Ісmорія Великого народу
Надзвичайно влучне, красиве та змістовне визначення історії дав Мігель Сервантес. Він стверджував,що саме ця наука є скарбницею наших діянь, свідоком минулого, прикладом і повчанням для сьогодення, застереженням для майбутнього. Історія нашої держави пройшла довгий шлях розвитку: від перших людей, що з'явилися на території України близько 1 млн. років тому, до сьогодення. Шлях цей був складним і тернистим. І кожна людина повинна розуміти, що історія - творить наше майбутнє. А ще - ми з вами, шановний читачу, самі творимо історію: нашу історію, історію нашої держави, історію цілого світу. Все, що ми робимо сьогодні - завтра вже історія. І цього не можливо змінити.

Міста і села

  • Наддніпрянщина
      • Кіровоградська область
        м. Кіровоград
        м. Знам'янка
        м. Олександрія
        м. Світловодськ
        Бобринецький район
        м. Бобринець
        с-ще Мирне
        с-ще Роздолля
        с-ще Южне
        с. Апрелівка
        с. Березівка
        с. Береславка
        с. Бобринка
        с. Борисівка
        с. Бредихине
        с. Буховецьке
        с. Варламівка
        с. Василівка
        с. Великодрюкове
        с. Вереміївка
        с. Верхньоінгульське
        с. Веселівка
        с. Височанове
        с. Витязівка
        с. Водяно-Михайлівка
        с. Володимиро-Іллінка
        с. Ганнопіль
        с. Горіхівка
        с. Дібрівка
        с. Дончине
        с. Жовтневе
        с. Завадівка
        с. Західне
        с. Зоряне
        с. Іванівка
        с. Кетрисанівка
        с. Кірове
        с. Коржеве
        с. Костомарівка
        с. Кохане
        с. Крутоярка
        с. Куйбишеве
        с. Майське
        с. Маковіївка
        с. Мар'янівка
        с. Маріуполь
        с. Миколо-Бабанка
        с. Мюдівка
        с. Никонорівка
        с. Новогомельське
        с. Новоградівка
        с. Новокиївка
        с. Новомиколаївка
        с. Новосамара
        с. Обланка
        с. Олексіївка
        с. Оленівське
        с. Осикувате
        с. Павлогірківка
        с. Пенькове
        с. Піщане
        с. Полум'яне
        с. Поляна
        с. Проскурівка
        с. Розтичеве
        с. Рощахівка
        с. Садове
        с. Свердлове
        с. Солонцюватка
        с. Сорочанове
        с. Степанівка
        с. Степівка
        с. Сугокліївка
        с. Тарасівка
        с. Трудолюбівка
        с. Ударне
        с. Улянівка
        с. Федіївка
        с. Федорівка
        с. Фрунзе
        с. Чарівне
        с. Червона Долина
        с. Червонозорівка
        с. Червонопілля
        с. Чигиринське
        с. Шляхове
        с. Юр'ївка
        Вільшанський район
        смт Вільшанка
        с. Березова Балка
        с. Бузникувате
        с. Вівсяники
        с. Владиславка
        с. Вовча Балка
        с. Добре
        с. Добрянка
        с. Завітне
        с. Залізничне
        с. Йосипівка
        с. Калмазове
        с. Коритно-Забузьке
        с. Котовське
        с. Мала Вільшанка
        с. Мала Мазниця
        с. Осички
        с. Плоско-Забузьке
        с. Синюха
        с. Станкувате
        с. Степанівка
        с. Сухий Ташлик
        с. Чистопілля
        Гайворонський район
        м. Гайворон
        смт Завалля
        смт Салькове
        с. Бандурове
        с. Березівка
        с. Берестяги
        с. Бугове
        с. Вікнина
        с. Вільховецьке
        с. Долинівка
        с. Жакчик
        с. Жовтневе
        с. Казавчин
        с. Котовка
        с. Могильне
        с. Мощене
        с. Орджонікідзе
        с. Переямпіль
        с. Прогрес
        с. Солгутове
        с. Соломія
        с. Таужне
        с. Ташлик
        с. Тополі
        с. Тракт
        с. Хащувате
        с. Чемерпіль
        с. Червоне
        с. Червоні Маяки
        Голованівський район
        смт Голованівськ
        смт Побузьке
        с-ще Голованівськ
        с-ще Ємилівка
        с-ще Іллічівка
        с. Перегонівка
        с. Вербове
        с. Грузьке
        с. Грузянка
        с. Давидівка
        с. Ємилівка
        с. Журавлинка
        с. Зелена Балка
        с. Капітанка
        с. Клинове
        с. Ковалівка
        с. Костянтинівка
        с. Красногірка
        с. Краснопілля
        с. Крутеньке
        с. Лебединка
        с. Лещівка
        с. Липняги
        с. Липовеньке
        с. Люшнювате
        с. Манжурка
        с. Мар'янівка
        с. Маринопіль
        с. Матвіївка
        с. Межирічка
        с. Молдовка
        с. Надеждівка
        с. Наливайка
        с. Новоголованівськ
        с. Новосілка
        с. Одая
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Полонисте
        с. Пушкове
        с. Роздол
        с. Розкішне
        с. Свірневе
        с. Семидуби
        с. Табанове
        с. Троянка
        с. Цвіткове
        с. Цюрупи
        с. Шепилове
        с. Ясне
        Добровеличківський район
        смт Добровеличківка
        м. Помічна
        с. Анатолівка
        с. Андріївка
        с. Богданівка
        с. Богодарівка
        с. Братолюбівка
        с. Варваро-Олександрівка
        с. Василівка
        с. Веснянка
        с. Вікняне
        с. Вірне
        с. Водяне
        с. Володимирівка
        с. Вороб'ївка
        с. Гаївка
        с. Глиняне
        с. Гнатівка
        с. Добротимофіївка
        с. Дружелюбівка
        с. Карбівка
        с. Кирилівка
        с. Коколове
        с. Крикунка
        с. Липняжка
        с. Любомирка
        с. Мар'ївка
        с. Маркове
        с. Микільське
        с. Миколаївка
        с. Михайлівка
        с. Міжколодяжне
        с. Нова Ковалівка
        с. Нововікторівка
        с. Нововікторівка
        с. Новоглиняне
        с. Новодобрянка
        с. Новолутківка
        с. Новомиколаївка
        с. Новомихайлівка
        с. Новоодеса
        с. Новопетрівка
        с. Новостанкувата
        с. Новотишківка
        с. Олександрівка
        с. Олександро-Акацатове
        с. Олександро-Завадське
        с. Олексіївка
        с. Осикове
        с. Перемога
        с. Перчунове
        с. Піщаний Брід
        с. Показове
        с. Попівка
        с. Скопіївка
        с. Сміливе
        с. Тернове
        с. Тишківка
        с. Трояни
        с. Федорівка
        с. Червона Поляна
        с. Шевченка
        с. Юр'ївка
        с. Якимівка
        Долинський район
        м. Долинська
        смт Молодіжне
        с-ще Першотравневе
        с. Варварівка
        с. Катеринівка
        с. Олександрівка
        с Червоне
        с. Антонівка
        с. Березівка
        с. Більшовик
        с. Благодатне
        с. Богданівка
        с. Братолюбівка
        с. Братський Посад
        с. Василівка
        с. Веселі Боковеньки
        с. Вишневе
        с. Ганнівка
        с. Гординівка
        с. Гурівка
        с. Дубровине
        с. Згода
        с. Іванівка
        с. Кірове
        с. Лаврівка
        с. Маловодяне
        с. Марфівка
        с. Мирне
        с. Нагірне
        с. Никифорівка
        с. Новогригорівка Друга
        с. Новогригорівка Перша
        с. Новоданилівка
        с. Новомихайлівка
        с. Новомосковське
        с. Новоолександрівка
        с. Новосавицьке
        с. Новошевченкове
        с. Очеретяне
        с. Писанка
        с. Пишне
        с. Славне
        с. Суходільське
        с. Фалькове
        с. Федоро-Шулічине
        с. Червоне Озеро
        с. Широка Балка
        с.Зелений Гай
        Знам'янський район
        с. Барвінівка
        с. Богданівка
        с. Васине
        с. Веселий Кут
        с. Веселівка
        с. Веселка
        с. Володимирівка
        с. Глибока Балка
        с. Гостинне
        с. Диківка
        с. Дмитрівка
        с. Долина
        с. Долино-Кам'янка
        с. Заломи
        с. Зелений Гай
        с. Іванківці
        с. Казарня
        с. Калинівка
        с. Копані
        с. Костянтинівка
        с. Коханівка
        с. Кучерівка
        с. Макариха
        с. Мілова Балка
        с. Мошорине
        с. Нововодяне
        с. Новоолександрівка
        с. Новопокровка
        с. Новополяна
        с. Новотрепівка
        с. П'ятихатки
        с. Пантазіївка
        с. Петрове
        с. Плоске
        с. Саблине
        с. Сокільники
        с. Спасо-Мажарівка
        с. Суботці
        с. Топило
        с. Трепівка
        с. Троянка
        с. Цибулеве
        с. Шевченкове
        с. Юхимове
        Кіровоградський район
        с-ще Шостаківка
        с. Володимирівка
        с. Грузьке
        с. Аврамівка
        с. Аджамка
        с. Андросове
        с. Безводня
        с. Бережинка
        с. Велика Северинка
        с. Верхівці
        с. Високі Байраки
        с. Вишняківка
        с. Вільне
        с. Гаївка
        с. Ганнинське
        с. Григорівка
        с. Дар'ївка
        с. Демешкове
        с. Зелений Гай
        с. Зоря
        с. Іванівка
        с. Івано-Благодатне
        с. Калинівка
        с. Кандаурове
        с. Катеринівка
        с. Клинці
        с. Корлюгівка
        с. Крупське
        с. Липове
        с. Лісне
        с. Лозуватка
        с. Любо-Надеждівка
        с. Макове
        с. Мальовниче
        с. Медерове
        с. Миколаївка
        с. Миколаївські Сади
        с. Миронівка
        с. Могутнє
        с. Молодецьке
        с. Назарівка
        с. Неопалимівка
        с. Нова Павлівка
        с. Нововолодимирівка
        с. Новогригорівка
        с. Новоолександрівка
        с. Новопетрівка
        с. Обознівка
        с. Овсяниківка
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Оленівка
        с. Олено-Косогорівка
        с. Осикувате
        с. Оситняжка
        с. Павло-Миколаївка
        с. Паращине Поле
        с. Первозванівка
        с. Петрове
        с. Підгайці
        с. Покровське
        с. Попівка
        с. Привілля
        с. Рожнятівка
        с. Созонівка
        с. Соколівське
        с. Сонячне
        с. Степове
        с. Українка
        с. Федорівка
        с. Червоний Кут
        с. Червоний Яр
        с. Черняхівка
        с. Шевченкове
        с.Веселівка
        Компаніївський район
        смт Компаніївка
        с. Софіївка
        с. Антонівка
        с. Березнегувате
        с. Богодарівка
        с. Братерське
        с. Бузова
        с. Вербове
        с. Виноградівка
        с. Вишнівка
        с. Водяне
        с. Володимирівка
        с. Волошки
        с. Гарманівка
        с. Голубієвичі
        с. Гордіївка
        с. Грізне
        с. Громадське
        с. Губівка
        с. Долинівка
        с. Дружба
        с. Живанівка
        с. Зелене
        с. Золотницьке
        с. Інженерівка
        с. Коневе
        с. Коротяк
        с. Кременчувате
        с. Криничувате
        с. Лозуватка
        с. Лужок
        с. Малоконеве
        с. Мар'ївка
        с. Морквина
        с. Наглядівка
        с. Нечаївка
        с. Обертасове
        с. Павлівка
        с. Першотравенка
        с. Петрівка
        с. Покровка
        с. Полтавка
        с. Роздолля
        с. Ромашки
        с. Сасівка
        с. Семенівка
        с. Тернова Балка
        с. Травневе
        с. Трудолюбівка
        с. Червона Слобода
        с. Червоновершка
        Маловисківський район
        м. Мала Виска
        смт Смоліне
        с-ще Комсомольське
        с-ще Улянівка
        с. Веселе
        с. Мар'янівка
        с. Андріївка
        с. Березівка
        с. Велика Виска
        с. Виноградне
        с. Вись
        с. Димине
        с. Дорофіївка
        с. Запашка
        с. Заріччя
        с. Злинка
        с. Кіровка
        с. Ковалівка
        с. Копанки
        с. Краснопілка
        с. Леніна
        с. Леніно-Ульяновка
        с. Ленінське
        с. Лозуватка
        с. Лутківка
        с. Мануйлівка
        с. Матусівка
        с. Межове
        с. Миропіль
        с. Новаківка
        с. Нововознесенка
        с. Новогригорівка
        с. Новокрасне
        с. Новомиколаївка
        с. Новомихайлівка
        с. Новоолександрівка
        с. Новооникієве
        с. Новопавлівка
        с. Новопетрівка
        с. Новостанівка
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Оникієве
        с. П'ятихатки
        с. Павлівка
        с. Паліївка
        с. Первомайськ
        с. Первомайське
        с. Плетений Ташлик
        с. Полохівка
        с. Розсохуватка
        с. Тарасівка
        с. Успенівка
        с. Хмельове
        с. Червона Поляна
        с. Шевченкове
        с. Якимівка
        Новгородківський район
        смт Новгородка
        с. Бережинка
        с. Білозерне
        с. Білопіль
        с. Велика Чечеліївка
        с. Верблюжка
        с. Вершино-Кам'янка
        с. Веселе
        с. Воронцівка
        с. Дубівка
        с. Інгуло-Кам'янка
        с. Козирівка
        с. Корбомиколаївка
        с. Куцівка
        с. Митрофанівка
        с. Новоандріївка
        с. Новомиколаївка
        с. Ольгівка
        с. Перше Травня
        с. Петрокорбівка
        с. Просторе
        с. Рибчине
        с. Ручайки
        с. Сотницьке
        с. Спасове
        с. Спільне
        с. Тарасівка
        Новоархангельський район
        смт Новоархангельськ
        с-ще Урожайне
        с. Борщова
        с. Вербівка
        с. Вільшанка
        с. Володимирівка
        с. Вукитичеве
        с. Ганнівка
        с. Голубенка
        с. Диковичеве
        с. Жеванівка
        с. Журівка
        с. Зрубанці
        с. Іванівка
        с. Кагарлик
        с. Калинівка
        с. Кальниболота
        с. Кам'янече
        с. Кіндратівка
        с. Копенкувате
        с. Кринички
        с. Левківка
        с. Лозуватка
        с. Мар'янівка
        с. Мартинівка
        с. Надлак
        с. Небелівка
        с. Нерубайка
        с. Низове
        с. Новопетрівка
        с. Орлове
        с. Підвисоке
        с. Покотилове
        с. Покровка
        с. Приют
        с. Розсохуватець
        с. Сабове
        с. Свердликове
        с. Синюха
        с. Скалева
        с. Скалівські Хутори
        с. Солдатське
        с. Станіславівка
        с. Тарасівка
        с. Тернівка
        с. Тимофіївка
        с. Торговиця
        с. Червінка
        с. Шевченка
        с. Шляхове
        с. Ятрань
        Новомиргородський район
        м. Новомиргород
        смт Капітанівка
        с. Андріївка
        с. Арсенівка
        с. Берегове
        с. Бирзулове
        с. Бровкове
        с. Бурти
        с. Василівка
        с. Веселівка
        с. Ганнівка
        с. Дібрівка
        с. Жовтневе
        с. Журавка
        с. Защита
        с. Зелене
        с. Іванівка
        с. Йосипівка
        с. Кам'янка
        с. Кам'януватка
        с. Каніж
        с. Коробчине
        с. Костянтинівка
        с. Котівка
        с. Крупське
        с. Лев-Балка
        с. Листопадове
        с. Лікареве
        с. Мар'ївка
        с. Мар'янопіль
        с. Мартоноша
        с. Моргунівка
        с. Мостове
        с. Оситна
        с. Оситняжка
        с. Панчеве
        с. Пенькине
        с. Петроострів
        с. Писарівка
        с. Прищепівка
        с. Пурпурівка
        с. Рівне
        с. Розлива
        с. Рубаний Міст
        с. Сухолітівка
        с. Тишківка
        с. Троянове
        с. Турія
        с. Шпакове
        с. Щербатівка
        Новоукраїнський район
        м. Новоукраїнка
        с-ще Костянтинівка
        с-ще Новоселівка
        .с Глодоси
        с. Арепівка
        с. В'юнки
        с. Варварівка
        с. Вербівка
        с. Веселий Кут
        с. Висоцьке
        с. Вільне
        с. Вільні Луки
        с. Водяне
        с. Войнівка
        с. Воронівка
        с. Ганнівка
        с. Григорівка
        с. Громуха
        с. Далеке
        с. Димине
        с. Єгорівка
        с. Захарівка
        с. Звірівка
        с. Іванівка
        с. Іванівці
        с. Кам'яний Міст
        с. Караказелівка
        с. Квітка
        с. Ковалівка
        с. Козакова Балка
        с. Комишувате
        с. Кропивницьке
        Особистості
        с. Куликова Балка
        с. Леонтовичеве
        с. Ліски
        с. Лозуватка
        с. Мала Помічна
        с. Мар'янівка
        с. Мар'янопіль
        с. Михайлівка
        с. Нерубаївка
        с. Нововодяне
        с. Новоєгорівка
        с. Новомиколаївка
        с. Новоолександрівка
        с. Новопавлівка
        с. Новоподимка
        с. Октябрське
        с. Острівка
        с. Петрівка
        с. Петрівське
        с. Піддубне (Малопомічнянська сільська рада)
        с. Піддубне (Малотимошівська сільська рада)
        с. Подимка
        с. Помічна
        с. Приют
        с. Радісне
        с. Рівне
        с. Семенасте
        с. Солдатське
        с. Сотницька Балка
        с. Софіївка
        с. Степове
        с. Схід
        с. Трудолюбівка
        с. Улянівка
        с. Фурманівка
        с. Червоний Розділ
        с. Червоний Ташлик
        с. Шишкине
        с. Шутеньке
        с. Щасливка
        с. Юр'ївка
        с. Яблунівка
        Олександрівський район
        смт Олександрівка
        смт Єлизаветградка
        смт Лісове
        с. Антонівка
        с. Бандурове
        с. Біляївка
        с. Бірки
        с. Бовтишка
        с. Букварка
        с. Бурякове
        с. Веселе
        с. Вищі Верещаки
        с. Гайове
        с. Голикове
        с. Григорівка
        с. Гутницька
        с. Івангород
        с. Іванівка
        с. Китайгород
        с. Красносілка
        с. Красносілля
        с. Кримки
        с. Липівка
        с. Любомирка
        с. Мар'янівка
        с. Миколаївка
        с. Михайлівка
        с. Могилів Курінь
        с. Настине
        с. Несваткове
        с. Нижчі Верещаки
        с. Нова Осота
        с. Омельгород
        с. Підлісне
        с. Плішки
        с. Польове
        с. Поселянівка
        с. Родниківка
        с. Роздолля
        с. Розумівка
        с. Ружичеве
        с. Світова Зірка
        с. Северинівка
        с. Соснівка
        с. Ставидла
        с. Стара Осота
        с. Стримівка
        с. Тарасівка
        с. Триліси
        с. Хайнівка
        с. Цвітне
        с. Ясинове
        с. Ясинуватка
        Олександрійський район
        смт Нова Прага
        смт Приютівка
        с-ще Веселе
        с-ще Гайове
        с-ще Квітневе
        с-ще Комінтерн
        с. Андріївка
        с. Бандурівка
        с. Березівка
        с. Братське
        с. Бутівське
        с. Видне
        с. Вільний Посад
        с. Войнівка
        с. Володимиро-Ульяновка
        с. Гайок
        с. Глибоке
        с. Головківка
        с. Григорівка
        с. Гулевичі
        с. Діброви
        с. Дівоче Поле
        с. Добронадіївка
        с. Долинське
        с. Занфірівка
        с. Запоріжжя
        с. Зелена Балка
        с. Зелений Барвінок
        с. Зелений Гай
        с. Іванівка
        с. Ізмайлівка
        с. Катеринівка
        с. Королівка
        с. Косівка
        с. Костянтинівка
        с. Куколівка
        с. Леніна Друге
        с. Леніна Перше
        с. Лікарівка
        с. Лозуватка
        с. Мала Березівка
        с. Мар'ївка
        с. Михайлівка
        с. Морозівка
        с. Недогарки
        с. Новозолотарівка
        с. Новоолексіївка
        с. Олександрівка
        с. Олександро-Пащенкове
        с. Оліївка
        с. Пахарівка
        с. Першотравневе
        с. Петрівське
        с. Петрозагір'я
        с. Піщаний Брід
        с. Попельнасте
        с. Пролетарське
        с. Протопопівка
        с. Пустельникове
        с. Рожеве
        с. Світлопіль
        с. Солов'ївка
        с. Сонине
        с. Степанівка
        с. Сургани
        с. Тарасівка
        с. Тарасово-Шевченкове
        с. Трудівка
        с. Улянівка
        с. Федорівка
        с. Червона Кам'янка
        с. Червоний Поділ
        с. Шарівка
        с. Щасливе
        с. Ягідне
        с. Ялинівка
        с. Ясинуватка
        Онуфріївський район
        смт Онуфріївка
        смт Павлиш
        с. Байдакове
        с. Браїлівка
        с. Василівка
        с. Вишнівці
        с. Дача
        с. Деріївка
        с. Зибкове
        с. Калачівка
        с. Камбурліївка
        с. Костянтинівка
        с. Краснофедорівка
        с. Куцеволівка
        с. Лозуватка
        с. Любівка
        с. Мар'ївка
        с. Млинок
        с. Морозівка
        с. Омельник
        с. П'ятомиколаївка
        с. Павловолуйськ
        с. Петрівка
        с. Попівка
        с. Солдатське
        с. Успенка
        с. Шевченка
        с. Ясинуватка
        Петрівський район
        смт Петрове
        смт Балахівка
        с-ще Володимирівка
        с-ще Рядове
        с. Артемівка
        с. Баштине
        с. Богданівка
        с. Братське
        с. Водяне
        с. Ганнівка
        с. Зелене
        с. Зелений Гай
        с. Іванівка
        с. Іскрівка
        с. Йосипівка
        с. Краснопілля
        с. Лани
        с. Лелеківка
        с. Луганка
        с. Мала Ганнівка
        с. Малинівка
        с. Маловодяне
        с. Мар'янівка
        с. Новий Стародуб
        с. Новомануйлівка
        с. Новопетрівка
        с. Новофедорівка
        с. Олександрівка
        с. Олександро-Мар'ївка
        с. Олександродар
        с. Олімпіадівка
        с. Петрівське
        с. Покровка
        с. Сабадашеве
        с. Солдатське
        с. Федорівка
        с. Червонокостянтинівка
        с. Червоносілля
        с. Чечеліївка
        Світловодський район
        с. Арсенівка
        с. Аудиторівка
        с. Бабичівка
        с. Бугруватка
        с. Велика Андрусівка
        с. Велика Скельова
        с. Ганнівка
        с. Глинськ
        с. Григорівка
        с. Захарівка
        с. Золотарівка
        с. Іванівка
        с. Іллічівка
        с. Калантаїв
        с. Кобзарівка
        с. Мала Скельова
        с. Микільське
        с. Миронівка
        с. Нагірне
        с. Оврагове
        с. Озера
        с. Олексіївка
        с. Павлівка
        с. Перехрестівка
        с. Подорожнє
        с. Свердловка
        с. Семигір'я
        с. Серебряне
        с. Сніжкова Балка
        с. Сніжкове
        с. Талова Балка
        с. Федірки
        с. Яремівка
        Ульяновський район
        м. Ульяновка
        с. Богданове
        с. Великі Трояни
        с. Вільхове
        с. Грушка
        с. Данилова Балка
        с. Дельфінове
        с. Змійове
        с. Йосипівка
        с. Кам'яна Криниця
        с. Кам'яний Брід
        с. Кошаро-Олександрівка
        с. Лозувата
        с. Луполове
        с. Маньківське
        с. Мечиславка
        с. Новоселиця
        с. Петрівка
        с. Розношенське
        с. Сабатинівка
        с. Сергіївка
        с. Синицівка
        с. Синьки
        с. Станіславове
        с. Христофорове
        с. Шамраєве
        с. Шевченка
        Устинівський район
        смт Устинівка
        с. Березівка
        с. Березуватка
        с. Брусівка
        с. Ганно-Леонтовичеве
        с. Ганно-Требинівка
        с. Димитрове
        с. Докучаєве
        с. Жовтневе
        с. Завтурове
        с. Інгульське
        с. Козлівське
        с. Костянтинівка
        с. Криничне
        с. Криничуватка
        с. Ленінка
        с. Любовичка
        с. Мала Ганнівка
        с. Мальчевське
        с. Мар'янівка
        с. Медвежа Балка
        с. Медове
        с. Нариманівка
        с. Новокиївка
        с. Новоустинівка
        с. Новочигиринка
        с. Олександрівка
        с. Орлова Балка
        с. Переможне
        с. Садки
        с. Седнівка
        с. Селіванове
        с. Сонцеве
        с. Степанівка
        с. Тирлова Балка
        с. Третій Інтернаціонал
      • Полтавська область
        м. Полтава
        м. Комсомольськ
        м. Кременчук
        м. Лубни
        м. Миргород
        Великобагачанський район
        смт Велика Багачка
        смт Гоголеве
        с. Стефанівщина
        с. Андрущине
        с. Багачка Перша
        с. Байрак
        с. Балаклія
        с. Баланди
        с. Балюки
        с. Бехтерщина
        с. Білоцерківка
        с. Бірки
        с. Буряківщина
        с. Бутова Долина
        с. Вишарі
        с. Вишняківка
        с. Володимирівка
        с. Гарнокут
        с. Герусівка
        с. Говори
        с. Грянчиха
        с. Дакалівка
        с. Дзюбівщина
        с. Довгалівка
        с. Запсілля
        с. Затон
        с. Іванівка
        с. Колосівка
        с. Коноплянка
        с. Корнієнки
        с. Кравченки
        с. Красногорівка
        с. Кротівщина
        с. Кульбашне
        с. Лугове
        с. Лукаші
        с. Мала Решетилівка
        с. Мар'янське
        с. Матяшівка
        с. Михайлівка
        с. Морозівщина
        с. Мостовівщина
        с. Нове Остапове
        с. Огирівка
        с. Олефіри
        с. Остап'є
        с. Перекопівка
        с. Пилипенки
        с. Писарівщина
        с. Підгір'я
        с. Підлуки
        с. Поділ
        с. Попове
        с. Псільське
        с. Пушкареве
        с. Радивонівка
        с. Рокита
        с. Семенівка
        с. Сидорівщина
        с. Скибівщина
        с. Степанівка
        с. Стінки
        с. Суржки
        с. Трудолюбиве
        с. Устивиця
        с. Уханівка
        с. Цикали
        с. Чапаєвка
        с. Шепелі
        с. Шипоші
        с. Широка Долина
        с. Широке
        с. Шпирни
        с. Якимове
        Гадяцький район
        м. Гадяч
        с. Бакути
        с. Балясне
        с. Березова Лука
        с. Берізки
        с. Біленченківка
        с. Бірки
        с. Бобрик
        с. Броварки
        с. Бутовичеське
        с. Бухалове
        с. Велике
        с. Великі Будища
        с. Вельбівка
        с. Венеславівка
        с. Веприк
        с. Веселе
        с. Ветхалівка
        с. Вечірчине
        с. Вирішальне
        с. Воронівщина
        с. Глибока Долина
        с. Глибоке
        с. Гречанівка
        с. Грипаки
        с. Донцівщина
        с. Дучинці
        с. Жовтневе
        с. Запсільське
        с. Зелена Балка
        с. Змажине
        с. Калинівщина
        с. Качанове
        с. Київське
        с. Кияшківське
        с. Кіблицьке
        с. Книшівка
        с. Коновалове
        с. Крамарщина
        с. Красна Лука
        с. Краснознаменка
        с. Кругле Озеро
        с. Круглик
        с. Лисівка
        с. Лихопілля
        с. Лободине
        с. Лютенька
        с. Максимівка
        с. Мала Обухівка
        с. Мала Побиванка
        с. Малі Будища
        с. Мартинівка
        с. Мелешки
        с. Миколаївка
        с. Млини
        с. Могилатів
        с. Морозівщина
        с. Новий Виселок
        с. Новоселівка
        с. Оріханове
        с. Осняги
        с. Островерхівка
        с. Педоричі
        с. Перевіз
        с. Петрівка-Роменська
        с. Петроселівка
        с. Пирятинщина
        с. Писарівщина
        с. Плішивець
        с. Радянська Дача
        с. Рашівка
        с. Римарівка
        с. Розбишівка
        с. Рудиків
        с. Ручки
        с. Саранчова Долина
        с. Сари
        с. Сватки
        с. Середняки
        с. Солдатове
        с. Соснівка
        с. Степаненки
        с. Тепле
        с. Тимофіївка
        с. Тригубщина
        с. Тютюрівщина
        с. Харківці
        с. Хитці
        с. Цимбалове
        с. Ціпки
        с. Червоний Кут
        с. Чернече
        с. Шадурка
        с. Шевченкове
        с. Юр'ївка
        Глобинський район
        м. Глобине
        смт Градизьк
        с. Бабичівка
        с. Багни
        с. Балабушині Верби
        с. Битакове Озеро
        с. Білоусівка
        с. Бориси
        с. Броварки
        с. Бугаївка
        с. Васьківка
        с. Великі Кринки
        с. Весела Долина
        с. Вишеньки
        с. Вітки
        с. Ганнівка
        с. Глибоке
        с. Глушкове Друге
        с. Горби
        с. Гриньки
        с. Гуляйполе
        с. Демидівка
        с. Демченки
        с. Жовтневе
        с. Жорняки
        с. Жуки
        с. Заможне
        с. Землянки
        с. Зубані
        с. Іванове Селище
        с. Кагамлик
        с. Канівщина
        с. Кирияківка
        с. Ковнірівщина
        с. Коломицівка
        с. Кордубанове
        с. Корещина
        с. Котляревське
        с. Крива Руда
        с. Куп'євате
        с. Ламане
        с. Липове
        с. Лізки
        с. Лубенщина
        с. Лукашівка
        с. Майданівка
        с. Малинівка
        с. Манжелія
        с. Манилівське
        с. Мар'їне
        с. Махнівка
        с. Мозоліївка
        с. Набережне
        с. Новий Виселок
        с. Новобудова
        с. Новодорожнє
        с. Новомосковське
        с. Новоселівка
        с. Обознівка
        с. Опришки
        с. Павлівка
        с. Пелехівщина
        с. Петрашівка
        с. Петрівка
        с. Пироги
        с. Погреби
        с. Попівка
        с. Пронозівка
        с. Проценки
        с. Пузикове
        с. Пустовійтове
        с. Радалівка
        с. Романівка
        с. Руда
        с. Святилівка
        с. Семимогили
        с. Середпілля
        с. Сидори
        с. Сиротенки
        с. Сіренки
        с. Старий Хутір
        с. Степове
        с. Струтинівка
        с. Тимошівка
        с. Турбаї
        с. Устимівка
        с. Федорівка
        с. Фрунзівка
        с. Черевані
        с. Шевченки
        с. Шепелівка
        с. Шушвалівка
        с. Яроші
        Гребінківський район
        м. Гребінка
        с. Березівка
        с. Бесідівщина
        с. Високе
        с. Відрадне
        с. Горби
        с. Григорівка
        с. Грушківка
        с. Гулаківка
        с. Жовтневе
        с. Загребелля
        с. Корніївка
        с. Короваї
        с. Кулажинці
        с. Лутайка
        с. Майорщина
        с. Мар'янівка
        с. Михайлівка
        с. Наталівка
        с. Новодар
        с. Новоселівка
        с. Овсюки
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Оржиця
        с. Осавульщина
        с. Павлівщина
        с. Паризька Комуна
        с. Писарщина
        с. Покровщина
        с. Рудка
        с. Саївка
        с. Світанок
        с. Сербинівка
        с. Сімаки
        с. Скочак
        с. Сліпорід-Іванівка
        с. Слободо-Петрівка
        с. Стукалівка
        с. Тарасівка
        с. Тополеве
        с. Ульяновка
        Диканський район
        смт Диканька
        с. Андренки
        с. Андріївка
        с. Байрак
        с. Балясне
        с. Борисівка
        с. Василівка
        с. Велика Рудка
        с. Великі Будища
        с. Веселівка
        с. Водяна Балка
        с. Гавронці
        с. Глоди
        с. Горбатівка
        с. Горянщина
        с. Дейнеківка
        с. Дячкове
        с. Єлизаветівка
        с. Жадани
        с. Кам'янка
        с. Кардашівка
        с. Климківка
        с. Кокозівка
        с. Кононенки
        с. Кратова Говтва
        с. Кучерівка
        с. Ландарі
        с. Лани
        с. Мала Рудка
        с. Марченки
        с. Михайлівка
        с. Міжгір'я
        с. Надежда
        с. Нелюбівка
        с. Нова Василівка
        с. Одарюківка
        с. Олефірщина
        с. Онацьки
        с. Орданівка
        с. Петренки
        с. Петро-Давидівка
        с. Писарівщина
        с. Попівка
        с. Проні
        с. Сивці
        с. Слиньків Яр
        с. Сохацька Балка
        с. Стасі
        с. Степанівка
        с. Судівка
        с. Тополівка
        с. Трояни
        с. Федорівка
        с. Хоменки
        с. Чапаєвка
        с. Чернечий Яр
        с. Чернещина
        с. Ярохівка
        Зіньківський район
        м. Зіньків
        смт Опішня
        с .Вільхове
        с. Арсенівка
        с. Артелярщина
        с. Бабанське
        с. Батьки
        с. Безруки
        с. Бірки
        с. Бобрівник
        с. Будки
        с. Бухалівка
        с. Василе-Устимівка
        с. Василькове
        с. Васьки
        с. Велика Павлівка
        с. Велика Пожарня
        с. Високе
        с. Вінтенці
        с. Власівка
        с. Волошкове
        с. Галійка
        с. Глинське
        с. Горобії
        с. Гришки
        с. Гусаки
        с. Дадакалівка
        с. Дамаска
        с. Дейкалівка
        с. Деряги
        с. Діброва
        с. Довбнівка
        с. Довжик
        с. Довжок
        с. Драни
        с. Дуб'яги
        с. Дуб'янщина
        с. Дубівка
        с. Загрунівка
        с. Заїки
        с. Заїченці
        с. Зайці
        с. Іщенківка
        с. Карабазівка
        с. Кирило-Ганнівка
        с. Кирякове
        с. Кілочки
        с. Клименки
        с. Княжева Слобода
        с. Кольченки
        с. Комсомольське
        с. Корлюкове
        с. Косяки
        с. Кругле
        с. Лавринці
        с. Лагоди
        с. Лазьки
        с. Левченки
        с. Лютенські Будища
        с. Макухи
        с. Малі Будища
        с. Манилівка
        с. Матяші
        с. Миколаївка
        с. Мисики
        с. Михайлівка
        с. Міські Млини
        с. Морози
        с. Новоселівка
        с. Одрадівка
        с. Пеленківщина
        с. Переліски
        с. Першотравневе
        с. Петрівка
        с. Петро-Ганнівка
        с. Пилипенки
        с. Пишненки
        с. Підозірка
        с. Піщанка
        с. Покровське
        с. Попівка
        с. Проценки
        с. Пругли
        с. Романи
        с. Романівка
        с. Руденки-Гончарі
        с. Саранчівка
        с. Свічкарівщина
        с. Сиверинівка
        с. Слинківщина
        с. Соколівщина
        с. Ставкове
        с. Стара Михайлівка
        с. Стрілевщина
        с. Ступки
        с. Сулими
        с. Тарасівка
        с. Тимченки
        с. Троянівка
        с. Удовиченки
        с. Устименки
        с. Федорівка
        с. Хижняківка
        с. Хмарівка
        с. Храпачів Яр
        с. Хрипки
        с. Цвітове
        с. Човно-Федорівка
        с. Чорняки
        с. Шевченки
        с. Шенгаріївка
        с. Шилівка
        с. Шкурпели
        с. Яблучне
        с. Яцине-Окарі
        Карлівський район
        м. Карлівка
        с-ще Вакулиха
        с-ще Голобородьківське
        с-ще Іванівка
        с-ще Красне
        с-ще Ланна
        с-ще Михайлівське
        с-ще Солона Балка
        с-ще Тагамлицьке
        с-ще Тишенківка
        с-ще Халтурине
        с-ще Шевченка
        с Павлівщина
        с. Бабайкове
        с. Білухівка
        с. Варварівка
        с. Верхня Ланна
        с. Володимирівка
        с. Давидівка
        с. Климівка
        с. Коржиха
        с. Короленківка
        с. Куми
        с. Лип'янка
        с. Львівське
        с. Максимівка
        с. Мар'янівка
        с. Нижня Ланна
        с. Попівка
        с. Редути
        с. Розумівка
        с. Тарасівка
        с. Федорівка
        с. Холодне Плесо
        с. Чалівка
        с. Червонознам'янка
        с. Ясне
        Кобеляцький район
        м. Кобеляки
        смт Білики
        с. Прогрес
        с. Сінне
        с. Бережнівка
        с. Богданівка
        с. Брачківка
        с. Бринзи
        с. Бродщина
        с. Бутенки
        с. Василівка
        с. Вібли
        с. Вільховатка
        с. Водолагівка
        с. Гаймарівка
        с. Гайове
        с. Галагурівка
        с. Галі-Горбатки
        с. Ганжівка
        с. Гарбузівка
        с. Григорівка
        с. Григоро-Бригадирівка
        с. Грицаївка
        с. Дабинівка
        с. Дашківка
        с. Деменки
        с. Дрижина Гребля
        с. Жирки
        с. Жовтневе
        с. Жуки
        с. Зелене
        с. Золотарівка
        с. Іванівка
        с. Калініне
        с. Канави
        с. Кишеньки
        с. Кірове
        с. Коваленківка
        с. Колісники
        с. Колісниківка
        с. Колодяжне
        с. Комарівка
        с. Комендантівка
        с. Котовське
        с. Красне
        с. Криничне
        с. Кунівка
        с. Кустолові Кущі
        с. Леваневське
        с. Лесинки
        с. Литвини
        с. Лівобережна Сокілка
        с. Лісне
        с. Ліщинівка
        с. Лучки
        с. Марківка
        с. Мартинівка
        с. Миколаївка
        с. Мідянівка
        с. Морози
        с. Мотрине
        с. Озера
        с. Олександрія
        с. Орлик
        с. Павлівка
        с. Перегонівка
        с. Пилипенки
        с. Підгора
        с. Поводи
        с. Порубаї
        с. Правобережна Сокілка
        с. Проскури
        с. Просяниківка
        с. Прощуради
        с. Радянське
        с. Ревущине
        с. Рубани
        с. Самарщина
        с. Свердловське
        с. Світлогірське
        с. Свічкареве
        с. Славнівка
        с. Солошине
        с. Соснівка
        с. Сухе
        с. Сухинівка
        с. Твердохліби
        с. Трояни
        с. Фрунзе
        с. Чапаєве
        с. Червоне
        с. Червоні Квіти
        с. Черемушки
        с. Чкалове
        с. Чорбівка
        с. Чумаки
        с. Шабельники
        с. Шапки
        с. Шевченки
        с. Шенгури
        с. Яблунівка
        Козельщинський район
        смт Козельщина
        смт Нова Галещина
        с Мар'янівка
        с. Андрійки
        с. Бреусівка
        с. Бригадирівка
        с. Булахи
        с. Буняківка
        с. Бутенки
        с. Бутоярівка
        с. В'язівка
        с. Василівка
        с. Велика Безуглівка
        с. Верхня Жужманівка
        с. Верхня Мануйлівка
        с. Винники
        с. Висока Вакулівка
        с. Вишняки
        с. Вільне
        с. Гайове
        с. Ганнівка
        с. Глибока Долина
        с. Говтва
        с. Горбані
        с. Дзюбанівка
        с. Довге
        с. Дяченки
        с. Жовтневе
        с. Загребелля
        с. Задовга
        с. Зоряне
        с. Йосипівка
        с. Калашники
        с. Калинівка
        с. Квіти
        с. Киселівка
        с. Книшівка
        с. Комінтерн
        с. Костівка
        с. Красносілля
        с. Лозки
        с. Лутовинівка
        с. Майорщина
        с. Миргородщина
        с. Михайлики
        с. Нижня Жужманівка
        с. Нижня Мануйлівка
        с. Нова Україна
        с. Новоселівка
        с. Олександрівка
        с. Олександрівка Друга
        с. Оленівка
        с. Ольгівка
        с. Омельниче
        с. Павлівка
        с. Панасівка
        с. Пашенівка
        с. Пашківка
        с. Підгорівка
        с. Піски
        с. Плавні
        с. Пригарівка
        с. Приліпка
        с. Рибалки
        с. Солониця
        с. Сухий Кобелячок
        с. Сушки
        с. Трудовик
        с. Улинівка
        с. Харченки
        с. Хмарине
        с. Хорішки
        с. Цибівка
        с. Чапаєвка
        с. Чечужине
        с. Чорноглазівка
        с. Шевченки
        с. Юрівка
        с. Юрки
        с. Юрочки
        Котелевський район
        смт Котельва
        с. Більськ
        с. Борівське
        с. Велика Рублівка
        с. Ворони
        с. Гетьманка
        с. Глобівка
        с. Дем'янівка
        с. Деревки
        с. Діброва
        с. Зайці
        с. Зайці Другі
        с. Зуби
        с. Камінне
        с. Касяни
        с. Ковалеве
        с. Ковжижа
        с. Козлівщина
        с. Лабурівка
        с. Лихачівка
        с. Любка
        с. Мала Рублівка
        с. Маловидне
        с. Мар'їне
        с. Матвіївка
        с. Микілка
        с. Милорадове
        с. Михайлівка Перша
        с. Михайлове
        с. Млинки
        с. Назаренки
        с. Підварівка
        с. Сидоряче
        с. Стадниця
        с. Терещенки
        с. Терни
        с. Чернещина
        с. Чоботарі
        с. Шевченкове8..
        Кременчуцький район
        с. Білецьківка
        с. Бондарі
        с. Бурти
        с. Варакути
        с. Василенки
        с. Вільна Терешківка
        с. Воскобійники
        с. Гориславці
        с. Гуньки
        с. Демидівка
        с. Дзержинське
        с. Єристівка
        с. Запсілля
        с. Заруддя
        с. Кам'яні Потоки
        с. Карпівка
        с. Келеберда
        с. Кіндрівка
        с. Кобелячок
        с. Ковалі
        с. Ковалівка
        с. Коржівка
        с. Крамаренки
        с. Кривуші
        с. Литвиненки
        с. Майбородівка
        с. Максимівка
        с. Мала Кохнівка
        с. Маламівка
        с. Малики
        с. Махнівка
        с. Миловидівка
        с. Мирне
        с. Михайленки
        с. Найденівка
        с. Недогарки
        с. Новоселівка
        с. Олефірівка
        с. Омельник
        с. Онищенки
        с. Остапці
        с. П'ятихатки
        с. Панівка
        с. Пащенівка
        с. Петрашівка
        с. Писарщина
        с. Підгірне
        с. Піщане
        с. Потоки
        с. Пришиб
        с. Пустовіти
        с. Пухальщина
        с. Радочини
        с. Ревівка
        с. Роботівка
        с. Ройове
        с. Рокитне
        с. Рокитне-Донівка
        с. Романки
        с. Садки
        с. Салівка
        с. Самусіївка
        с. Соснівка
        с. Стара Білецьківка
        с. Степівка
        с. Федоренки
        с. Червона Знам'янка
        с. Чечелеве
        с. Чикалівка
        с. Щербаки
        с. Щербухи
        с. Ялинці
        с. Яремівка
        Лохвицький район
        м. Лохвиця
        м. Червонозаводське
        с. Архипівка
        с. Безсали
        с. Бербениці
        с. Бешти
        с. Білогорілка
        с. Бодаква
        с. Васильки
        с. Венслави
        с. Веселе
        с. Вирішальне
        с. Високе
        с. Вишеньки
        с. Вишневе
        с. Вовківське
        с. Воля
        с. Гаївщина
        с. Гамаліївка
        с. Гиряві Ісківці
        с. Гірки
        с. Дереківщина
        с. Дібрівне
        с. Долинка
        с. Дрюківщина
        с. Заморіївка
        с. Западинці
        с. Зірка
        с. Ісківці
        с. Комсомольське
        с. Корсунівка
        с. Криниця
        с. Лука
        с. Луценки
        с. Лучка
        с. Мехедівка
        с. Млини
        с. Нижня Будаківка
        с. Нове
        с. Овдіївка
        с. Озерне
        с. Парницьке
        с. Пестичевське
        с. Піски
        с. Пісочки
        с. Пласківщина
        с. Погарщина
        с. Пролетар
        с. Пучківщина
        с. Риги
        с. Романиха
        с. Руда
        с. Рудка
        с. Ручки
        с. Саранчине
        с. Свиридівка
        с. Сенча
        с. Скоробагатьки
        с. Слобідка
        с. Сльозиха
        с. Сокириха
        с. Старий Хутір
        с. Степуки
        с. Токарі
        с. Харківці
        с. Христанівка
        с. Хрулі
        с. Часниківка
        с. Червона Балка
        с. Червона Слобідка
        с. Червоні Луки
        с. Чижі
        с. Шевченки
        с. Шевченкове
        с. Шкадрети
        с. Шмиглі
        с. Юсківці
        с. Яблунівка
        с. Яремівщина
        с. Яхники
        с. Яшники
        Лубенський район
        с. Барвінщина
        с. Березівка
        с. Березоточа
        с. Біївці
        с. Богодарівка
        с. Броварки
        с. В'язівок
        с. Величківка
        с. Вили
        с. Висачки
        с. Вищий Булатець
        с. Вільшанка
        с. Вовча Долина
        с. Вовчик
        с. Войниха
        с. Гінці
        с. Горобії
        с. Губське
        с. Духове
        с. Єнківці
        с. Ждани
        с. Жовтневе
        с. Засулля
        с. Ісківці
        с. Калайдинці
        с. Карпилівка
        с. Клепачі
        с. Кононівка
        с. Кревелівка
        с. Крем'янка
        с. Крутий Берег
        с. Кузубівка
        с. Куп'єваха
        с. Литвяки
        с. Ломаки
        с. Луки
        с. Лушники
        с. Макарівщина
        с. Малий В'язівок
        с. Матяшівка
        с. Мацківці
        с. Мацкова Лучка
        с. Мгар
        с. Михнівці
        с. Назарівка
        с. Нижній Булатець
        с. Новаки
        с. Новооріхівка
        с. Окіп
        с. Олександрівка
        с. Оріхівка
        с. Остапівка
        с. П'ятигірці
        с. Пишне
        с. Піски
        с. Пулинці
        с. Ремівка
        с. Ромодан
        с. Свічківка
        с. Селюків
        с. Снітин
        с. Снітине
        с. Солониця
        с. Стадня
        с. Степурі
        с. Суха Солониця
        с. Тарандинці
        с. Терни
        с. Тернівщина
        с. Тишки
        с. Тотчине
        с. Халепці
        с. Хитці
        с. Хитці
        с. Хорошки
        с. Червоні Пологи
        с. Чернече
        с. Чуднівці
        с. Шеки
        с. Шершнівка
        с. Шинківщина
        Машівський район
        смт Машівка
        с. Абрамівка
        с. Андріївка
        с. Базилівщина
        с. Богданівка
        с. Вільне
        с. Вовча Балка
        с. Грабівщина
        с. Григорівка
        с. Дмитрівка
        с. Жирківка
        с. Зоря
        с. Калинівка
        с. Козельщина
        с. Коновалівка
        с. Кошманівка
        с. Красногірка
        с. Кустолово-Суходілка
        с. Латишівка
        с. Любимівка
        с. Мала Нехвороща
        с. Миронівка
        с. Михайлівка
        с. Нова Павлівка
        с. Новий Тагамлик
        с. Огуївка
        с. Олексіївка
        с. Павлівка
        с. Первомайське
        с. Петрівка
        с. Рубанівка
        с. Ряське
        с. Сахнівщина
        с. Свистунівка
        с. Селещина
        с. Сонячне
        с. Старицьківка
        с. Сухоносівка
        с. Тимченківка
        с. Усть-Лип'янка
        Миргородський район
        смт Комишня
        смт Ромодан
        с-ще Дібрівка
        с-ще Декабристів
        с Великий Байрак
        с Великі Сорочинці
        с Котлярі
        с. Андріївка
        с. Бакумівка
        с. Безводівка
        с. Бессараби
        с. Бієве
        с. Білики
        с. Булуки
        с. Велика Обухівка
        с. Веселе
        с. Гасенки
        с. Глибоке
        с. Григорівка
        с. Деркачі
        с. Дібрівка
        с. Ємці
        с. Єрки
        с. Залізняки
        с. Запорожці
        с. Зелений Кут
        с. Зубівка
        с. Зуївці
        с. Кибинці
        с. Кузьменки
        с. Купівщина
        с. Лещенки
        с. Любівщина
        с. Мальці
        с. Мареничі
        с. Мокріївка
        с. Онацьке
        с. Остапівка
        с. Панасівка
        с. Писарівка
        с. Полив'яне
        с. Радченкове
        с. Рибальське
        с. Руда
        с. Сакалівка
        с. Семеренки
        с. Синьощоки
        с. Слобідка
        с. Солонці
        с. Сохацьке
        с. Стовбине
        с. Травневе
        с. Фуглі
        с. Хомутець
        с. Цисеве
        с. Черкащани
        с. Шарківщина
        с. Шахворостівка
        с. Шпакове
        с. Штомпелі
        с. Шульги
        с Верховина
        с Милашенкове
        с. Велика Грем'яча
        с. Верхня Будаківка
        с. Вовки
        с. Вовнянка
        с. Гаркушинці
        с. Довгалеве
        с. Довгалівка
        с. Іващенки
        с. Клюшниківка
        с. Конюшеве
        с. Коптів
        с. Лісове
        с. Мала Грем'яча
        с. Малинівка
        с. Малі Сорочинці
        с. Марченки
        с. Новоселиця
        с. Носенки
        с. Олефірівка
        с. Осове
        с. Панченки
        с. Петрівка
        с. Петрівці
        с. Показове
        с. Попівка
        с. Прокоповичі
        с. Радченки
        с. Савинці
        с. Сажка
        с. Скиданки
        с. Сотницьке
        с. Ступки
        с. Трудолюб
        с. Черевки
        с. Ярмаки
        Новосанжарський район
        смт Нові Санжари
        с Лелюхівка
        с. Андріївка
        с. Бечеве
        с. Бридуни
        с. Бурти
        с. Велике Болото
        с. Великий Кобелячок
        с. Великі Солонці
        с. Вовківка
        с. Галущина Гребля
        с. Ганжі
        с. Горобці
        с. Губарівка
        с. Дмитренки
        с. Драбинівка
        с. Ємцева Долина
        с. Забрідки
        с. Зачепилівка
        с. Кальницьке
        с. Клюсівка
        с. Коби
        с. Козуби
        с. Крута Балка
        с. Кунцеве
        с. Кустолове Перше
        с. Лахни
        с. Лисівка
        с. Мала Перещепина
        с. Малий Кобелячок
        с. Мар'янівка
        с. Пасічне
        с. Пудлівка
        с. Рекунівка
        с. Руденківка
        с. Собківка
        с. Старі Санжари
        с. Стрижівщина
        с. Судівка
        с. Супротивна Балка
        с. Суха Маячка
        с. Шовкопляси
        с. Шпортьки
        с. Балівка
        с. Богданівка
        с. Бондури
        с. Варварівка
        с. Веселка
        с. Вільний Степ
        с. Вісичі
        с. Грекопавлівка
        с. Давидівка
        с. Довга Пустош
        с. Дубина
        с. Дудкин Гай
        с. Кустолове
        с. Ленінове
        с. Лівенське
        с. Малі Солонці
        с. Маньківка
        с. Маячка
        с. Мушина Гребля
        с. Назаренки
        с. Нехвороща
        с. Оборона Рад
        с. Олійники
        с. Писарівка
        с. Пологи
        с. Пологи-Низ
        с. Полузір'я
        с. Попове
        с. Пристанційне
        с. Світлівщина
        с. Соколова Балка
        с. Стовбина Долина
        с. Сулими
        с. Шедієве
        Оржицький район
        смт Оржиця
        смт Новооржицьке
        с .Максимівщина
        с. Воронинці
        с. Грабів
        с. Денисівка
        с. Заріг
        с. Козаче
        с. Котляревське
        с. Куйбишеве
        с. Малоселецьке
        с. Маяківка
        с. Нижній Іржавець
        с. Нове
        с. Новоселівка
        с. Онішки
        с. Пилиповичі
        с. Приймівщина
        с. Райозеро
        с. Савинці
        с. Сліпорід
        с. Тарасенкове
        с. Тимки
        с. Чайківщина
        с. Черевки
        с. Чмихалове
        с. Чутівка
        с. Яблуневе
        с. Великоселецьке
        с. Дмитрівка
        с. Загребелля
        с. Загребля
        с. Залужне
        с. Заріччя
        с. Золотухи
        с. Іванівка
        с. Колодна
        с. Круподеринці
        с. Лазірки
        с. Лукім'я
        с. Несено-Іржавець
        с. Новий Іржавець
        с. Плехів
        с. Полуніївка
        с. Сазонівка
        с. Старий Іржавець
        с. Тарасівка
        с. Теремецьке
        с. Хорошки
        с. Хоружівка
        с. Чевельча
        Пирятинський район
        м. Пирятин
        с. Архемівка
        с. Березова Рудка
        с. Білоцерківці
        с. Велика Круча
        с. Верхоярівка
        с. Вечірки
        с. Високе
        с. Вишневе
        с. Вікторія
        с. Голобородька
        с. Грабарівка
        с. Гурбинці
        с. Давидівка
        с. Дейманівка
        с. Замостище
        с. Заріччя
        с. Ївженки
        с. Калинів Міст
        с. Каплинці
        с. Кейбалівка
        с. Кроти
        с. Крячківка
        с. Леляки
        с. Мала Круча
        с. Малютинці
        с. Мар"їнське
        с. Меченки
        с. Могилівщина
        с. Нові Мартиновичі
        с. Олександрівка
        с. Першотравневе
        с. Повстин
        с. Прихідьки
        с. Рівне
        с. Сасинівка
        с. Смотрики
        с. Теплівка
        с. Усівка
        с. Харківці
        с. Червоне
        с. Шкурати
        с. Яцин
        Полтавський район
        с-ще Степне
        с. Головач
        с. Абазівка
        с. Андріївка
        с. Андрушки
        с. Байрак
        с. Безручки
        с. Березівка
        с. Бершацьке
        с. Божки
        с. Божківське
        с. Божкове
        с. Бочанівка
        с. Бричківка
        с. Брунівка
        с. Бугаївка
        с. Бузова Пасківка
        с. Буланове
        с. Бурти
        с. Валок
        с. Василівка
        с. Васильці
        с. Васьки
        с. Ватажкове
        с. Ваці
        с. Великий Тростянець
        с. Вербове
        с. Верхоли
        с. Витівка
        с. Вищі Вільшани
        с. Вільхівщина
        с. Вільховий Ріг
        с. Гаврилки
        с. Гвоздиківка
        с. Глоби
        с. Глухове
        с. Говтвянчик
        с. Гожули
        с. Головки
        с. Гонтарі
        с. Гора
        с. Горбанівка
        с. Грабинівка
        с. Гринівка
        с. Гутирівка
        с. Давидівка
        с. Долина
        с. Дудникове
        с. Жуки
        с. Забаряни
        с. Заворскло
        с. Залізничне
        с. Затурине
        с. Зінці
        с. Зорівка
        с. Івашки
        с. Їжаківка
        с. Калашники
        с. Каплунівка
        с. Карнаухи
        с. Карпусі
        с. Кашубівка
        с. Квіткове
        с. Келебердівка
        с. Кірове
        с. Клименки
        с. Клюшники
        с. Ковалівка
        с. Кованчик
        с. Кованьківка
        с. Коломак
        с. Копили
        с. Косточки
        с. Кротенки
        с. Крюкове
        с. Куклинці
        с. Куликове
        с. Курилехівка
        с. Лаврики
        с. Лозівка
        с. Лукищина
        с. Мазурівка
        с. Макарцівка
        с. Макухівка
        с. Мале Ладижине
        с. Мале Микільське
        с. Малий Тростянець
        с. Малі Козуби
        с. Мар'ївка
        с. Марківка
        с. Мачухи
        с. Микільське
        с. Миколаївка
        с. Мильці
        с. Минівка
        с. Михайлики
        с. Надержинщина
        с. Нестеренки
        с. Нижні Вільшани
        с. Нижні Млини
        с. Новоселівка
        с. Носівка
        с. Олепіри
        с. Опішняни
        с. Очканівка
        с. Падалки
        с. Пасківка
        с. Патлаївка
        с. Петрівка
        с. Писаренки
        с. Підлепичі
        с. Пожарна Балка
        с. Портнівка
        с. Рожаївка
        с. Розсошенці
        с. Рунівщина
        с. Сапожине
        с. Сердюки
        с. Снопове
        с. Соломахівка
        с. Соснівка
        с. Степанівка
        с. Ступки
        с. Судіївка
        с. Супрунівка
        с. Сусідки
        с. Сягайли
        с. Тахтаулове
        с. Твердохліби
        с. Терентіївка
        с. Терешки
        с. Тернівщина
        с. Трирогове
        с. Тютюнники
        с. Улянівка
        с. Уманцівка
        с. Фисуни
        с. Цибулі
        с. Циганське
        с. Червона Долина
        с. Черкасівка
        с. Чорноглазівка
        с. Шевченки
        с. Шили
        с. Шмиглі
        с. Шостаки
        с. Щербані
        Решетилівський район
        смт Решетилівка
        с-ще Жовтневе
        с. Андріївка
        с. Бабичі
        с. Бакай
        с. Березняки
        с. Білоконі
        с. Браїлки
        с. Братешки
        с. Бузинівщина
        с. Ганжі
        с. Глибока Балка
        с. Голуби
        с. Гольманівка
        с. Дем'янці
        с. Демидівка
        с. Дмитренки
        с. Долина
        с. Дружба
        с. Каленики
        с. Коліньки
        с. Коломак
        с. Колотії
        с. Коржі
        с. Кривки
        с. Крохмальці
        с. Кузьменки
        с. Кукобівка
        с. Левенцівка
        с. Лиман Другий
        с. Лиман Перший
        с. Литвинівка
        с. Лобачі
        с. Лучки
        с. Лютівка
        с. М'якеньківка
        с. Малий Бакай
        с. Миколаївка
        с. Мирне
        с. Михнівка
        с. Молодиківщина
        с. Мушти
        с. Нагірне
        с. Нова Диканька
        с. Нова Михайлівка
        с. Онищенки
        с. Паненки
        с. Пасічники
        с. Паськівка
        с. Пащенки
        с. Писаренки
        с. Підок
        с. Піщане
        с. Плоске
        с. Потеряйки
        с. Потеряйки-Горові
        с. Потічок
        с. Прокопівка
        с. Пустовари
        с. Сені
        с. Славки
        с. Слюсарі
        с. Сухорабівка
        с. Твердохліби
        с. Тривайли
        с. Тури
        с. Тутаки
        с. Федіївка
        с. Фрунзівка
        с. Хоружі
        с. Хрещате
        с. Чередники
        с. Чернещина
        с. Шамраївка
        с. Шарлаї
        с. Шевченкове
        с. Шилівка
        с. Шишацьке
        с. Шкурупії
        с. Шкурупіївка
        с. Шрамки
        с. Яценки
        Семенівський район
        смт Семенівка
        с. Бадьорівка
        с. Байрак
        с. Бакумівка
        с. Білогуби
        с. Біляки
        с. Богданівка
        с. Брусове
        с. Бурбине
        с. Бурімка
        с. Василівка
        с. Василяки
        с. Великі Липняги
        с. Вербки
        с. Вереміївка
        с. Веселий Поділ
        с. Вільне
        с. Гаївка
        с. Герасимівка
        с. Горошине
        с. Греблі
        с. Грицаї
        с. Дем'янівка
        с. Єгорівка
        с. Жовтневе
        с. Заїчинці
        с. Зікранці
        с. Іванівка
        с. Калинівка
        с. Карпиха
        с. Крива Руда
        с. Кукоби
        с. Курганне
        с. Лукашівка
        с. Малі Липняги
        с. Матвіївка
        с. Мирони
        с. Наріжжя
        с. Наталенки
        с. Нова Олександрівка
        с. Нова Петрівка
        с. Новий Калкаїв
        с. Новоселиця
        с. Оболонь
        с. Осокори
        с. Очеретувате
        с. Паніванівка
        с. Погребняки
        с. Поділ
        с. Пузирі
        с. Середине
        с. Слюзівка
        с. Старий Калкаїв
        с. Степанівка
        с. Строкачі
        с. Тарасівка
        с. Товсте
        с. Тройняки
        с. Тукали
        с. Устимівка
        с. Худоліївка
        с. Чапаєвка
        с. Чаплинці
        с. Червоний Лиман
        с. Шепелівка
        Хорольський район
        м. Хорол
        с. Барилівщина
        с. Лагодівка
        с Зубенки
        с. Андріївка
        с. Барилове
        с. Березняки
        с. Бовбасівка
        с. Бочки
        с. Бригадирівка
        с. Бубереве
        с. Бурлаки
        с. Бутівці
        с. В'язівок
        с. Ванжина Долина
        с. Варварівка
        с. Вербине
        с. Вергуни
        с. Вишняки
        с. Гирине
        с. Глибока Долина
        с. Григорівка
        с. Грушине
        с. Дації
        с. Демина Балка
        с. Дубове
        с. Єньки
        с. Єрківці
        с. Запорожчине
        с. Іванці
        с. Іващенки
        с. Клепачі
        с. Ковалі
        с. Ковтуни
        с. Козубівка
        с. Коломійцеве Озеро
        с. Костюки
        с. Кривці
        с. Кулики
        с. Кулиничі
        с. Куторжиха
        с. Лазьки
        с. Левченки
        с. Лісянщина
        с. Лобкова Балка
        с. Лози
        с. Мала Попівка
        с. Мартинівка
        с. Мелюшки
        с. Миколаївка
        с. Мищенки
        с. Мусіївка
        с. Настасівка
        с. Наталівка
        с. Новачиха
        с. Новий Байрак
        с. Новоаврамівка
        с. Новоіванівка
        с. Оріхівщина
        с. Орликівщина
        с. Остапенки
        с. Павленки
        с. Павлівка
        с. Падусі
        с. Петракіївка
        с. Петрівка
        с. Покровська Багачка
        с. Попівка
        с. Пристань
        с. Радьки
        с. Рибченки
        с. Роплянське
        с. Садове
        с. Середнє
        с. Софине
        с. Ставки
        с. Стайки
        с. Стара Мусіївка
        с. Староаврамівка
        с. Тарасівка
        с. Третякове
        с. Трубайці
        с. Улянівка
        с. Хвощівка
        с. Хильківка
        с. Хоменки
        с. Червоне
        с. Шарківщина
        с. Широке
        с. Шишаки
        с. Шкилі
        с. Штомпелівка
        с. Ялосовецьке
        Чорнухинський район
        смт Чорнухи
        с. Біличеве
        с. Білоусівка
        с. Богданівка
        с. Богодарівка
        с. Бондарі
        с. Бубни
        с. Вороньки
        с. Гайки
        с. Галяве
        с. Гільці
        с. Голотівщина
        с. Городище
        с. Загребелля
        с. Кізлівка
        с. Ковалі
        с. Красне
        с. Курінька
        с. Липове
        с. Лісова Слобідка
        с. Луговики
        с. Мелехи
        с. Мокіївка
        с. Нетратівка
        с. Нехристівка
        с. Нова Діброва
        с. Нова Петрівщина
        с. Олександрівка
        с. Осняг
        с. Пацали
        с. Пізники
        с. Піски-Удайські
        с. Постав-Мука
        с. Синяківщина
        с. Скибинці
        с. Суха Лохвиця
        с. Сухоносівка
        с. Харсіки
        с. Хейлівщина
        с. Чаплинка
        с. Яцюкове
        Чутівський район
        смт Чутове
        смт Артемівка
        с. Кантемирівка
        с. Степанівка
        с. Березове
        с. Василівка
        с. Верхні Рівні
        с. Виноминівка
        с. Вільниця.
        с. Вільхуватка
        с. Водяне
        с. Войнівка
        с. Грякове
        с. Дондасівка
        с. Жовтневе
        с. Зеленківка
        с. Іскрівка
        с. Козаче
        с. Коханівка
        с. Кочубеївка
        с. Левенцівка
        с. Лисича
        с. Лисівщина
        с. Лозуватка
        с. Майорівка
        с. Нижні Рівні
        с. Никонорівка
        с. Нова Кочубеївка
        с. Нове Грякове
        с. Новофедорівка
        с. Охоче
        с. Первозванівка
        с. Першотравневе
        с. Підгірне
        с. Розпашне
        с. Рябківка
        с. Скибівка
        с. Смородщина
        с. Стінка
        с. Сторожове
        с. Таверівка
        с. Тойбік
        с. Трудолюбівка
        с. Филенкове
        с. Флорівка
        с. Чапаєве
        с. Червоне
        с. Черняківка
        с. Шевченківка
        с. Щорсівка
        с. Юнаки
        Шишацький район
        смт Шишаки
        с Тищенки
        с. Бабичі
        с. Баранівка
        с. Білаші
        с. Бухуни
        с. Велика Бузова
        с. Великий Перевіз
        с. Величкове
        с. Вертелецьке
        с. Вишневе
        с. Воронянщина
        с. Воскобійники
        с. Гнатенки
        с. Гоголеве
        с. Гончарі
        с. Горішнє
        с. Григорівщина
        с. Дем'янки
        с. Дмитрівка
        с. Жоржівка
        с. Зелене
        с. Зозулі
        с. Кирпотівка
        с. Киселиха
        с. Климове
        с. Ковалівка
        с. Ковердина Балка
        с. Колодяжне
        с. Коляди
        с. Криворучки
        с. Куйбишеве
        с. Легейди
        с. Лещани
        с. Луці
        с. Мала Бузова
        с. Малий Перевіз
        с. Маликівщина
        с. Маначинівка
        с. Маслівці
        с. Михайлики
        с. Мірошники
        с. Науменки
        с. Нижні Яреськи
        с. Низова Яковенщина
        с. Носи
        с. Павлівка
        с. Пелагеївка
        с. Переводчикове
        с. Першотравневе
        с. Порскалівка
        с. Принцеве
        с. Пришиб
        с. Раївка
        с. Римиги
        с. Романки
        с. Сагайдак
        с. Салимівщина
        с. Самари
        с. Соснівка
        с. Сулими
        с. Товсте
        с. Федунка
        с. Харенки
        с. Хвальки
        с. Хвощове
        с. Ходосиха
        с. Христівка
        с. Цьови
        с. Чернишівка
        с. Чорнобаї
        с. Шарлаївка
        с. Шафранівка
        с. Швадрони
        с. Яковенщина-Горова
        с. Яреськи
      • Черкаська область
        м. Черкаси
        м. Ватутіне
        м. Золотоноша
        м. Канів
        м. Сміла
        Городищенський район
        м. Городище
        смт Вільшана
        смт Цвіткове
        с-ще Ільченкове
        с-ще Кличкове
        с-ще Кудинівка
        с-ще Моргунове
        с-ще Незаможник
        с-ще Сагайдачне
        с-ще Стадниця
        с-ще Трихуторівка
        с. Воронівка
        с. Дмитрове
        с. Будо-Орловецька
        с. В'язівок
        с. Валява
        с. Вербівка
        с. Дирдин
        с. Журавка
        с. Зелена Діброва
        с. Калинівка
        с. Ксаверове
        с. Мліїв
        с. Набоків
        с. Орловець
        с. Петрики
        с. Петропавлівка
        с. Сегединці
        с. Старосілля
        с. Тихі Верби
        с. Товста
        с. Хлистунівка
        Драбівський район
        смт Драбів
        смт Шрамківка
        с-ще Ашанівка
        с-ще Бондарівка
        с-ще Вишневе
        с-ще Драбове-Барятинське
        с-ще Козорізи
        с-ще Кононівка
        с-ще Радгоспне
        с-ще Рецюківщина
        с-ще Червона Дача
        с. Безбородьки
        с. Безпальче
        с. Бирлівка
        с. Білоусівка
        с. Бойківщина
        с. Великий Хутір
        с. Вершина-Згарська
        с. Гай
        с. Гречанівка
        с. Демки
        с. Жорнокльови
        с. Золотоношка
        с. Кантакузівка
        с. Ковалівка
        с. Ковтунівка
        с. Козаче
        с. Коломиці
        с. Кононівка
        с. Криштопівка
        с. Левченкове
        с. Ленінське
        с. Мехедівка
        с. Митлашівка
        с. Михайлівка
        с. Мойсівка
        с. Нехайки
        с. Новомиколаївка
        с. Олімпіадівка
        с. Остапівка
        с. Павлівщина
        с. Перервинці
        с. Перше Травня
        с. Петровського
        с. Погреби
        с. Рождественське
        с. Свічківка
        с. Степанівка
        с. Тополі
        с. Хомівщина
        с. Яворівка
        Жашківський район
        м. Жашків
        с-ще Адамівка
        с-ще Костянтинівка
        с. Баштечки
        с. Безпечна
        с. Бузівка
        с. Вільшанка
        с. Вороне
        с. Житники
        с. Зелений Ріг
        с. Конела
        с. Конельські Хутори
        с. Королівка
        с. Кривчунка
        с. Леміщиха
        с. Литвинівка
        с. Марійка
        с. Медувата
        с. Нагірна
        с. Нова Гребля
        с. Одай
        с. Олександрівка
        с. Острожани
        с. Охматів
        с. Павлівка
        с. Побійна
        с. Пугачівка
        с. Сабадаш
        с. Скибин
        с. Соколівка
        с. Сорокотяга
        с. Тетерівка
        с. Тинівка
        с. Тихий Хутір
        с. Хижня
        с. Червоний Кут
        с. Шуляки
        Звенигородський район
        м. Звенигородка
        с-ще Кононове-Івасів
        с-ще Олександрівка
        с-ще Шампанія
        с-ще Юркове
        с. Багачівка
        с. Барвінок
        с. Боровикове
        с. Будище
        с. Вільховець
        с. Водяники
        с. Гнилець
        с. Гудзівка
        с. Гусакове
        с. Демкове
        с. Княжа
        с. Кобиляки
        с. Козацьке
        с. Майданівка
        с. Мизинівка
        с. Михайлівка
        с. Моринці
        с. Мурзинці
        с. Неморож
        с. Озірна
        с. Павлівка
        с. Пединівка
        с. Попівка
        с. Рижанівка
        с. Ризине
        с. Стара Буда
        с. Стебне
        с. Стецівка
        с. Тарасівка
        с. Хлипнівка
        с. Чемериське
        с. Чижівка
        с. Чичиркозівка
        с. Шевченкове
        с. Юрківка
        Золотоніський район
        с-ще Гладківщина
        с-ще Дібрівка
        с-ще Канівщина
        с-ще Ковтунівка
        с-ще Малинівщина
        с-ще Пальміра
        с-ще Петровського
        с-ще Роздол
        с-ще Снігурівка
        с-ще Холодне
        с-ще Шкодунівка
        с. Антипівка
        с. Бакаївка
        с. Богдани
        с. Богуславець
        с. Броварки
        с. Бубнівська Слобідка
        с. Вільхи
        с. Вознесенське
        с. Гельмязів
        с. Гладківщина
        с. Деньги
        с. Дмитрівка
        с. Домантове
        с. Драбівці
        с. Зорівка
        с. Каленики
        с. Кедина Гора
        с. Коврай
        с. Коврай Другий
        с. Коврайські Хутори
        с. Ковтуни
        с. Комарівка
        с. Коробівка
        с. Кривоносівка
        с. Кропивна
        с. Крупське
        с. Лукашівка
        с. Львівка
        с. Маліївка
        с. Маркізівка
        с. Матвіївка
        с. Мелесівка
        с. Мицалівка
        с. Нова Гребля
        с. Нова Дмитрівка
        с. Підставки
        с. Піщане
        с. Плешкані
        с. Подільське
        с. Привітне
        с. Сеньківці
        с. Синьооківка
        с. Скориківка
        с. Софіївка
        с. Хвильово-Сорочин
        с. Хрущівка
        с. Чапаєвка
        с. Чернещина
        с. Шабельники
        с. Щербинівка
        Кам'янський район
        м. Кам'янка
        с-ще Богданівське
        с-ще Грекове
        с-ще Калинівка
        с-ще Копійчана
        с-ще Петрівське
        с-ще Сокирне
        с. Баландине
        с. Вербівка
        с. Грушківка
        с. Жаботин
        с. Катеринівка
        с. Косарі
        с. Коханівка
        с. Куликівка
        с. Лебедівка
        с. Лубенці
        с. Лузанівка
        с. Михайлівка
        с. Олянине
        с. Пляківка
        с. Радиванівка
        с. Райгород
        с. Ребедайлівка
        с. Ревівка
        с. Телепине
        с. Тимошівка
        с. Флярківка
        с. Юрчиха
        с. Ярове
        Канівський район
        с-ще Копіювате
        с-ще Орловець
        с-ще Райок
        с-ще Степанецьке
        с. Бабичі
        с. Бересняги
        с. Беркозівка
        с. Бобриця
        с. Буда-Горобіївська
        с. Бучак
        с. Гамарня
        с. Глинча
        с. Голяки
        с. Горобіївка
        с. Григорівка
        с. Грищинці
        с. Дарівка
        с. Іваньків
        с. Келеберда
        с. Ключники
        с. Ковалі
        с. Козарівка
        с. Кононча
        с. Копіювата
        с. Курилівка
        с. Лазірці
        с. Литвинець
        с. Лізки
        с. Ліпляве
        с. Лука
        с. Луковиця
        с. Малий Ржавець
        с. Мартинівка
        с. Межиріч
        с. Мельники
        с. Михайлівка
        с. Новоукраїнка
        с. Озерище
        с. Павлівка
        с. Пекарі
        с. Пилява
        с. Пищальники
        с. Полствин
        с. Попівка
        с. Потапці
        с. Поташня
        с. Прохорівка
        с. Пшеничники
        с. Синявка
        с. Степанці
        с. Студенець
        с. Сушки
        с. Таганча
        с. Трахтемирів
        с. Тростянець
        с. Трощин
        с. Хмільна
        с. Хутір-Хмільна
        с. Черниші
        с. Яблунів
        Катеринопільський район
        смт Катеринопіль
        смт Єрки
        с-ще Новоукраїнка
        с-ще Червоний Брід
        с. Бродецьке
        с. Вербовець
        с. Вікнине
        с. Гончариха
        с. Грушківка
        с. Гуляйполе
        с. Єлизаветка
        с. Залізнячка
        с. Кайтанівка
        с. Киселівка
        с. Кобилянка
        с. Лисича Балка
        с. Луківка
        с. Любисток
        с. Мокра Калигірка
        с. Надвисся
        с. Новоселиця
        с. Пальчик
        с. Петраківка
        с. Потоки
        с. Радчиха
        с. Розсохуватка
        с. Ромейково
        с. Стійкове
        с. Ступичне
        с. Суха Калигірка
        с. Шостакове
        с. Ямпіль
        с. Ярошівка
        Корсунь-Шевченківський район
        м. Корсунь-Шевченківський
        смт Стеблів
        с-ще Берлютине
        с-ще Зелена Діброва
        с-ще Сахнівське
        с-ще Хлерівка
        с-ще Червоне
        с. Бровахи
        с. Буда-Бровахівська
        с. Виграїв
        с. Вільхівчик
        с. Гарбузин
        с. Глушки
        с. Гута-Селицька
        с. Гута-Стеблівська
        с. Дацьки
        с. Деренковець
        с. Драбівка
        с. Завадівка
        с. Заріччя
        с. Карашина
        с. Квітки
        с. Кичинці
        с. Кірове
        с. Комарівка
        с. Кошмак
        с. Листвина
        с. Миколаївка
        с. Миропілля
        с. Мірошниківка
        с. Моринці
        с. Набутів
        с. Нетеребка
        с. Нехворощ
        с. Нова Буда
        с. Паськів
        с. Переможинці
        с. Петрушки
        с. Пішки
        с. Прутильці
        с. Саморідня
        с. Сахнівка
        с. Селище
        с. Сидорівка
        с. Ситники
        с. Склименці
        с. Скрипчинці
        с. Сотники
        с. Сухини
        с. Тараща
        с. Хильки
        с. Черепин
        с. Шендерівка
        с. Яблунівка
        Лисянський район
        смт Лисянка
        с-ще Дубина
        с-ще Михайлівка
        с-ще Мар'янівка
        с. Босівка
        с. Боярка
        с. Будище
        с. Бужанка
        с. Верещаки
        с. Виноград
        с. Вотилівка
        с. Ганжалівка
        с. Дашуківка
        с. Дібрівка
        с. Жаб'янка
        с. Журжинці
        с. Кам'яний Брід
        с. Кучківка
        с. Орли
        с. Петрівка-Попівка
        с. Петрівська Гута
        с. Писарівка
        с. Погибляк
        с. Почапинці
        с. Ріпки
        с. Розкошівка
        с. Рубаний Міст
        с. Семенівка
        с. Смільчинці
        с. Тихонівка
        с. Товсті Роги
        с. Федюківка
        с. Хижинці
        с. Чаплинка
        с. Чеснівка
        с. Шестеринці
        с. Шубині Стави
        с. Шушківка
        с. Яблунівка
        Маньківський район
        смт Маньківка
        смт Буки
        с-ще Жолудькове
        с-ще Зелений Гай
        с-ще Рудка
        с. Багва
        с. Березівка
        с. Вікторівка
        с. Дзензелівка
        с. Добра
        с. Іваньки
        с. Кислин
        с. Кищенці
        с. Крачківка
        с. Кривець
        с. Кути
        с. Мала Маньківка
        с. Молодецьке
        с. Нестерівка
        с. Паланочка
        с. Подібна
        с. Попівка
        с. Поташ
        с. Роги
        с. Русалівка
        с. Тимошівка
        с. Улянівка
        с. Філіція
        с. Харківка
        с. Чорна Кам'янка
        с. Юрпіль
        Монастирищенський район
        м. Монастирище
        смт Цибулів
        с-ще Вільна
        с-ще Володимирівка
        с-ще Забіляни
        с-ще Кудинів Ліс
        с-ще Покровка
        с. Аврамівка
        с. Антоніна
        с. Бачкурине
        с. Владиславчик
        с. Дібрівка
        с. Долинка
        с. Жовтневе
        с. Зарубинці
        с. Зюбриха
        с. Івахни
        с. Княжа Криниця
        с. Княжики
        с. Копіювата
        с. Коритня
        с. Леськове
        с. Летичівка
        с. Лукашівка
        с. Матвіїха
        с. Нове Місто
        с. Новосілка
        с. Петрівка
        с. Половинчик
        с. Попудня
        с. Сарни
        с. Сатанівка
        с. Степівка
        с. Тарасівка
        с. Тарнава
        с. Теолин
        с. Терлиця
        с. Халаїдове
        с. Чапаєвка
        с. Шабастівка
        с. Шарнопіль
        Смілянський район
        с-ще Холоднянське
        с-ще Червоне
        с-ще Богунове
        с-ще Вовківка
        с-ще Степок
        с Попівка
        с. Балаклея
        с. Буда-Макіївка
        с. Велика Яблунівка
        с. Ковалиха
        с. Костянтинівка
        с. Куцівка
        с. Макіївка
        с. Мельниківка
        с. Пастирське
        с. Плескачівка
        с. Санжариха
        с. Сунки
        с. Березняки
        с. Будки
        с. Голов'ятине
        с. Гуляйгородок
        с. Залевки
        с. Ленінське
        с. Мала Смілянка
        с. Мале Старосілля
        с. Малий Бузуків
        с. Миколаївка
        с. Носачів
        с. Плоске
        с. Ротмістрівка
        с. Самгородок
        с. Сердюківка
        с. Ташлик
        с. Теклине
        с. Тернівка
        с. Шевченка
        Тальнівський район
        м. Тальне
        с-ще Добрянка
        с-ще Здобуток Жовтня
        с-ще Левада
        с-ще Нова Павлівка
        с-ще Новомайданецьке
        с-ще Степне
        с-ще Тарасівка
        с-ще Шалаське
        с Зеленьків
        с. Антонівка
        с. Білашки
        с. Веселий Кут
        с. Вишнопіль
        с. Глибочок
        с. Гордашівка
        с. Гуляйка
        с. Довгеньке
        с. Заліське
        с. Кобиляки
        с. Кобринова Гребля
        с. Кобринове
        с. Колодисте
        с. Корсунка
        с. Криві Коліна
        с. Лащова
        с. Легедзине
        с. Лісове
        с. Лоташеве
        с. Майданецьке
        с. Мошурів
        с. Онопріївка
        с. Павлівка Друга
        с. Павлівка Перша
        с. Папужинці
        с. Піщана
        с. Поташ
        с. Романівка
        с. Соколівочка
        с. Тальянки
        с. Червоне
        с. Чеснопіль
        с. Шаулиха
        Уманський район
        смт Бабанка
        с-ще Затишок
        с-ще Політвідділовець
        с. Антонівка
        с. Аполянка
        с. Берестівець
        с. Вільшана-Слобідка
        с. Вільшанка
        с. Гереженівка
        с. Городецьке
        с. Городниця
        с. Гродзеве
        с. Громи
        с. Дмитрушки
        с. Доброводи
        с. Дубова
        с. Заячківка
        с. Іванівка
        с. Колодисте
        с. Коржова
        с. Коржова Слобода
        с. Коржовий Кут
        с. Косенівка
        с. Кочержинці
        с. Кочубіївка
        с. Краснопілка
        с. Ладижинка
        с. Максимівка
        с. Оксанина
        с. Острівець
        с. Паланка
        с. Піківець
        с. Полянецьке
        с. Посухівка
        с. Пугачівка
        с. Рижавка
        с. Рогова
        с. Родниківка
        с. Ропотуха
        с. Свинарка
        с. Собківка
        с. Старі Бабани
        с. Степківка
        с. Сушківка
        с. Танське
        с. Текуча
        с. Томашівка
        с. Фурманка
        с. Черповоди
        с. Шарин
        с. Юрківка
        с. Яроватка
        с. Ятранівка
        Христинівський район
        м. Христинівка
        смт Верхнячка
        с-ще Іванівка
        с-ще Сичі
        с-ще Хасанівка
        с-ще Яри
        с Ліщинівка
        с. Багачівка
        с. Ботвинівка
        с. Велика Севастянівка
        с. Вербувата
        с. Веселівка
        с. Вікторівка
        с. Вільшанка
        с. Гребля
        с. Заячківка
        с. Зоряне
        с. Івангород
        с. Козаче
        с. Кузьмина Гребля
        с. Мала Іванівка
        с. Мала Севастянівка
        с. Орадівка
        с. Осітна
        с. Пеніжкове
        с. Розсішки
        с. Синиця
        с. Сичівка
        с. Талалаївка
        с. Углуватка
        с. Христинівка
        с. Чайківка
        с. Шельпахівка
        с. Шукайвода
        с. Ягубець
        Черкаський район
        смт Ірдинь
        с-ще Баси
        с-ще Закревки
        с-ще Сокирна
        с. Байбузи
        с. Березняки
        с. Білозір'я
        с. Будище
        с. Бузуків
        с. Вергуни
        с. Геронимівка
        с. Гута Межиріцька
        с. Гута Станіславчицька
        с. Дубіївка
        с. Думанці
        с. Єлизаветівка
        с. Кумейки
        с. Леськи
        с. Лозівок
        с. Мошни
        с. Нечаївка
        с. Новоселівка
        с. Первомайське
        с. Руська Поляна
        с. Сагунівка
        с. Свидівок
        с. Софіївка
        с. Станіславчик
        с. Степанки
        с. Тубільці
        с. Хацьки
        с. Хрещатик
        с. Худяки
        с. Хутори
        с. Червона Слобода
        с. Чорнявка
        с. Чубівка
        с. Шелепухи
        с. Яснозір'я
        Чигиринський район
        м. Чигирин
        с-ще Буда
        с-ще Бурякове
        с-ще Гненне
        с-ще Кудашеве
        с-ще Скаржинка
        с-ще Скелівка
        с-ще Чернече
        с. Боровиця
        с. Вдовичине
        с. Вершаці
        с. Вітове
        с. Галаганівка
        с. Головківка
        с. Деменці
        с. Зам'ятниця
        с. Іванівка
        с. Івківці
        с. Красносілля
        с. Матвіївка
        с. Медведівка
        с. Мельники
        с. Новоселиця
        с. Погорільці
        с. Полуднівка
        с. Рацеве
        с. Розсошинці
        с. Рублівка
        с. Стецівка
        с. Суботів
        с. Тарасо-Григорівка
        с. Тіньки
        с. Топилівка
        с. Трушівці
        с. Худоліївка
        с. Чмирівка
        Чорнобаївський район
        смт Чорнобай
        с-ще Вишнівка
        с-ще Жовтневе
        с-ще Жовтневий Промінь
        с-ще Іванівка
        с-ще Комінтерн
        с. Бакаєве
        с. Баталий
        с. Богодухівка
        с. Васютинці
        с. Велика Бурімка
        с. Великі Канівці
        с. Вереміївка
        с. Веселий Поділ
        с. Веселий Хутір
        с. Воронинці
        с. Головатівка
        с. Григорівка
        с. Жовнине
        с. Загородище
        с. Іркліїв
        с. Кліщинці
        с. Коврай
        с. Красенівка
        с. Крутьки
        с. Ленінське
        с. Лихоліти
        с. Лукашівка
        с. Лящівка
        с. Мала Бурімка
        с. Малі Канівці
        Події
        Об'єкти
        Особистості
        с. Мар'янівка
        с. Мельники
        с. Михайлівка
        с. Москаленки
        с. Мохнач
        с. Нове Життя
        с. Новоселиця
        с. Новоукраїнка
        с. Першотравневе
        с. Придніпровське
        с. Ревбинці
        с. Савківка
        с. Скородистик
        с. Старий Коврай
        с. Старий Мохнач
        с. Тарасівка
        с. Тимченки
        с. Франківка
        с. Хрестителеве
        с. Червоногірка
        с. Червонохижинці
        с. Чехівка
        Шполянський район
        м. Шпола
        с Кавунівка
        с-ще Ховківка
        с. Антонівка
        с. Бурти
        с. Васильків
        с. Веселий Кут
        с. Витязеве
        с. Водяне
        с. Георгіївка
        с. Глиняна Балка
        с. Журавка
        с. Іскрене
        с. Кам'януватка
        с. Капустине
        с. Козачани
        с. Коротине
        с. Кримки
        с. Лебедин
        с. Лип'янка
        с. Лозуватка
        с. Мар'янівка
        с. Маслове
        с. Матусів
        с. Межигірка
        с. Надточаївка
        с. Нечаєве
        с. Нова Ярославка
        с. Сердегівка
        с. Сигнаївка
        с. Скотареве
        с. Соболівка
        с. Станіславчик
        с. Терешки
        с. Товмач
        с. Топильна
        с. Ярославка
Буковина Галичина Запоріжжя Наддніпрящина Північне причорномор’я Сіверщина Крим Волинь Донеччина Закарпаття Київщина Поділля Полісся Слобожанщина
  • Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік худ. Артур Орльонов
  • Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410р. худ. Артур Орльонов
  • Бій під Берестечком. 1651р. худ. Артур Орльонов
  • Благословення Феодосія Святого (князя Федора Острозького). 1443р. худ. Артур Орльонов
  • Кий з батьком приймають гунських послів. 450р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий на прийомі у імператора Візантії Зенона. 484р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Данило Острозький у битві на Синіх водах. 1362р.худ. Артур Орльонов
  • Кий, Щек, Хорив і Либідь засновують місто Київ. 482р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий захищає фортецю Києвець на Дунаї. 487р. худ. Артур Орльонов
Зачекайте. Творимо історію ;)
Шановний відвідувач!
На данний момент наш сайт працює в тестовому режимі.
Поки не весь функціонал доступний повною мірою.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.