовтень
        с. Чугинка
        с. Юганівка
        Старобільський район
        м. Старобільськ
        с-ще Степове
        с. Антонівка
        с. Байдівка
        с. Балакирівка
        с. Березове
        с. Бондареве
        с. Бутківка
        с. Бутове
        с. Валуйки
        с. Верхня Покровка
        с. Веселе
        с. Вишневе
        с. Ганнівка
        с. Джемільне
        с. Дубовівка
        с. Єгорівка
        с. Запорізьке
        с. Західне
        с. Калмиківка
        с. Кам'янка
        с. Караяшник
        с. Кринички
        с. Курячівка
        с. Левадне
        с. Лиман
        с. Лозове
        с. Лозовівка
        с. Лозуватка
        с. Малохатка
        с. Маринівка
        с. Нижньопокровка
        с. Новоастраханське
        с. Новоборове
        с. Новодонбаське
        с. Новоомелькове
        с. Новоселівка
        с. Омелькове
        с. Оріхове
        с. Орлівка
        с. Петрівське
        с. Підгорівка
        с. Піщане
        с. Половинкине
        с. Проїждже
        с. Проказине
        с. Роздольне
        с. Садки
        с. Світле
        с. Сенькове
        с. Суханівка
        с. Тарабани
        с. Тецьке
        с. Титарівка
        с. Федчине
        с. Хворостянівка
        с. Чмирівка
        с. Шпотине
        с. Шульгинка
        Троїцький район
        смт Троїцьке
        с-ще Привілля
        с. Аношкине
        с. Арапівка
        с. Бабичеве
        с. Багачка
        с. Бараничеве
        с. Березівка
        с. Богородицьке
        с. Високе
        с. Вівчарове
        с. Вільшани
        с. Воєводське
        с. Глотівка
        с. Головкове
        с. Давидівка
        с. Демино-Олександрівка
        с. Дуванка
        с. Жовтневе
        с. Загір'я
        с. Іллінка
        с. Іллічівка
        с. Калініне
        с. Караїчне
        с. Кашкарне
        с. Клинуватка
        с. Козарик
        с. Коченове
        с. Кошелівка
        с. Красна Чапліївка
        с. Красногригорівка
        с. Лантратівка
        с. Лугове
        с. Максимівка
        с. Малоолександрівка
        с. Маслакове
        с. Маслівка
        с. Михайлівка
        с. Новознам'янка
        с. Новоолександрівка
        с. Новочервоне
        с. Озеро
        с. Покровське
        с. Полтавське
        с. Роднички
        с. Розпасіївка
        с. Розсипне
        с. Сиротине
        с. Солонці
        с. Судьбинка
        с. Тарасівка
        с. Тимонове
        с. Тополі
        с. Трудродительське
        с. Федосіївка
        с. Царівка
        с. Шатківка
        с. Шахове
        с. Ями
Буковина Галичина Запоріжжя Наддніпрящина Північне причорномор’я Сіверщина Крим Волинь Донеччина Закарпаття Київщина Поділля Полісся Слобожанщина
  • Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік худ. Артур Орльонов
  • Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410р. худ. Артур Орльонов
  • Бій під Берестечком. 1651р. худ. Артур Орльонов
  • Благословення Феодосія Святого (князя Федора Острозького). 1443р. худ. Артур Орльонов
  • Кий з батьком приймають гунських послів. 450р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий на прийомі у імператора Візантії Зенона. 484р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Данило Острозький у битві на Синіх водах. 1362р.худ. Артур Орльонов
  • Кий, Щек, Хорив і Либідь засновують місто Київ. 482р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий захищає фортецю Києвець на Дунаї. 487р. худ. Артур Орльонов
Зачекайте. Творимо історію ;)
Шановний відвідувач!
На данний момент наш сайт працює в тестовому режимі.
Поки не весь функціонал доступний повною мірою.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.