Ісmорія Великого народу
Надзвичайно влучне, красиве та змістовне визначення історії дав Мігель Сервантес. Він стверджував,що саме ця наука є скарбницею наших діянь, свідоком минулого, прикладом і повчанням для сьогодення, застереженням для майбутнього. Історія нашої держави пройшла довгий шлях розвитку: від перших людей, що з'явилися на території України близько 1 млн. років тому, до сьогодення. Шлях цей був складним і тернистим. І кожна людина повинна розуміти, що історія - творить наше майбутнє. А ще - ми з вами, шановний читачу, самі творимо історію: нашу історію, історію нашої держави, історію цілого світу. Все, що ми робимо сьогодні - завтра вже історія. І цього не можливо змінити.

Міста і села

  • Поділля
      • Вінницька область
        м. Вінниця
        м. Жмеринка
        м. Козятин
        м. Ладижин
        м. Могилів-Подільський
        м. Хмільник
        Барський район
        м. Бар
        смт. Копайгород
        с-ще Бар
        с-ще Діброва
        с-ще Івановецьке
        с-ще Копай
        с-ще Лугове
        с-ще Слобода
        с-ще. Котова
        с. Гулі
        с. Адамівка
        с. Антонівка
        с. Балки
        с. Барок
        с. Біличин
        с. Борщі
        с. Бригидівка
        с. Буцні
        с. Васютинці
        с. Верешки
        с. Верхівка
        с. Войнашівка
        с. Володіївці
        с. Гавришівка
        с. Гайове
        с. Гармаки
        с. Глинянка
        с. Голубівка
        с. Горяни
        с. Губачівка
        с. Журавлівка
        с. Заможне
        с. Затоки
        с. Зелене
        с. Зоряне
        с. Іванівці
        с. Йосипівці
        с. Каноницьке
        с. Каришків
        с. Квітка
        с. Киянівка
        с. Козарівка
        с. Колосівка
        с. Комарівці
        с. Кошаринці
        с. Кузьминці
        с. Лісове
        с. Лука-Барська
        с. Лядова
        с. Мальчівці
        с. Маньківці
        с. Мар'янівка
        с. Мартинівка
        с. Матейків
        с. Мельники
        с. Мигалівці
        с. Мирне
        с. Митки
        с. Міжлісся
        с. Мурашка
        с. Окладне
        с. Павлівка
        с. Переліски
        с. Пилипи
        с. Підлісний Ялтушків
        с. Пляцина
        с. Польове
        с. Попівці
        с. Примощаниця
        с. Регентівка
        с. Семенки
        с. Сеферівка
        с. Слобода-Гулівська
        с. Слобода-Ходацька
        с. Слобода-Ялтушківська
        с. Стасюки
        с. Степанки
        с. Супівка
        с. Терешки
        с. Трудолюбівка
        с. Українське
        с. Улянівка
        с. Ходаки
        с. Чемериси-Барські
        с. Чемериське
        с. Червоне
        с. Черешневе
        с. Шевченка
        с. Шевченкове
        с. Шершні
        с. Шипинки
        с. Широке
        с. Шпирки
        с. Ялтушків
        Бершадський район
        м. Бершадь
        с-ще Кавкули
        с-ще Партизанське
        с-ще Устя
        с-ще Яланець
        с. Баланівка
        с. Березівка
        с. Берізки-Бершадські
        с. Бирлівка
        с. Велика Киріївка
        с. Війтівка
        с. Вовчок
        с. Глинське
        с. Голдашівка
        с. Джулинка
        с. Дяківка
        с. Завітне
        с. Кидрасівка
        с. Кошаринці
        с. Красносілка
        с. Крушинівка
        с. Лісниче
        с. Лугова
        с. М'якохід
        с. Мала Киріївка
        с. Маньківка
        с. Михайлівка
        с. Осіївка
        с. П'ятківка
        с. Поташня
        с. Романівка
        с. Серебрія
        с. Серединка
        с. Ставки
        с. Сумівка
        с. Теофілівка
        с. Тернівка
        с. Тирлівка
        с. Устя
        с. Флорине
        с. Хмарівка
        с. Чернятка
        с. Шляхова
        с. Шумилів
        с. Яланець
        Вінницький район
        смт Вороновиця
        смт Десна
        смт Стрижавка
        с-ще Березина
        с-ще Славне
        с. Бохоники
        с. Агрономічне
        с. Великі Крушлинці
        с. Вінницькі Хутори
        с. Гавришівка
        с. Горбанівка
        с. Гуменне
        с. Дорожне
        с. Жабелівка
        с. Зарванці
        с. Іванівка
        с. Ільківка
        с. Комарів
        с. Кордишівка
        с. Красне
        с. Ксаверівка
        с. Лаврівка
        с. Лисогора
        с. Лисянка
        с. Лука-Мелешківська
        с. Майдан
        с. Майдан-Чапельський
        с. Малі Крушлинці
        с. Медвеже Вушко
        с. Медвідка
        с. Михайлівка
        с. Мізяківські Хутори
        с. Некрасове
        с. Олександрівка
        с. Оленівка
        с. Парпурівці
        с. Переорки
        с. Писарівка
        с. Побережне
        с. Прибузьке
        с. Пултівці
        с. Рівець
        с. Слобода-Дашковецька
        с. Сокиринці
        с. Сосонка
        с. Стадниця
        с. Степанівка
        с. Тютьки
        с. Тютюнники
        с. Хижинці
        с. Цвіжин
        с. Широка Гребля
        с. Щітки
        с. Якушинці
        Гайсинський район
        м. Гайсин
        с-ще Губник
        с-ще Зятківці
        с-ще Карбівське
        с-ще Лісна Поляна
        с-ще Млинки
        с-ще Трубочка
        с-ще Хороша
        с. Адамівка
        с. Басаличівка
        с. Бережне
        с. Бондурі
        с. Борсуки
        с. Бубнівка
        с. Бур'яни
        с. Гнатівка
        с. Гранів
        с. Грузьке
        с. Губник
        с. Гунча
        с. Дмитренки
        с. Жерденівка
        с. Заріччя
        с. Зятківці
        с. Карбівка
        с. Кисляк
        с. Кіблич
        с. Косанове
        с. Кочурів
        с. Краснопілка
        с. Крутогорб
        с. Кузьминці
        с. Куна
        с. Кунка
        с. Кущинці
        с. Ладижинські Хутори
        с. Мар'янівка
        с. Мелешків
        с. Митків
        с. Михайлівка
        с. Мітлинці
        с. Нараївка
        с. Новоселівка
        с. Носівці
        с. Огіївка
        с. Павлівка
        с. Рахни
        с. Рахнівка
        с. Розівка
        с. Семирічка
        с. Сокільці
        с. Степашки
        с. Степове
        с. Тарасівка
        с. Тимар
        с. Тишківка
        с. Тишківська Слобода
        с. Харпачка
        с. Чечелівка
        с. Шура-Бондурівська
        с. Шура-Мітлинецька
        с. Щурівці
        с. Ярмолинці
        Жмеринський район
        с-ще Браїлів
        с-ще Василівка
        с-ще Володимирівка
        с-ще Матейкове
        с-ще Мельники
        с-ще Настасіївка
        с-ще Травневе
        с-ще Хатки
        с-ще Шевченкове
        с. Носківці
        с. Біликівці
        с. Будьки
        с. Вознівці
        с. Голубівка
        с. Гута-Мовчанська
        с. Демидівка
        с. Демків
        с. Дубова
        с. Жуківці
        с. Зоринці
        с. Кам'яногірка
        с. Кармалюкове
        с. Кацмазів
        с. Коростівці
        с. Кудіївці
        с. Курилівці
        с. Леляки
        с. Ленінка
        с. Лисогірка
        с. Лопатинці
        с. Лука-Мовчанська
        с. Людавка
        с. Майдан-Головчинський
        с. Мала Жмеринка
        с. Мартинівка
        с. Межирів
        с. Мовчани
        с. Могилівка
        с. Новоселиця
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Петрані
        с. Петрівка
        с. Повал
        с. Подільське
        с. Потоки
        с. Почапинці
        с. Рижавка
        с. Рів
        с. Рожепи
        с. Северинівка
        с. Сербинівці
        с. Сідава
        с. Слобода
        с. Слобода-Межирівська
        с. Слобода-Носковецька
        с. Слобода-Чернятинська
        с. Станіславчик
        с. Стодульці
        с. Сьомаки
        с. Тарасівка
        с. Тартак
        с. Телелинці
        с. Токарівка
        с. Чапаєвка
        с. Чернятин
        с. Щучинці
        с. Ярошенка
        Іллінецький район
        м. Іллінці
        смт. Дашів
        с-ще Вербівка
        с-ще Криштопівське
        с-ще Первомайське
        с-ще Хмельове
        с-ще Червоне
        с. Хрінівка
        с. Бабин
        с. Білки
        с. Борисівка
        с. В'язовиця
        с. Василівка
        с. Володимирівка
        с. Волошкове
        с. Городок
        с. Даньківка
        с. Дашів
        с. Жадани
        с. Жорнище
        с. Іванівка
        с. Іллінецьке
        с. Кабатня
        с. Кальник
        с. Кам'яногірка
        с. Кантелина
        с. Китайгород
        с. Копіївка
        с. Красненьке
        с. Криштопівка
        с. Купчинці
        с. Леухи
        с. Лиса Гора
        с. Лугова
        с. Неменка
        с. Олексіївка
        с. Павлівка
        с. Паріївка
        с. Пархомівка
        с. Петро-Марківка
        с. Привільне
        с. Райки
        с. Романово-Хутір
        с. Росоховата
        с. Слобідка
        с. Слободище
        с. Сорока
        с. Тягун
        с. Уланівка
        с. Чортория
        с. Шабельня
        с. Шевченкове
        с. Якубівка
        с. Яструбинці
        Калинівський район
        м. Калинівка
        с-ще Голендри
        с-ще Гулівці
        с-ще Калинівка
        с-ще Первомайське
        с-ще Рівнинне
        с-ще Яблуневе
        с. Писарівка
        с. Адамівка
        с. Антонопіль
        с. Байківка
        с. Великі Кутища
        с. Весела
        с. Гарасимівка
        с. Глинськ
        с. Грушківці
        с. Гущинці
        с. Дружелюбівка
        с. Дружне
        с. Жигалівка
        с. Жовтневе
        с. Загребельня
        с. Заливанщина
        с. Іванів
        с. Кам'яногірка
        с. Кіровка
        с. Комунарівка
        с. Корделівка
        с. Котюжинці
        с. Лемешівка
        с. Лісова Лисіївка
        с. Люлинці
        с. Малі Кутища
        с. Мізяків
        с. Мізяківська Слобідка
        с. Мончинці
        с. Нападівка
        с. Нова Гребля
        с. Павленки
        с. Павлівка
        с. Панасівка
        с. Пиків
        с. Польова Лисіївка
        с. Прилуцьке
        с. Радівка
        с. Райки
        с. Сальник
        с. Слобідка
        с. Софіївка
        с. Тарасівка
        с. Уладівське
        с. Хомутинці
        с. Червона Трибунівка
        с. Червоний Степ
        с. Черепашинці
        с. Чернятин
        с. Шепіївка
        Козятинський район
        смт Бродецьке
        смт Глухівці
        с-ще Дубина
        с-ще Глухівці
        с-ще Катеринівка
        с-ще Садове
        с. Мала Клітинка
        с. Мшанець
        с. Перемога
        с. Сестринівка
        с. Безіменне
        с. Білопілля
        с. Блажіївка
        с. Велике
        с. Великий Степ
        с. Верболози
        с. Вернигородок
        с. Вівсяники
        с. Вікторівка
        с. Вовчинець
        с. Воскодавинці
        с. Гурівці
        с. Держанівка
        с. Дубові Махаринці
        с. Жежелів
        с. Журбинці
        с. Збараж
        с. Зозулинці
        с. Іванківці
        с. Йосипівка
        с. Кашперівка
        с. Козятин
        с. Комсомольське
        с. Кордишівка
        с. Коритувата
        с. Королівка
        с. Красне
        с. Куманівка
        с. Листопадівка
        с. Лозівка
        с. Лопатин
        с. Малишівка
        с. Марківці
        с. Махаринці
        с. Медведівка
        с. Миколаївка
        с. Михайлин
        с. Молодіжне
        с. Молотківці
        с. Мухувата
        с. Немиринці
        с. Непедівка
        с. Панасівка
        с. Пиковець
        с. Пляхова
        с. Прушинка
        с. Пузирки
        с. Пустоха
        с. Рубанка
        с. Самгородок
        с. Селище
        с. Сигнал
        с. Сокілець
        с. Сошанське
        с. Тернівка
        с. Титусівка
        с. Туча
        с. Флоріанівка
        с. Хліборобне
        с. Чернички
        с. Широка Гребля
        с. Юрівка
        Крижопільський район
        смт Крижопіль
        с-ще Мар'янівське
        с-ще Вербецьке
        с-ще Вигода
        с-ще Горби
        с-ще Кавків Яр
        с-ще Рудник
        с-ще Суха Долина
        с-ще Файгород
        с. Голубече
        с. Леонівка
        с. Андріяшівка
        с. Вербка
        с. Висока Гребля
        с. Вільшанка
        с. Гарячківка
        с. Городківка
        с. Дахталія
        с. Джугастра
        с. Долинка
        с. Доярня
        с. Жабокрич
        с. Заболотне
        с. Залісся
        с. Зеленянка
        с. Іллівка
        с. Кісниця
        с. Красне
        с. Красносілка
        с. Крикливець
        с. Кринички
        с. Куниче
        с. Левків
        с. Мар'янівка
        с. Одаї
        с. Павлівка
        с. Петрунівка
        с. Радянське
        с. Савчине
        с. Соколівка
        с. Сонячне
        с. Теклівка
        с. Тернівка
        с. Шарапанівка
        с. Шуми
        Липовецький район
        м. Липовець
        смт Турбів
        с-ще Ксаверівка
        с-ще Липовець
        с-ще Пилипенкове
        с-ще Підлісне
        с-ще Тельмана
        с-ще Червона Зірка
        с-ще Ясенецьке
        с. Вікентіївка
        с. Щаслива
        с. Берестівка
        с. Біла
        с. Білозерівка
        с. Богданівка
        с. Брицьке
        с. Вахнівка
        с. Вербівка
        с. Вернянка
        с. Війтівці
        с. Ганнівка
        с. Гордіївка
        с. Журава
        с. Зозів
        с. Зозівка
        с. Іваньки
        с. Кобильня
        с. Козинці
        с. Конюшівка
        с. Королівка
        с. Косаківка
        с. Костянтинівка
        с. Коханівка
        с. Лозувата
        с. Лукашівка
        с. Нападівка
        с. Нарцизівка
        с. Нова Прилука
        с. Нове
        с. Олександрівка
        с. Петрівка
        с. Пісочин
        с. Попівка
        с. Приборівка
        с. Росоша
        с. Свердлівка
        с. Сиваківці
        с. Скитка
        с. Славна
        с. Соболівка
        с. Стара Прилука
        с. Струтинка
        с. Теклинівка
        с. Троща
        с. Улянівка
        с. Хороша
        с. Чупринівка
        с. Шендерівка
        с. Ясенки
        Літинський район
        смт Літин
        с-ще Красносілка
        с-ще Матяшівка
        с. Антонівка
        с. Багринівці
        с. Балин
        с. Білозірка
        с. Бірків
        с. Бруслинів
        с. Бруслинівка
        с. Вербівка
        с. Вишенька
        с. Вінниківці
        с. Гавришівка
        с. Гончарівка
        с. Горбівці
        с. Городище
        с. Громадське
        с. Дашківці
        с. Дяківці
        с. Журавне
        с. Залужне
        с. Іванівці
        с. Іванопіль
        с. Івча
        с. Іскриня
        с. Кам'янка
        с. Кільянівка
        с. Кожухів
        с. Кулига
        с. Кусиківці
        с. Лисогірка
        с. Лісне
        с. Літинка
        с. Лука
        с. Лукашівка
        с. Майдан-Бобрик
        с. Малинівка
        с. Медведівка
        с. Миколаївка
        с. Микулинці
        с. Новоселиця
        с. Олександрівка
        с. Осічок
        с. Осолинка
        с. Пеньківка
        с. Петрик
        с. Пиківська Слобідка
        с. Підлісне
        с. Радянськет
        с. Ріжок
        с. Садове
        с. Селище
        с. Соколівка
        с. Сосни
        с. Супрунів
        с. Теси
        с. Трибухи
        с. Українка
        с. Уладівка
        с. Шевченка
        с. Яблунівка
        Могилів-Подільський район
        смт Вендичани
        с-ще Коштуля
        с-ще Криштофівка
        с-ще Нова Григорівка
        с. Серебринці
        с. Бандишівка
        с. Бернашівка
        с. Борщівці
        с. Бронниця
        с. Вільне
        с. Воєводчинці
        с. Грабарівка
        с. Григорівка
        с. Грушка
        с. Жеребилівка
        с. Івонівка
        с. Іракліївка
        с. Карпівка
        с. Козлів
        с. Конева
        с. Кремінне
        с. Кричанівка
        с. Кукавка
        с. Липчани
        с. Ломазів
        с. Лядова
        с. Мервинці
        с. Нагоряни
        с. Немія
        с. Нижчий Ольчедаїв
        с. Новомикільськ
        с. Озаринці
        с. Петрівка
        с. Пилипи
        с. Підлісне
        с. Садки
        с. Садківці
        с. Садова
        с. Серебрія
        с. Сказинці
        с. Сліди
        с. Слобода-Шлишковецька
        с. Слобода-Яришівська
        с. Суботівка
        с. Сугаки
        с. Тарасівка
        с. Тропове
        с. Хоньківці
        с. Шлишківці
        с. Юрківці
        с. Яришів
        с. Яруга
        с. Яструбна
        Мурованокуриловецький район
        смт Муровані Курилівці
        с-ще Котюжани
        с-ще Яр
        с-ще Дігтярка
        с-ще Золотогірка
        с-ще Кукавка
        с-ще Малий Обухів
        с-ще Немерче
        с-ще Свидова
        с. Балківка
        с. Виноградне
        с. Нишівці
        с. Плоске
        с. Степанки
        с. Ягідне
        с. Бахтин
        с. Бахтинок
        с. Біляни
        с. Блакитне
        с. Вербовець
        с. Вищеольчедаїв
        с. Вільшанка
        с. Вінож
        с. Володимирівка
        с. Воронівці
        с. Галайківці
        с. Глибока Долина
        с. Горай
        с. Дерешова
        с. Долиняни
        с. Дружба
        с. Жван
        с. Житники
        с. Знаменівка
        с. Конищів
        с. Котюжани
        с. Красне
        с. Кривохижинці
        с. Кукурівка
        с. Курашівці
        с. Ленінська Слобода
        с. Лучинець
        с. Лучинчик
        с. Михайлівці
        с. Морозівка
        с. Наддністрянське
        с. Немерче
        с. Новосілка
        с. Обухів
        с. Перекоринці
        с. Петримани
        с. Петрівка
        с. Попелюхи
        с. Посухів
        с. Привітне
        с. Рівне
        с. Роздолівка
        с. Рясне
        с. Снітків
        с. Струсове
        Немирівський район
        м. Немирів
        смт Брацлав
        смт Ситківці
        с-ще Кароліна
        с-ще Коржів
        с-ще Шевченка
        с. Березівка
        с. Вища Кропивна
        с. Вовчок
        с. Довжок
        с. Салинці
        с. Анциполівка
        с. Байраківка
        с. Боблів
        с. Бондурівка
        с. Бугаків
        с. Будки
        с. Велика Бушинка
        с. Вишківці
        с. Вовчок
        с. Воловодівка
        с. Воробіївка
        с. Глинське
        с. Глинянець
        с. Головеньки
        с. Городниця
        с. Гостинне
        с. Грабовець
        с. Гранітне
        с. Гриненки
        с. Гунька
        с. Гута
        с. Данилки
        с. Джуринці
        с. Дубмаслівка
        с. Дубовець
        с. Забужжя
        с. Зарудинці
        с. Зеленянка
        с. Зяньківці
        с. Йосипенки
        с. Кірове
        с. Ковалівка
        с. Козаківка
        с. Коржівка
        с. Коровайна
        с. Криківці
        с. Кудлаї
        с. Лука
        с. Мала Бушинка
        с. Мар'янівка
        с. Мар'янівка
        с. Марксове
        с. Медвежа
        с. Межигірка
        с. Мельниківці
        с. Монастирок
        с. Мухівці
        с. Нижча Кропивна
        с. Никифорівці
        с. Нова Миколаївка
        с. Нові Обиходи
        с. Новоселівка
        с. Обідне
        с. Озеро
        с. Олексіївка
        с. Ометинці
        с. Перепеличчя
        с. Потоки
        с. Райгород
        с. Рубань
        с. Сажки
        с. Самчинці
        с. Селевинці
        с. Семенки
        с. Скрицьке
        с. Слобідка
        с. Сокілець
        с. Сорокодуби
        с. Сорокотяжинці
        с. Стрільчинці
        с. Супрунівка
        с. Чаульське
        с. Червоне
        с. Чуків
        с. Шолудьки
        с. Шура
        с. Юрківці
        с. Язвинки
        с. Яструбиха
        Оратівський район
        смт Оратів
        с-ще Озерне
        с-ще Степове
        с-ще Чагівське
        с. Кожанка
        с Тарасівка
        с Тарасівка
        с. Балабанівка
        с. Березівка
        с. Богданівка
        с. Велика Ростівка
        с. Вербівка
        с. Ганнівка
        с. Гоноратка
        с. Дібровинці
        с. Дівочина
        с. Животівка
        с. Закриниччя
        с. Заруддя
        с. Каленівка
        с. Кам'яногірка
        с. Кошлани
        с. Лінеччина
        с. Лопатинка
        с. Люлинці
        с. Мала Ростівка
        с. Медівка
        с. Мервин
        с. Новоживотів
        с. Оратів
        с. Оратівка
        с. Осична
        с. Підвисоке
        с. Прибережне
        с. Рожична
        с. Сабарівка
        с. Синарна
        с. Скала
        с. Скибин
        с. Скоморошки
        с. Сологубівка
        с. Стрижаків
        с. Ступки
        с. Угарове
        с. Фронтівка
        с. Чагів
        с. Чернявка
        с. Човновиця
        с. Юшківці
        с. Яблуновиця
        с. Якимівка
        Піщанський район
        смт Піщанка
        смт Рудниця
        с-ще Козацьке
        с-ще Миколаївка
        с-ще П'ятихатка
        с-ще Палійове
        с-ще Попелюхи
        с-ще Трудове
        с-ще Чабанове
        с-ще Червона Поляна
        с. Студена
        с. Болган
        с. Брохвичі
        с. Верхня Слобідка
        с. Гонорівка
        с. Городище
        с. Грабарівка
        с. Дмитрашківка
        с. Затишне
        с. Козлівка
        с. Кукули
        с. Миролюбівка
        с. Рибки
        с. Рудницьке
        с. Ставки
        с. Трибусівка
        с. Чорномин
        с. Яворівка
        Погребищенський район
        м. Погребище
        с-ще Григорівка
        с-ще Погребище
        с-ще Філютка
        с. Павлівка
        с. Адамівка
        с. Андрушівка
        с. Бабинці
        с. Бистрик
        с. Білашки
        с. Борщагівка
        с. Булаї
        с. Бурківці
        с. Бухни
        с. Васильківці
        с. Веселівка
        с. Вишнівка
        с. Гопчиця
        с. Дзюньків
        с. Довгалівка
        с. Довжок
        с. Жовтневе
        с. Задорожнє
        с. Збаржівка
        с. Іваньки
        с. Круподеринці
        с. Кулешів
        с. Кур'янці
        с. Левківка
        с. Ліщинці
        с. Малинки
        с. Мончин
        с. Морозівка
        с. Новофастів
        с. Обозівка
        с. Озерна
        с. Ординці
        с. Очеретня
        с. Паріївка
        с. Педоси
        с. Плисків
        с. Розкопане
        с. Саражинці
        с. Свитинці
        с. Скибинці
        с. Смаржинці
        с. Сніжна
        с. Сопин
        с. Спичинці
        с. Станилівка
        с. Старостинці
        с. Талалаї
        с. Травневе
        с. Чапаєвка
        с. Черемошне
        с. Ширмівка
        с. Юнашки
        Теплицький район
        смт Теплик
        с-ще Дубина
        с-ще Дукля
        с-ще Кублич
        с-ще Ленінка
        с-ще Розкошівка
        с. Марківка
        с. Саша
        с. Сокиряни
        с. Антонівка
        с. Бджільна
        с. Важне
        с. Велика Мочулка
        с. Веселівка
        с. Завадівка
        с. Залужжя
        с. Кам'янки
        с. Карабелівка
        с. Кизими
        с. Кожухівка
        с. Комарівка
        с. Костюківка
        с. Лозовата
        с. Мала Мочулка
        с. Мишарівка
        с. Орлівка
        с. Панчишине
        с. Петрашівка
        с. Побірка
        с. Погоріла
        с. Пологи
        с. Розкошівка
        с. Росоша
        с. Соболівка
        с. Степанівка
        с. Стражгород
        с. Тополівка
        с. Удич
        с. Цвіліхівка
        с. Червона Долина
        с. Червоний Кут
        с. Шевченка
        с. Шевченківка
        с. Шиманівка
        Тиврівський район
        м. Гнівань
        смт Сутиски
        смт Тиврів
        с-ще Гута-Бушинська
        с. Красне
        с. Потуш
        с Кальнишівка
        с. Борсків
        с. Бушинка
        с. Василівка
        с. Велика Вулига
        с. Ворошилівка
        с. Грижинці
        с. Гришівці
        с. Гута-Шершнівська
        с. Дзвониха
        с. Довгополівка
        с. Дубина
        с. Жахнівка
        с. Зарванка
        с. Іванківці
        с. Івонівці
        с. Іскрівка
        с. Канава
        с. Кліщів
        с. Кобелецьке
        с. Колюхів
        с. Краснянка
        с. Круги
        с. Курники
        с. Лани
        с. Майдан
        с. Мала Вулига
        с. Марківка
        с. Маянів
        с. Нове Місто
        с. Онитківці
        с. Пилява
        с. Пирогів
        с. Підлісівка
        с. Польова Слобідка
        с. Рахни-Польові
        с. Рогізна
        с. Селище
        с. Сліди
        с. Соколинці
        с. Строїнці
        с. Студениця
        с. Тростянець
        с. Урожайне
        с. Уяринці
        с. Федорівка
        с. Черемошне
        с. Шендерів
        с. Шершні
        с. Яришівка
        Томашпільський район
        смт Вапнярка
        смт Томашпіль
        с-ще Горишківське
        с-ще Комаргородське
        с. Липівка
        с. Антонівка
        с. Антопіль
        с. Благодатне
        с. Вапнярки
        с. Велика Русава
        с. Вербова
        с. Вила
        с. Високе
        с. Гнатків
        с. Горишківка
        с. Жолоби
        с. Забіляни
        с. Калинка
        с. Касянівка
        с. Кислицьке
        с. Колоденка
        с. Комаргород
        с. Марківка
        с. Нетребівка
        с. Олександрівка
        с. Паланка
        с. Пеньківка
        с. Пилипи-Борівські
        с. Ракова
        с. Рожнятівка
        с. Русава-Радянка
        с. Стіна
        с. Яланець
        с. Яришівка
        Тростянецький район
        смт Тростянець
        с-ще Верхівське
        с-ще Демківське
        с-ще Глибочанське
        с-ще Довжок
        с-ще Дубина
        с-ще Зелений Довжок
        с-ще Ладижинське
        с-ще Северинівка
        с. Демидівка
        с. Бережанка
        с. Буди
        с. Велика Стратіївка
        с. Верхівка
        с. Глибочок
        с. Гордіївка
        с. Демківка
        с. Дубівка
        с. Ілляшівка
        с. Капустяни
        с. Китайгород
        с. Козинці
        с. Красногірка
        с. Летківка
        с. Мала Стратіївка
        с. Митківка
        с. Нова Ободівка
        с. Ободівка
        с. Олександрівка
        с. Оляниця
        с. Підлісне
        с. Підлісне
        с. Савинці
        с. Скибинці
        с. Торканівка
        с. Тростянчик
        с. Цибулівка
        с. Четвертинівка
        Тульчинський район
        м. Тульчин
        смт Кирнасівка
        смт Шпиків
        с-ще Гуральня
        с-ще Капки
        с-ще Маркове
        с-ще Соснівка
        с-ще Улянівка
        с-ще Федьківка
        с-ще Хмельницьке
        с-ще Щурі
        с. Білоусівка
        с. Богданівка
        с. Бортники
        с. Бурдії
        с. Василівка
        с. Винокурня
        с. Ганнопіль
        с. Даньківка
        с. Дранка
        с. Журавлівка
        с. Заозерне
        с. Зарічне
        с. Калинівка
        с. Кинашів
        с. Клебань
        с. Кленове
        с. Копіївка
        с. Крищинці
        с. Левківці
        с. Мазурівка
        с. Маньківка
        с. Марусине
        с. Маяки
        с. Михайлівка
        с. Нестерварка
        с. Одаї
        с. Петрашівка
        с. Печера
        с. Сільниця
        с. Станіславка
        с. Суворовське
        с. Тарасівка
        с. Тиманівка
        с. Торків
        с. Холодівка
        с. Шпиківка
        с. Шура-Копіївська
        с. Юрківка
        Хмільницький район
        с-ще Кустовецьке
        с-ще Ольгине
        с. Вербівка
        с. Качанівка
        с. Кустівці
        с. Лозова
        с. Соколова
        с Рогинці
        с. Березна
        с. Білий Рукав
        с. Будків
        с. Великий Митник
        с. Великий Острожок
        с. Вишенька
        с. Воронівці
        с. Вугли
        с. Гнатівкаж
        с. Голодьки
        с. Гулі
        с. Держанівка
        с. Дібрівка
        с. Думенки
        с. Жданівка
        с. Зозулинці
        с. Клітенка
        с. Колибабинці
        с. Кривошиї
        с. Крижанівка
        с. Кропивна
        с. Крупин
        с. Крутнів
        с. Куманівці
        с. Кушелівка
        с. Лелітка
        с. Лип'ятин
        с. Лісогірка
        с. Лозна
        с. Малий Митник
        с. Малий Острожок
        с. Мар'янівка
        с. Маркуші
        с. Митинці
        с. Морозівка
        с. Нова Сулківка
        с. Осична
        с. Пагурці
        с. Педоси
        с. Петриківці
        с. Подорожня
        с. Порик
        с. Пролетар
        с. Пустовійти
        с. Рибчинці
        с. Сальниця
        с. Семки
        с. Сербанівка
        с. Скаржинці
        с. Слобода-Кустовецька
        с. Сміла
        с. Софіївка
        с. Стара Гута
        с. Ступник
        с. Сулківка
        с. Сьомаки
        с. Тараски
        с. Терешпіль
        с. Томашпіль
        с. Українське
        с. Уланів
        с. Філіопіль
        с. Хутори-Кривошиїнецькі
        с. Чепелі
        с. Червона Володимирівка
        с. Червоний Степ
        с. Чернятинці
        с. Чеснівка
        с. Чудинівці
        с. Широка Гребля
        Чернівецький район
        смт Чернівці
        с-ще Скорячий Яр
        с-ще Степне
        с-ще Степок
        с-ще Трактове
        с-ще Туліїв
        с-ще Ясне
        с. Гонтівка
        с. Абрамівська Долина
        с. Бабчинці
        с. Березівка
        с. Біляни
        с. Борівка
        с. Букатинка
        с. Весняне
        с. Вила-Ярузькі
        с. Вишневе
        с. Вівчарня
        с. Володіївці
        с. Гамулівка
        с. Грабовець
        с. Дубина
        с. Йосипівка
        с. Камінське
        с. Коси
        с. Котлубаївка
        с. Лозове
        с. Лужок
        с. Майорщина
        с. Моївка
        с. Нове Життя
        с. Пелинівка
        с. Ромашка
        с. Саїнка
        с. Скалопіль
        с. Сокіл
        с. Шендерівка
        Чечельницький район
        смт Чечельник
        с. Анютине
        с. Берізки-Чечельницькі
        с. Білий Камінь
        с. Бондурівка
        с. Бритавка
        с. Василівка
        с. Вербка
        с. Демівка
        с. Дохно
        с. Жабокричка
        с. Каташин
        с. Куренівка
        с. Луги
        с. Любомирка
        с. Новоукраїнка
        с. Ольгопіль
        с. Рогізка
        с. Стратіївка
        с. Тарасівка
        с. Тартак
        с. Червона Гребля
        Шаргородський район
        м. Шаргород
        с-ще Лісничівка
        с-ще Лукашівка
        с-ще Мишівське
        с-ще Оліхи
        с-ще Петровське
        с-ще Юліямпільське
        с. Андріївка
        с. Аристівка
        с. Бабина Долина
        с. Борівське
        с. Будне
        с. Вербівка
        с. Володимирка
        с. Гибалівка
        с. Голинчинці
        с. Грелівка
        с. Деребчин
        с. Дерев'янки
        с. Джурин
        с. Довжок
        с. Дубинки
        с. Зведенівка
        с. Івашківці
        с. Калитинка
        с. Клекотина
        с. Козлівка
        с. Конатківці
        с. Копистирин
        с. Кропивня
        с. Лозова
        с. Лопатинці
        с. Мала Деребчинка
        с. Мальовниче
        с. Михайлівка
        с. Мурафа
        с. Носиківка
        с. Пасинки
        с. Пеньківка
        с. Перепільчинці
        с. Писарівка
        с. Плебанівка
        с. Покутине
        с. Політанки
        с. Поляна
        с. Рахни-Лісові
        с. Роля
        с. Руданське
        с. Садківці
        с. Сапіжанка
        с. Семенівка
        с. Слобода-Шаргородська
        с. Стрільники
        с. Сурогатка
        с. Теклівка
        с. Федорівка
        с. Хоменки
        с. Чапаєве
        с. Юліямпіль
        с. Юхимівка
        с. Ярове
        Ямпільський район
        м. Ямпіль
        с. Ратуш
        с. Безводне
        с. Біла
        с. Буша
        с. Велика Кісниця
        с. Вітрівка
        с. Гальжбіївка
        с. Гонорівка
        с. Держанка
        с. Дзигівка
        с. Дзюброве
        с. Добрянка
        с. Довжок
        с. Іванків
        с. Качківка
        с. Клембівка
        с. Лаврівка
        с. Миронівка
        с. Оксанівка
        с. Петрашівка
        с. Писарівка
        с. Підлісівка
        с. Пороги
        с. Придністрянське
        с. Прилужне
        с. Радянське
        с. Регляшинці
        с. Русава
        с. Северинівка
        с. Слобода-Бушанська
        с. Слобода-Підлісівська
        с. Тростянець
        с. Улянівка
        с. Франківка
        с. Хмелівщина
        с. Цекинівка
      • Хмельницька область
        м. Хмельницький
        м. Кам'янець-Подільський
        Об'єкти
        Особистості
        м. Нетішин
        м. Славута
        м. Старокостянтинів
        м. Шепетівка
        Білогірський район
        смт Білогір'я
        смт Ямпіль
        с. Баймаки
        с. В'язовець
        с. Вариводки
        с. Велика Боровиця
        с. Великі Калетинці
        с. Весняне
        с. Вікентове
        с. Вікнини
        с. Вільшаниця
        с. Водички
        с. Воробіївка
        с. Гулівці
        с. Гурщина
        с. Данилівка
        с. Денисівка
        с. Держаки
        с. Дзвінки
        с. Дідківці
        с. Довгалівка
        с. Жемелинці
        с. Жижниківці
        с. Загірці
        с. Загребля
        с. Закіт
        с. Залужжя
        с. Заріччя
        с. Зіньки
        с. Іванівка
        с. Йосипівці
        с. Калинівка
        с. Карасиха
        с. Карпилівка
        с. Кащенці
        с. Квітневе
        с. Козин
        с. Коритне
        с. Корниця
        с. Кур'янки
        с. Лепесівка
        с. Ліски
        с. Мала Боровиця
        с. Малі Калетинці
        с. Миклаші
        с. Міжгір'я
        с. Мокроволя
        с. Москалівка
        с. Надишень
        с. Новосеменів
        с. Норилів
        с. Окіп
        с. Паньківці
        с. Переросле
        с. Погорільці
        с. Семенів
        с. Сивки
        с. Синютки
        с. Соснівка
        с. Соснівочка
        с. Ставищани
        с. Ставок
        с. Степанівка
        с. Сушівці
        с. Тихомель
        с. Тростянка
        с. Українка
        с. Хорошів
        с. Червоне
        с. Шельвів
        с. Шимківці
        с. Шуньки
        с. Ювківці
        с. Юрівка
        Віньковецький район
        смт Віньківці
        с. Адамівка
        с. Балки
        с. Бистриця
        с. Великий Олександрів
        с. Виселок
        с. Говори
        с. Гоголі
        с. Грим'ячка
        с. Гринева
        с. Гута
        с. Дашківці
        с. Дружба
        с. Женишківці
        с. Зіньків
        с. Зоряне
        с. Калюсик
        с. Карачіївці
        с. Карижин
        с. Ломачинці
        с. Майдан-Карачієвецький
        с. Майдан-Олександрівський
        с. Нетечинці
        с. Осламів
        с. Охрімівці
        с. Петрашівка
        с. Пилипи-Олександрівські
        с. Пирогівка
        с. Подолянське
        с. Покутинці
        с. Славута
        с. Слобідка-Охрімовецька
        с. Станіславівка
        с. Фащіївка
        с. Черкасівка
        с. Яснозір'я
        Волочиський район
        м. Волочиськ
        смт Війтівці
        смт Наркевичі
        с. Вигода
        с. Ожигівці
        с. Постолівка
        с. Авратин
        с. Баглаї
        с. Бальківці
        с. Березина
        с. Богданівка
        с. Бокиївка
        с. Бронівка
        с. Бубнівка
        с. Великі Жеребки
        с. Видава
        с. Вільшани
        с. Вочківці
        с. Гайдайки
        с. Гарнишівка
        с. Глядки
        с. Гонорівка
        с. Гречана
        с. Дзеленці
        с. Жовтневе
        с. Завалійки
        с. Зайчики
        с. Збручівка
        с. Зелена
        с. Іванівка
        с. Іванівці
        с. Канівка
        с. Качуринці
        с. Клинини
        с. Копачівка
        с. Копачівка Друга
        с. Користова
        с. Кривачинці
        с. Криштопівка
        с. Купіль
        с. Курилівка
        с. Куровечка
        с. Кушнирівка
        с. Кушнирівська Слобідка
        с. Левківці
        с. Личівка
        с. Лозова
        с. Лонки
        с. Маначин
        с. Медведівка
        с. Мирівка
        с. Мислова
        с. Мочулинці
        с. Нова Гребля
        с. Новоленськ
        с. Павликівці
        с. Пальчинці
        с. Пахутинці
        с. Петриківці
        с. Петрівка
        с. Петрівське
        с. Петрівщина
        с. Писарівка
        с. Поляни
        с. Попівці
        с. Порохня
        с. Раціборівка
        с. Ріпна
        с. Рябіївка
        с. Сарнів
        с. Сербинів
        с. Сергіївка
        с. Случ
        с. Соболівка
        с. Соломна
        с. Тарноруда
        с. Трительники
        с. Федірки
        с. Холодець
        с. Червоний Кут
        с. Червоний Острів
        с. Чернява
        с. Чухелі
        с. Шмирки
        с. Щаснівка
        с. Юхимівці
        с. Яхнівці
        Городоцький район
        м. Городок
        смт Сатанів
        с-ще Лісоводи
        с. Андріївка
        с. Балакири
        с. Басівка
        с. Бедриківці
        с. Борщівка
        с. Бубнівка
        с. Варівці
        с. Велика Левада
        с. Велика Яромирка
        с. Великий Карабчіїв
        с. Веселець
        с. Вигнанка
        с. Грицьків
        с. Дахнівка
        с. Жаглівка
        с. Жищинці
        с. Журавлинці
        с. Завадинці
        с. Зверхівці
        с. Іванівка
        с. Іванківці
        с. Калинівка
        с. Калитинці
        с. Кам'янка
        с. Клинове
        с. Ковалівка
        с. Кремінна
        с. Кремінянські Хутори
        с. Кринцілів
        с. Кузьмин
        с. Куманів
        с. Купин
        с. Курівка
        с. Липівка
        с. Ліпибоки
        с. Лісоводи
        с. Лісогірка
        с. Мала Левада
        с. Мала Яромирка
        с. Мартинківці
        с. Матвійківці
        с. Мудриголови
        с. Немиринці
        с. Нова Пісочна
        с. Нове Поріччя
        с. Новий Світ
        с. Новосілка
        с. Олександрівка
        с. Остапківці
        с. Папірня
        с. Підлісний Веселець
        с. Підлісний Олексинець
        с. Пільний Олексинець
        с. Покровка
        с. Радковиця
        с. Сатанівка
        с. Сирватинці
        с. Скипче
        с. Слобідка-Кузьминська
        с. Слобідка-Олексинецька
        с. Спасівка
        с. Стара Пісочна
        с. Старе Поріччя
        с. Тарасівка
        с. Тростянець
        с. Турчинці
        с. Хмелівка
        с. Хоптинці
        с. Чорниводи
        с. Шишківці
        с. Юринці
        Деражнянський район
        м. Деражня
        смт Вовковинці
        смт Лозове
        с. Адамівка
        с. Березове
        с. Богданівці
        с. Божиківці
        с. Бомкове
        с. Буцневе
        с. Вівсяники
        с. Волоське
        с. Галузинці
        с. Гатна
        с. Городище
        с. Гришки
        с. Гута
        с. Загінці
        с. Згар
        с. Згарок
        с. Зяньківці
        с. Кайтанівка
        с. Кальна
        с. Клопотівці
        с. Копачівка
        с. Коржівці
        с. Коричинці
        с. Красносілка
        с. Літки
        с. Мазники
        с. Майдан-Чернелевецький
        с. Макарове
        с. Маниківці
        с. Марківка
        с. Нижнє
        с. Новий Майдан
        с. Новосілка
        с. Новостроївка
        с. Осикове
        с. Пилипи
        с. Підлісне
        с. Подолянське
        с. Радівці
        с. Радянське
        с. Розсохи
        с. Садове
        с. Сіноводи
        с. Слобідка
        с. Слобідка-Шелехівська
        с. Стара Гута
        с. Старий Майдан
        с. Степівка
        с. Стреків
        с. Теперівка
        с. Черешенька
        с. Чернелівці
        с. Шарки
        с. Шелехове
        с. Шиїнці
        с. Шпичинці
        с. Яблунівка
        с. Явтухи
        с. Яськівці
        Дунаєвецький район
        м. Дунаївці
        смт Дунаївці
        смт Смотрич
        с. Антонівка
        с. Балин
        с. Блищанівка
        с. Варварівка
        с. Велика Кужелева
        с. Велика Побійна
        с. Великий Жванчик
        с. Вихрівка
        с. Воробіївка
        с. Гамарня
        с. Ганнівка
        с. Гірчична
        с. Голозубинці
        с. Городиська
        с. Гута-Блищанівська
        с. Гута-Морозівська
        с. Гута-Яцьковецька
        с. Дем'янківці
        с. Держанівка
        с. Дубинка
        с. Заголосна
        с. Залісці
        с. Заставля
        с. Зеленче
        с. Іванківці
        с. Катеринівка
        с. Кривчик
        с. Криничани
        с. Ксаверівка
        с. Лисець
        с. Лисогірка
        с. Ліпини
        с. Лошківці
        с. Маків
        с. Мала Кужелівка
        с. Мала Побіянка
        с. Малий Жванчик
        с. Малий Карабчіїв
        с. Маліївці
        с. Миньківці
        с. Михайлівка
        с. Михівка
        с. Міцівці
        с. Млаки
        с. Морозів
        с. Мушкутинці
        с. Нестерівці
        с. Панасівка
        с. Петрівське
        с. Підлісний Мукарів
        с. Пільний Мукарів
        с. Притулівка
        с. Рахнівка
        с. Рачинці
        с. Ріпинці
        с. Руда-Гірчичнянська
        с. Рудка
        с. Сивороги
        с. Синяківці
        с. Січинці
        с. Слобідка-Балинська
        с. Слобідка-Гірчичнянська
        с. Слобідка-Залісецька
        с. Слобідка-Малієвецька
        с. Слобідка-Рахнівська
        с. Сокілець
        с. Соснівка
        с. Сприсівка
        с. Ставище
        с. Стара Гута
        с. Степок
        с. Тернова
        с. Тинна
        с. Томашівка
        с. Трибухівка
        с. Удріївці
        с. Харитонівка
        с. Чаньків
        с. Чечельник
        с. Чимбарівка
        с. Шатава
        с. Ярова Слобідка
        с. Яцьківці
        Ізяславський район
        м. Ізяслав
        с. Антонівка
        с. Бейзими
        с. Білеве
        с. Білижинці
        с. Білогородка
        с. Білотин
        с. Більчин
        с. Більчинка
        с. Борисів
        с. Васьківці
        с. Велика Радогощ
        с. Великі Пузирки
        с. Влашанівка
        с. Григорівка
        с. Даньківці
        с. Двірець
        с. Дертка
        с. Дібрівка
        с. Добрин
        с. Долоччя
        с. Забрід
        с. Завадинці
        с. Закриничне
        с. Закружці
        с. Заріччя
        с. Зубарі
        с. Іванівка
        с. Калетинці
        с. Калинівка
        с. Кам'янка
        с. Кіндратки
        с. Клубівка
        с. Комини
        с. Криволука
        с. Кропивна
        с. Кунів
        с. Лісна
        с. Ліщани
        с. Лопушне
        с. Лютарка
        с. М'якоти
        с. Мала Медведівка
        с. Мала Радогощ
        с. Мирне
        с. Мислятин
        с. Михайлівка
        с. Михля
        с. Михнів
        с. Мокрець
        с. Нечаївка
        с. Нова Гутиська
        с. Нове Село
        с. Новосілка
        с. Новостав
        с. Пильки
        с. Півнева Гора
        с. Підлісці
        с. Плужне
        с. Покощівка
        с. Поліське
        с. Припутенка
        с. Припутні
        с. Путринці
        с. Радошівка
        с. Ревуха
        с. Ріпки
        с. Рокитне
        с. Сахнівці
        с. Свириди
        с. Сивір
        с. Сморшки
        с. Сохужинці
        с. Сошне
        с. Стара Гутиська
        с. Сторониче
        с. Тарасівка
        с. Теліжинці
        с. Тернавка
        с. Тишевичі
        с. Топірчики
        с. Топори
        с. Улянівка
        с. Хотень Другий
        с. Хотень Перший
        с. Христівка
        с. Чепці
        с. Чижівка
        с. Шевченка
        с. Шекеринці
        с. Щурівці
        с. Щурівчики
        Кам'янець-Подільський район
        смт Стара Ушиця
        с-ще Сахкамінь
        с. Подоляни
        с. Абрикосівка
        с. Адамівка
        с. Бабшин
        с. Баговиця
        с. Боришківці
        с. Брага
        с. Броварі
        с. Велика Слобідка
        с. Великозалісся
        с. Вербка
        с. Вихватнівці
        с. Вільне
        с. Вільховець
        с. Вітківці
        с. Врублівці
        с. Гаврилівці
        с. Гелетин
        с. Голосків
        с. Гораївка
        с. Гринчук
        с. Грушка
        с. Гуменці
        с. Гута-Чугорська
        с. Демшин
        с. Дерев'яне
        с. Добровілля
        с. Довжок
        с. Дубинка
        с. Думанів
        с. Жванець
        с. Жовтневе
        с. Завалля
        с. Залісся Друге
        с. Залісся Перше
        с. Збруч
        с. Зіньківці
        с. Зубрівка
        с. Ісаківці
        с. Каветчина
        с. Кадиївці
        с. Калачківці
        с. Калиня
        с. Кам'янка
        с. Каштанівка
        с. Киселівка
        с. Китайгород
        с. Кізя
        с. Кізя-Кудринецька
        с. Княгинин
        с. Княжпіль
        с. Колибаївка
        с. Колодіївка
        с. Колубаївці
        с. Корчівка
        с. Крушанівка
        с. Кудринці
        с. Кульчіївці
        с. Ластівці
        с. Ленівка
        с. Липи
        с. Лисківці
        с. Лисогірка
        с. Лісківці
        с. Лучки
        с. Мала Слобідка
        с. Малинівці
        с. Малозалісся
        с. Межигір
        с. Мілівці
        с. Нагоряни
        с. Нефедівці
        с. Ніверка
        с. Нігин
        с. Нововолодимирівка
        с. Оленівка
        с. Оринин
        с. Острівчани
        с. Панівці
        с. Параївка
        с. Патринці
        с. Підпилип'я
        с. Подільське
        с. Привітне
        с. Привороття
        с. Привороття Друге
        с. Пудлівці
        с. Рихта
        с. Ріпинці
        с. Рогізна
        с. Руда
        с. Рункошів
        с. Слобідка-Гуменецька
        с. Слобідка-Кульчієвецька
        с. Слобідка-Малиновецька
        с. Слобідка-Рихтівська
        с. Смотрич
        с. Сокіл
        с. Станіславівка
        с. Субіч
        с. Супрунківці
        с. Суржа
        с. Суржинці
        с. Тарасівка
        с. Теклівка
        с. Тернавка
        с. Улянівка
        с. Устя
        с. Фурманівка
        с. Ходорівці
        с. Цвіклівці Другі
        с. Цвіклівці Перші
        с. Цибулівка
        с. Чабанівка
        с. Червона Діброва
        с. Червона Чагарівка
        с. Чорнокозинці
        с. Шустівці
        с. Шутнівці
        с. Яруга
        Красилівський район
        м. Красилів
        смт Антоніни
        с. Вереміївка
        с. Кульчинки
        с. Улянівка Друга
        с. Баглайки
        с. Берегелі
        с. Васьківчики
        с. Велика Клітна
        с. Велика Медведівка
        с. Велика Салиха
        с. Великі Зозулинці
        с. Великі Орлинці
        с. Великі Юначки
        с. Вербівка
        с. Веселівка
        с. Волиця
        с. Волиця Друга
        с. Воскодавинці
        с. Глібки
        с. Говори
        с. Гриценки
        с. Грицики
        с. Дворик
        с. Долинівці
        с. Дружне
        с. Дубина
        с. Дубище
        с. Жовтневе
        с. Закриниччя
        с. Западинці
        с. Заруддя
        с. Заслучне
        с. Заставки
        с. Зелена
        с. Каламаринка
        с. Ключівка
        с. Корчівка
        с. Котюржинці
        с. Кошелівка
        с. Красівка
        с. Кременчуки
        с. Криворудка
        с. Кузьмин
        с. Кульчини
        с. Кучманівка
        с. Лагодинці
        с. Ледянка
        с. Лісова Волиця
        с. Мала Клітна
        с. Мала Салиха
        с. Маленки
        с. Малі Зозулинці
        с. Малі Пузирки
        с. Малі Юначки
        с. Манівці
        с. Марківці
        с. Медці
        с. Митинці
        с. Михайлівці
        с. Мовчани
        с. Мончинці
        с. Моньки
        с. Мотрунки
        с. Нова Криворудка
        с. Новодубище
        с. Новосілка
        с. Пашутинці
        с. Печеське
        с. Пилипи
        с. Писарівка
        с. Підлісся
        с. Радісне
        с. Решнівка0
        с. Росолівці
        с. Рублянка
        с. Севрюки
        с. Слобідка-Красилівська
        с. Слобідка-Чернелівська
        с. Сорокодуби
        с. Сушки
        с. Терешки
        с. Тріски
        с. Трудове
        с. Трусилівка
        с. Улянівка
        с. Федорівка
        с. Хотьківці
        с. Чапаєвка
        с. Чепелівка
        с. Чернелівка
        с. Щиборівка
        с. Юзіно
        с. Яворівці
        с. Якимівці
        Летичівський район
        смт Летичів
        смт Меджибіж
        с. Антонівка
        с. Анютине
        с. Білецьке
        с. Бохни
        с. Буцні
        с. Варенка
        с. Вербка
        с. Волосівці
        с. Голенищеве
        с. Головчинці
        с. Голосків
        с. Горбасів
        с. Гречинці
        с. Грушківці
        с. Западинці
        с. Іванинці
        с. Козачки
        с. Копитинці
        с. Кудинка
        с. Лисогірка
        с. Лісо-Березівка
        с. Лозни
        с. Майдан
        с. Майдан-Вербецький
        с. Майдан-Голенищівський
        с. Майдан-Сахнівський
        с. Малаківщина
        с. Марківці
        с. Митківці
        с. Михунки
        с. Москалівка
        с. Нова Гута
        с. Новокостянтинів
        с. Новомиколаївка
        с. Подільське
        с. Попівці
        с. Прилужне
        с. Ревуха
        с. Рожни
        с. Розсохувата
        с. Російська Буда
        с. Рудня
        с. Русанівці
        с. Сахни
        с. Свічна
        с. Снітівка
        с. Ставниця
        с. Суслівці
        с. Терлівка
        с. Требухівці
        с. Чапля
        с. Шрубків
        с. Юрченки
        с. Ялинівка
        с. Ярославка
        Новоушицький район
        смт Нова Ушиця
        с-ще Комунар
        с. Глібів
        с. Губарів
        с. Гута-Глібівська
        с. Любомирівка
        с. Антонівка
        с. Балабанівка
        с. Березівка
        с. Борсуки
        с. Браїлівка
        с. Бучая
        с. Вахнівці
        с. Виселок
        с. Вільховець
        с. Глибівка
        с. Глибочок
        с. Джуржівка
        с. Жабинці
        с. Заборознівці
        с. Загоряни
        с. Заміхів
        с. Зелені Курилівці
        с. Іванівка
        с. Іванківці
        с. Івашківці
        с. Каскада
        с. Косиківці
        с. Кружківці
        с. Куражин
        с. Куча
        с. Мала Стружка
        с. Мала Щурка
        с. Маціорськ
        с. Миржіївка
        с. Нова Гута
        с. Новий Глібів
        с. Отроків
        с. Песець
        с. Пижівка
        с. Пилипи-Хребтіївські
        с. Пилипківці
        с. Рудківці
        с. Садове
        с. Слобідка
        с. Слобода
        с. Соколівка
        с. Ставчани
        с. Стара Гута
        с. Струга
        с. Тимків
        с. Філянівка
        с. Хворосна
        с. Хребтіїв
        с. Цівківці
        с. Шебутинці
        с. Шелестяни
        с. Щербівці
        Полонський район
        м. Полонне
        смт Понінка
        с-ще Лісне
        с. Новаки
        с. Адамів
        с. Білецьке
        с. Блидні
        с. Бражинці
        с. Буртин
        с. Варварівка
        с. Велика Березна
        с. Великі Каленичі
        с. Воробіївка
        с. Ганнусине
        с. Голубча
        с. Дубовий Гай
        с. Залісся
        с. Кіпчинці
        с. Колосівка
        с. Котелянка
        с. Котюржинці
        с. Коханівка
        с. Крачанівка
        с. Кустівці
        с. Липівка
        с. Лодзянівка
        с. Любомирка
        с. Мала Шкарівка
        с. Малі Каленичі
        с. Микулин
        с. Москалівка
        с. Москвитянівка
        с. Новолабунь
        с. Новоселиця
        с. Онацьківці
        с. Прислуч
        с. Радгоспне
        с. Роговичі
        с. Сасанівка
        с. Сягрів
        с. Титьків
        с. Троєщина
        с. Фадіївка
        с. Храбузна
        с. Червоне
        с. Черніївка
        с. Юровщина
        Славутський район
        с. Жуків
        с. Бачманівка
        с. Берездів
        с. Бесідки
        с. Варварівка
        с. Вачів
        с. Великий Правутин
        с. Великий Скнит
        с. Веселинівка
        с. Волиця
        с. Ганнопіль
        с. Глинники
        с. Голики
        с. Головлі
        с. Гориця
        с. Губельці
        с. Гута
        с. Дідова Гора
        с. Довжки
        с. Досін
        с. Дяків
        с. Дятилівка
        с. Зубівщина
        с. Іванівка
        с. Кам'янка
        с. Киликиїв
        с. Клепачі
        с. Колом'є
        с. Комарівка
        с. Красносілка
        с. Красностав
        с. Крупець
        с. Кутки
        с. Лисиче
        с. Малий Правутин
        с. Малий Скнит
        с. Манятин
        с. Марачівка
        с. Миньківці
        с. Мирутин
        с. Михайлівка
        с. Модестівка
        с. Мухарів
        с. Нараївка
        с. Нижні Головлі
        с. Новий Кривин
        с. Ногачівка
        с. Пашуки
        с. Перемишель
        с. Печиводи
        с. Піддубці
        с. Плоска
        с. Полянь
        с. Понора
        с. Потереба
        с. Прикордонна Улашанівка
        с. Пузирки
        с. Рівки
        с. Романіни
        с. Селичів
        с. Соснівка
        с. Ставичани
        с. Старий Кривин
        с. Стригани
        с. Сьомаки
        с. Ташки
        с. Тростянець
        с. Улашанівка
        с. Улянівка
        с. Хвощівка
        с. Хоняків
        с. Хоровець
        с. Хоровиця
        с. Хоросток
        с. Цвітоха
        с. Шагова
        с. Шатерники
        с. Шевченка
        с. Яблунівка
        Старокостянтинівський район
        с. Ланок
        с. Андронівка
        с. Баглаї
        с. Берегелі
        с. Березне
        с. Бовкуни
        с. Бутівці
        с. Великий Чернятин
        с. Великі Мацевичі
        с. Вербівочка
        с. Вербородинці
        с. Верхняки
        с. Веселе
        с. Веснянка
        с. Вишнопіль
        с. Волиця-Керекешина
        с. Воронківці
        с. Гнатки
        с. Грибенинка
        с. Григорівка
        с. Громівка
        с. Губин
        с. Губча
        с. Демківці
        с. Деркачі
        с. Драчі
        с. Дубина
        с. Ємці
        с. Жабче
        с. Загірне
        с. Залісся
        с. Зеленці
        с. Ілляшівка
        с. Іршики
        с. Йосипівка
        с. Калинівка
        с. Кантівка
        с. Капустин
        с. Караїмівка
        с. Киселі
        с. Коржівка
        с. Костянець
        с. Красносілка
        с. Криниця
        с. Круглики
        с. Круча
        с. Кучівка
        с. Ладиги
        с. Лажева
        с. Левківка
        с. Ленінське
        с. Лисинці
        с. Малий Чернятин
        с. Малий0
        с. Малишівка
        с. Малі Мацевичі
        с. Мальки
        с. Мартинівка
        с. Махаринці
        с. Миролюбне
        с. Морозівка
        с. Нападівка
        с. Немиринці
        с. Немирівка
        с. Новоселиця
        с. Огіївці
        с. Оріхівка
        с. Партинці
        с. Пашківці
        с. Пеньки
        с. Першотравневе
        с. Писарівка
        с. Пихтії
        с. Підгірне
        с. Половинники
        с. Попівці
        с. Прохорівка
        с. Радківці
        с. Райки
        с. Раштівка
        с. Самчики
        с. Самчинці
        с. Сахнівці
        с. Северини
        с. Семиреньки
        с. Сербинівка
        с. Сковородки
        с. Старий Остропіль
        с. Степок
        с. Стецьки
        с. Хижники
        с. Хутори
        с. Червона Семенівка
        с. Чорна
        с. Шевченка
        с. Яремичі
        Старосинявський район
        смт Стара Синява
        с. Адампіль
        с. Бабине
        с. Буглаї
        с. Вишневе
        с. Гончариха
        с. Гречана
        с. Дашківці
        с. Дубова
        с. Залісся
        с. Заставці
        с. Іванківці
        с. Івки
        с. Ілятка
        с. Йосипівка
        с. Карпівці
        с. Красносілка
        с. Липки
        с. Лисанівці
        с. Миколаївка
        с. Мисюрівка
        с. Мшанець
        с. Нова Синявка
        с. Ожарівка
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Паньківці
        с. Паплинці
        с. Пасічна
        с. Перекора
        с. Петрівське
        с. Пилява
        с. Пилявка
        с. Пишки
        с. Подоляни
        с. Рідкодуб
        с. Сьомаки
        с. Теліжинці
        с. Травневе
        с. Уласово-Русанівка
        с. Харківці
        с. Цимбалівка
        с. Чехи
        с. Щербані
        с. Яблунівка
        Теофіпольський район
        смт Базалія
        смт Теофіполь
        с. Антонівка
        с. Бережинці
        с. Борщівка
        с. Василівка
        с. Великий Лазучин
        с. Вовківці
        с. Волиця
        с. Волиця-Польова
        с. Воронівці
        с. Гаврилівка
        с. Гальчинці
        с. Дмитрівка
        с. Єлизаветпіль
        с. Заруддя
        с. Ільківці
        с. Карабіївка
        с. Караїна
        с. Колісець
        с. Колки
        с. Коров'є
        с. Котюржинці
        с. Кривовілька
        с. Кузьминці
        с. Кунча
        с. Ленінське
        с. Лисогірка
        с. Лідихівка
        с. Лютарівка
        с. Майдан-Петрівський
        с. Малий Лазучин
        с. Малі Жеребки
        с. Мар'янівка
        с. Медисівка
        с. Михиринці
        с. Михнівка
        с. Немиринці
        с. Новоіванівка
        с. Новоставці
        с. Олійники
        с. Ординці
        с. Поляхова
        с. Рідка
        с. Романів
        с. Святець
        с. Строки
        с. Троянівка
        с. Турівка
        с. Улянове
        с. Червона Дубина
        с. Червоне
        с. Червоний Случ
        с. Човгузів
        с. Шибена
        Хмельницький район
        смт Чорний Острів
        с-ще Богданівці
        с. Андрійківці
        с. Антонівка
        с. Аркадіївці
        с. Бахматівці
        с. Бережанка
        с. Везденьки
        с. Велика Калинівка
        с. Вищі Вовківці
        с. Вовча Гора
        с. Водички
        с. Волиця
        с. Гвардійське
        с. Гелетинці
        с. Гнатівці
        с. Грузевиця
        с. Давидківці
        с. Данюки
        с. Доброгорща
        с. Жучківці
        с. Захарівці
        с. Іванківці
        с. Івашківці
        с. Карпівці
        с. Катеринівка
        с. Климашівка
        с. Климківці
        с. Колибань
        с. Копистин
        с. Крачки
        с. Кудринці
        с. Лапківці
        с. Лісові Гринівці
        с. Ляпинці
        с. Мала Колибань
        с. Малашівці
        с. Малиничі
        с. Малі Орлинці
        с. Манилівка
        с. Мар'янівка
        с. Мартинівка
        с. Масівці
        с. Мацьківці
        с. Миколаїв
        с. Моломолинці
        с. Нафтулівка
        с. Немичинці
        с. Нижчі Вовківці
        с. Олешин
        с. Олешківці
        с. Осташки
        с. Пархомівці
        с. Пашківці
        с. Педоси
        с. Печеськи
        с. Пирогівці
        с. Польові Гринівці
        с. Райківці
        с. Редвинці
        с. Рижулинці
        с. Рідкодуби
        с. Розсоша
        с. Ружичанка
        с. Скаржинці
        с. Ставчинці
        с. Стуфчинці
        с. Терешівці
        с. Тиранівка
        с. Ходаківці
        с. Хоминці
        с. Чабани
        с. Червона Зірка
        с. Черепівка
        с. Черепова
        с. Шаровечка
        с. Шпичинці
        с. Шумівці
        Чемеровецький район
        смт Закупне
        смт Чемерівці
        с. Антонівка
        с. Андріївка
        с. Бережанка
        с. Біла
        с. Боднарівка
        с. Бурти
        с. Велика Зелена
        с. Вигода
        с. Вишнівчик
        с. Вівся
        с. Вікторівка
        с. Вільхівці
        с. Гайове
        с. Голенищеве
        с. Гуків
        с. Гусятин
        с. Демківці
        с. Діброва
        с. Долинівка
        с. Драганівка
        с. Дубівка
        с. Жабинці
        с. Жердя
        с. Завадівка
        с. Залісся
        с. Залуччя
        с. Зарічанка
        с. Збриж
        с. Івахнівці
        с. Йосипівка
        с. Карачківці
        с. Кормильча
        с. Кочубіїв
        с. Красноставці
        с. Криків
        с. Кугаївці
        с. Кузьминчик
        с. Кутківці
        с. Ленінське
        с. Летава
        с. Лисогірка
        с. Мала Бережанка
        с. Мала Зелена
        с. Мар'янівка
        с. Михайлівка
        с. Нова Гута
        с. Нове Життя
        с. П'ятничани
        с. Почапинц
        с. Пукляки
        с. Романівка
        с. Рудка
        с. Ружа
        с. Садове
        с. Свіршківці
        с. Слобідка-Скипчанська
        с. Слобідка-Смотрицька
        с. Сокиринці
        с. Степанівка
        с. Теремківці
        с. Хропотова
        с. Цикова
        с. Чагарівка
        с. Черче
        с. Чорна
        с. Шидлівці
        с. Юрківці
        с. Ямпільчик
        Шепетівський район
        смт Гриців
        с. Березне
        с. Білокриниччя
        с. Білопіль
        с. Брикуля
        с. Бронники
        с. Велика Медведівка
        с. Велика Рішнівка
        с. Велика Шкарівка
        с. Вербівці
        с. Вишневе
        с. Вовківці
        с. Вовківчики
        с. Городище
        с. Городнявка
        с. Дубіївка
        с. Жилинці
        с. Жолудки
        с. Заморочення
        с. Климентовичі
        с. Конотоп
        с. Корпилівка
        с. Корчик
        с. Коса Рішнівка
        с. Коськів
        с. Красносілка
        с. Круглик
        с. Купине
        с. Курганівка
        с. Лавринівці
        с. Ленківці
        с. Лозичне
        с. Лотівка
        с. Майдан-Лабунь
        с. Мальованка
        с. Марківці
        с. Михайлючка
        с. Мокіївці
        с. Новичі
        с. Онишківці
        с. Орлинці
        с. Пашуки
        с. Пиляї
        с. Плесна
        с. Пліщин
        с. Поляна
        с. Рилівка
        с. Рожична
        с. Романів
        с. Рудня-Новенька
        с. Саверці
        с. Савичі
        с. Сенігів
        с. Серединці
        с. Сошки
        с. Старі Бейзими
        с. Степ
        с. Судилків
        с. Судимонт
        с. Сульжин
        с. Траулин
        с. Устянівка
        с. Хмелівка
        с. Хролин
        с. Хутір
        с. Цвіт
        с. Цмівка
        с. Червоний Цвіт
        с. Чотирбоки
        Ярмолинецький район
        смт Ярмолинці
        с. Андріївка
        с. Антонівці
        с. Баламутівка
        с. Баранівка
        с. Боднарівка
        с. Борбухи
        с. Буйволівці
        с. Васильківці
        с. Вербка
        с. Вербка-Мурована
        с. Верхівці
        с. Видошня
        с. Виноградівка
        с. Вихилівка
        с. Волудринці
        с. Глушківці
        с. Глушковецьке
        с. Голохвасти
        с. Жилинці
        с. Іванівка
        с. Іванківці
        с. Кадиївка
        с. Коритна
        с. Корначівка
        с. Королівка
        с. Косогірка
        с. Круті Броди
        с. Лебедівка
        с. Лехнівка
        с. Лисівка
        с. Лугове
        с. Лука
        с. Магнишівка
        с. Майдан-Морозівський
        с. Микитинці
        с. Михайлівка
        с. Михалківці
        с. Монастирок
        с. Москалівка
        с. Нове Село
        с. Пасічна
        с. Перегінка
        с. Правдівка
        с. Проскурівка
        с. Савинці
        с. Скаржинці
        с. Слобідка
        с. Слобідка-Глушковецька
        с. Слобідка-Кадиївська
        с. Соколівка
        с. Солобківці
        с. Соснівка
        с. Стріхівці
        с. Сутківці
        с. Тарасівка
        с. Томашівка
        с. Шарівка
        с. Шевченка
        с. Ясенівка
Буковина Галичина Запоріжжя Наддніпрящина Північне причорномор’я Сіверщина Крим Волинь Донеччина Закарпаття Київщина Поділля Полісся Слобожанщина
  • Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік худ. Артур Орльонов
  • Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410р. худ. Артур Орльонов
  • Бій під Берестечком. 1651р. худ. Артур Орльонов
  • Благословення Феодосія Святого (князя Федора Острозького). 1443р. худ. Артур Орльонов
  • Кий з батьком приймають гунських послів. 450р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий на прийомі у імператора Візантії Зенона. 484р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Данило Острозький у битві на Синіх водах. 1362р.худ. Артур Орльонов
  • Кий, Щек, Хорив і Либідь засновують місто Київ. 482р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий захищає фортецю Києвець на Дунаї. 487р. худ. Артур Орльонов
Зачекайте. Творимо історію ;)
Шановний відвідувач!
На данний момент наш сайт працює в тестовому режимі.
Поки не весь функціонал доступний повною мірою.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.