Ісmорія Великого народу
Надзвичайно влучне, красиве та змістовне визначення історії дав Мігель Сервантес. Він стверджував,що саме ця наука є скарбницею наших діянь, свідоком минулого, прикладом і повчанням для сьогодення, застереженням для майбутнього. Історія нашої держави пройшла довгий шлях розвитку: від перших людей, що з'явилися на території України близько 1 млн. років тому, до сьогодення. Шлях цей був складним і тернистим. І кожна людина повинна розуміти, що історія - творить наше майбутнє. А ще - ми з вами, шановний читачу, самі творимо історію: нашу історію, історію нашої держави, історію цілого світу. Все, що ми робимо сьогодні - завтра вже історія. І цього не можливо змінити.

Міста і села

  • Полісся
      • Житомирська область
        м. Житомир
        м. Бердичів
        м. Коростень
        м. Малин
        м. Новоград-Волинський
        Андрушівський район
        м. Андрушівка
        смт Червоне
        с-ще Новоівницьке
        с. Городківка
        с. Антопіль
        с. Борок
        с. Бровки Другі
        с. Бровки Перші
        с. Великі Мошківці
        с. Волиця
        с. Волосів
        с. Гальчин
        с. Гарапівка
        с. Глинівці
        с. Городище
        с. Жерделі
        с. Забара
        с. Зарубинці
        с. Іванків
        с. Івниця
        с. Камені
        с. Корчмище
        с. Котівка
        с. Крилівка
        с. Лебединці
        с. Лісівка
        с. Любимівка
        с. Мала П'ятигірка
        с. Малі Мошківці
        с. Міньківці
        с. Мостове
        с. Нехворощ
        с. Нова Котельня
        с. Павелки
        с. Стара Котельня
        с. Старосілля
        с. Степок
        с. Тарасівка
        с. Чубарівка
        с. Ярешки
        с. Яроповичі
        Баранівський район
        м. Баранівка
        смт Довбиш
        смт Кам'яний Брід
        смт Мар'янівка
        смт Першотравенськ
        смт Полянка
        с. Табори
        с. Адамівка
        с. Берестівка
        с. Будисько
        с. Вересна
        с. Вишнівка
        с. Вірля
        с. Володимирівка
        с. Глибочок
        с. Гриньки
        с. Деревищина
        с. Дібрівка
        с. Дорогань
        с. Дубрівка
        с. Жари
        с. Жовте
        с. Забара
        с. Закриниччя
        с. Зелений Гай
        с. Зеремля
        с. Зірка
        с. Зрубок
        с. Зятинець
        с. Іванівка
        с. Йосипівка
        с. Кашперівка
        с. Климентіївка
        с. Красуля
        с. Лісова Поляна
        с. Лісове
        с. Любарська Гута
        с. Марківка
        с. Мирославль
        с. Млини
        с. Мокре
        с. Наталія
        с. Ожгів
        с. Озерянка
        с. Осичне
        с. Острожок
        с. П'ятирічка
        с. Радулин
        с. Рогачів
        с. Рудня
        с. Середня
        с. Ситисько
        с. Смолдирів
        с. Стара Гута
        с. Стовпи
        с. Суємці
        с. Тартак
        с. Турова
        с. Хижівка
        с. Червонодвірка
        с. Червонопрапорне
        с. Явне
        с. Ялишів
        Бердичівський район
        смт Гришківці
        с-ще Берізки
        с-ще Хмельове
        с. Сьомаки
        с. Агатівка
        с. Андріяшівка
        с. Бенедівка
        с. Бистрик
        с. Богданівка
        с. Буряки
        с. Велика П'ятигірка
        с. Великі Гадомці
        с. Великі Низгірці
        с. Гальчин
        с. Гардишівка
        с. Гвіздава
        с. Демчин
        с. Дубівка
        с. Дубова
        с. Житинці
        с. Журбинці
        с. Закутинці
        с. Іванківці
        с. Катеринівка
        с. Кикишівка
        с. Костянтинівка
        с. Красівка
        с. Кукільня
        с. Кустин
        с. Лемеші
        с. Лісова Слобідка
        с. Любомирка
        с. Малі Гадомці
        с. Малосілка
        с. Маркуші
        с. Мартинівка
        с. Мирне
        с. Мирославка
        с. Никонівка
        с. Нова Олександрівка
        с. Новий Солотвин
        с. Обухівка
        с. Озадівка
        с. Осикове
        с. Підгородне
        с. Половецьке
        с. Радянське
        с. Райгородок
        с. Райки
        с. Рея
        с. Садки
        с. Семенівка
        с. Сингаївка
        с. Скаківка
        с. Скраглівка
        с. Слободище
        с. Старий Солотвин
        с. Терехове
        с. Хажин
        с. Хмелище
        с. Червона Зірка
        с. Швайківка
        Брусилівський район
        смт Брусилів
        с-ще Скочище
        с. Краківщина
        с. Соловіївка
        с. Биків
        с. Болячів
        с. Високе
        с. Вільшка
        с. Водотиї
        с. Дивин
        с. Дібрівка
        с. Долинівка
        с. Западня
        с. Йосипівка
        с. Карабачин
        с. Ковганівка
        с. Костівці
        с. Лазарівка
        с. Малинівка
        с. Мар'янівка
        с. Містечко
        с. Морозівка
        с. Нові Озеряни
        с. Озера
        с. Осівці
        с. Пилипонка
        с. Покришів
        с. Привороття
        с. Романівка
        с. Скочище
        с. Соболівка
        с. Ставище
        с. Старицьке
        с. Хом'янка
        с. Хомутець
        с. Яструбенька
        с. Яструбна
        Володарсько-Волинський район
        смт Володарськ-Волинський
        смт Іршанськ
        смт Нова Борова
        с-ще Червоногранітне
        с. Томашівка
        с. Ягодинка
        с. Березівка
        с. Будо-Рижани
        с. Валки
        с. Вишняківка
        с. Волянщина
        с. Гайки
        с. Галинівка
        с. Гацьківка
        с. Грабівка
        с. Грабняк
        с. Грушки
        с. Губенкове
        с. Гута-Добринь
        с. Давидівка
        с. Данилівка
        с. Дашинка
        с. Дворище
        с. Ємилівка
        с. Жовтнівка
        с. Закомірня
        с. Знам'янка
        с. Зубринка
        с. Іванівка
        с. Ісаківка
        с. Калинівка
        с. Кам'яний Брід
        с. Катеринівка
        с. Комарівка
        с. Копанівка
        с. Копелянка
        с. Коритище
        с. Краївщина
        с. Красногірка
        с. Краснорічка
        с. Кропивенка
        с. Кропивня
        с. Крук
        с. Курганці
        с. Лизник
        с. Ліски
        с. Луковець
        с. Мар'янівка
        с. Михайлівка
        с. Небіж
        с. Невирівка
        с. Олішівка
        с. Омелівка
        с. П'ятирічка
        с. Писарівка
        с. Полівська Гута
        с. Поромівка
        с. Радичі
        с. Рижани
        с. Рудня-Гацьківка
        с. Рудня-Фасова
        с. Рудня-Шляхова
        с. Сколобів
        с. Ставки
        с. Старий Бобрик
        с. Стебниця
        с. Суховоля
        с. Теренці
        с. Топорище
        с. Торчин
        с. Турчинка
        с. Фасова
        с. Хичів
        с. Човнова
        с. Шадура
        с. Яблунівка
        с. Ягодинка Друга
        Ємільчинський район
        смт Ємільчине
        смт Яблунець
        с. Адамове
        с. Андрієвичі
        с. Антонівка
        с. Аполлонівка
        с. Бараші
        с. Бастова Рудня
        с. Березівка
        с. Березники
        с. Бобрицька Болярка
        с. Бобриця
        с. Болярка
        с. Брідок
        с. Будо-Бобриця
        с. Варварівка
        с. Велика Глумча
        с. Велика Цвіля
        с. Великий Яблунець
        с. Верби
        с. Вересівка
        с. Вікторівка
        с. Вільшанка
        с. Вірівка
        с. Володимирівка
        с. Ганнівка
        с. Ганнопіль
        с. Горбове
        с. Гута-Бобрицька
        с. Гута-Зеленицька
        с. Дзержинськ
        с. Дібрівка
        с. Дуга
        с. Євгенівка
        с. Єлизаветпіль
        с. Забаро-Давидівка
        с. Запруда
        с. Заровенка
        с. Здоровець
        с. Зелениця
        с. Зорянка
        с. Зосимівка
        с. Ілляшівка
        с. Йосипівка
        с. Кам'янка
        с. Кам'яногірка
        с. Катеринівка
        с. Киселівка
        с. Киянка
        с. Королівка
        с. Косяк
        с. Кочичине
        с. Красногірка
        с. Крем'янка
        с. Кривотин
        с. Куліші
        с. Лебідь
        с. Лука
        с. Льонівка
        с. Майдан
        с. Мала Глумча
        с. Малий Кривотин
        с. Малий Яблунець
        с. Малоглумчанка
        с. Мар'янівка
        с. Маринівка
        с. Медведеве
        с. Миколаївка
        с. Михайлівка
        с. Мойсіївка
        с. Мокляки
        с. Нараївка
        с. Неділище
        с. Непізнаничі
        с. Нитине
        с. Нові Серби
        с. Новоолександрівка
        с. Новосілка
        с. Ольхівка
        с. Омелуша
        с. Осівка
        с. Осова
        с. Паранине
        с. Підлуби
        с. Покощеве
        с. Полоничеве
        с. Просіка
        с. Радичі
        с. Рихальське
        с. Рогівка
        с. Руденька
        с. Рудня-Іванівська
        с. Рудня-Миколаївка
        с. Рясне
        с. Серби
        с. Сербо-Слобідка
        с. Середи
        с. Симони
        с. Синявка
        с. Ситне
        с. Сімаківка
        с. Сорочень
        с. Спаське
        с. Стара Гута
        с. Старий Хмерин
        с. Старі Непізнаничі
        с. Старі Серби
        с. Степанівка
        с. Тайки
        с. Усолуси
        с. Хотиж
        с. Хутір-Мокляки
        с. Червоний Бір
        с. Чміль
        с. Шевченкове
        с. Яменець
        Житомирський район
        смт Озерне
        смт Гуйва
        смт Новогуйвинське
        с. Піщанка
        с. Барашівка
        с. Березина
        с. Березівка
        с. Бистрі
        с. Богданівка
        с. Болярка
        с. Бондарці
        с. Буки
        с. Василівка
        с. Вереси
        с. Вертокиївка
        с. Вершина
        с. Вигода
        с. Висока Піч
        с. Вишневе
        с. Волиця
        с. Гадзинка
        с. Гай
        с. Глибочиця
        с. Глибочок
        с. Головенка
        с. Городище
        с. Грабівка
        с. Давидівка
        с. Двірець
        с. Дениші
        с. Довжик
        с. Дубовець
        с. Залізня
        с. Заможне
        с. Зарічани
        с. Іванівка
        с. Іванківці
        с. Калинівка
        с. Кам'янка
        с. Катеринівка
        с. Клітчин
        с. Кодня
        с. Корчак
        с. Криничкил
        с. Крути
        с. Левків
        с. Леонівка
        с. Лісівщина
        с. Ліщин
        с. Лука
        с. Миролюбівка
        с. Михайлівка
        с. Млинище
        с. Мошківка
        с. Мусіївка
        с. Нова Василівка
        с. Нова Вигода
        с. Нова Рудня
        с. Новоселиця
        с. Озерянка
        с. Оліївка
        с. Павленківка
        с. Перлявка
        с. Піски
        с. Покостівка
        с. Пряжів
        с. Роздольне
        с. Руденька
        с. Рудківка
        с. Рудня-Городище
        с. Рудня-Пошта
        с. Ружки
        с. Садки
        с. Світин
        с. Сінгури
        с. Скоморохи
        с. Слобода-Селець
        с. Сонячне
        с. Соснівка
        с. Ставецьке
        с. Станишівка
        с. Старошийка
        с. Тарасівка
        с. Тетерівка
        с. Тригір'я
        с. Троянів
        с. Туровець
        с. Улянівка
        с. Червоний Степок
        с. Черемошне
        Коростенський район
        с-ще Броди
        с-ще Нова Ушиця
        с-ще Сокорики
        с. Видень
        с. Винарівка
        с. Михайлівка
        с. Барди
        с. Березівка
        с. Березневе
        с. Берестовець
        с. Бехи
        с. Білка
        с. Болярка
        с. Бондарівка
        с. Боровиця
        с. Булахівка
        с. Васьковичі
        с. Велень
        с. Великий Ліс
        с. Веселівка
        с. Вигів
        с. Вороневе
        с. Горбачі
        с. Горщик
        с. Граби
        с. Грозине
        с. Гулянка
        с. Давидки
        с. Десятини
        с. Діброва
        с. Дідковичі
        с. Домолоч
        с. Дружбівка
        с. Жабче
        с. Жупанівка
        с. Заріччя
        с. Зарубинка
        с. Злобичі
        с. Зубівщина
        с. Іванівка
        с. Іванопіль
        с. Іскорость
        с. Каленське
        с. Калинівка
        с. Кам'яна Гора
        с. Клочеве
        с. Ковалі
        с. Ковалівщина
        с. Ковбащина
        с. Кожухівка
        с. Корма
        с. Красногірка
        с. Краснопіль
        с. Красносілка
        с. Кропивня
        с. Купеч
        с. Купище
        с. Лісівщина
        с. Лісобуда
        с. Майданівка
        с. Мала Зубівщина
        с. Мединівка
        с. Межирічка
        с. Мелені
        с. Мойсіївка
        с. Мошківка
        с. Немирівка
        с. Нивки
        с. Новаки
        с. Новина
        с. Обиходи
        с. Обиходівка
        с. Олександрівка
        с. Охотівка
        с. Першотравневе
        с. Піски
        с. Плещівка
        с. Поліське
        с. Полянка
        с. Пугачівка
        с. Радянське
        с. Ришавка
        с. Розівка
        с. Розтяжин
        с. Рудня
        с. Рудня
        с. Рудня-Білківська
        с. Рудня-Ушомирська
        с. Садибне
        с. Сантарка
        с. Сарновичі
        с. Сингаї
        с. Соболівка
        с. Ставище
        с. Старики
        с. Стремигород
        с. Струмок
        с. Субине
        с. Сушки
        с. Ушиця
        с. Ушомир
        с. Ходаки
        с. Ходачки
        с. Холосне
        с. Хотинівка
        с. Шатрище
        с. Шершні
        с. Щорсівка
        Коростишівський район
        м. Коростишів
        с. Слобідка
        с. Антонівка
        с. Більківці
        с. Бобрик
        с. Борок
        с. Браженець
        с. Великі Кошарища
        с. Видумка
        с. Високий Камінь
        с. Вишневе
        с. Віленька
        с. Вільня
        с. Вільнянка
        с. Глибочок
        с. Голубівка
        с. Горіхове
        с. Городенка
        с. Городське
        с. Грубське
        с. Гуменники
        с. Єлизаветівка
        с. Здвижка
        с. Кам'яний Брід
        с. Кашперівка
        с. Квітневе
        с. Кмитів
        с. Козак
        с. Козіївка
        с. Колодязьки
        с. Красилівка
        с. Кропивня
        с. Кулішівка
        с. Малі Кошарища
        с. Мамрин
        с. Машина
        с. Минійки
        с. Новогородецьке
        с. Онишпіль
        с. Осикове
        с. Осиковий Копець
        с. Продубіївка
        с. Радівка
        с. Розкидайлівка
        с. Руденька
        с. Рудня
        с. Садове
        с. Семенівка
        с. Смиківка
        с. Смолівка
        с. Старосільці
        с. Стрижівка
        с. Струцівка
        с. Студениця
        с. Теснівка
        с. Торчин
        с. Травневе
        с. Трикопці
        с. Харитонівка
        с. Царівка
        с. Червоний Гай
        с. Червоний Ровець
        с. Шахворостівка
        с. Щигліївка
        Лугинський район
        смт Лугини
        смт Жовтневе
        с. Іванівка
        с. Чапаєвка
        с. Березовий Груд
        с. Бобричі
        с. Бовсуни
        с. Буда
        с. Будо-Літки
        с. Великий Дивлин
        с. Великий Ліс
        с. Вербівка
        с. Волошине
        с. Глухова
        с. Діброва
        с. Жеревці
        с. Запілля
        с. Зарічка
        с. Калинівка
        с. Кам'яна Гірка
        с. Красносілка
        с. Красностав
        с. Кремне
        с. Крупчатка
        с. Леонівка
        с. Липники
        с. Літки
        с. Лугинки
        с. Малахівка
        с. Малий Дивлин
        с. Нова Рудня
        с. Нові Новаки
        с. Новосілка
        с. Осни
        с. Остапи
        с. Підостапи
        с. Повч
        с. Путиловичі
        с. Радогоща
        с. Рудня-Жеревці
        с. Рудня-Повчанська
        с. Солов'ї
        с. Станційне
        с. Старі Новаки
        с. Старосілля
        с. Степанівка
        с. Теснівка
        с. Топільня
        с. Червона Волока
        Любарський район
        смт Любар
        с. Авратин
        с. Березівка
        с. Бичева
        с. Борушківці
        с. Велика Волиця
        с. Великий Браталів
        с. Великі Деревичі
        с. Великобраталівське
        с. Веселка
        с. Вигнанка
        с. Виноградівка
        с. Гізівщина
        с. Глезне
        с. Горопаї
        с. Гринівці
        с. Громада
        с. Демківці
        с. Дослідне
        с. Житинці
        с. Іванківці
        с. Кириївка
        с. Коваленки
        с. Коростки
        с. Кутище
        с. Ленінське
        с. Липне
        с. Мала Деревичка
        с. Малий Браталів
        с. Меленці
        с. Михайлівка
        с. Мотовилівка
        с. Нова Чортория
        с. Новий Любар
        с. Озерне
        с. Панасівка
        с. Пединка
        с. Перетік
        с. Привітів
        с. Провалівка
        с. Рогізна
        с. Северинівка
        с. Семенівка
        с. Стара Чортория
        с. Старий Любар
        с. Стрижівка
        с. Филинці
        с. Юрівка
        Малинський район
        смт Чоповичі
        смт Гранітне
        с. Баранівка
        с. Йосипівка
        с. Королівка
        с. Лумля
        с. Ободівка
        с. Різня
        с, Першотравневе
        с. Барвінки
        с. Березинеll
        с. Білий Берег
        с. Будницьке
        с. Будо-Вороб'ї
        с. Бучки
        с. В'юнище
        с. Вишів
        с. Вишнянка
        с. Візня
        с. Владівка
        с. Вороб'ївщина
        с. Ворсівка
        с. Гамарня
        с. Горинь
        с. Гуска
        с. Гута-Логанівська
        с. Гутянське
        с. Діброва
        с. Дружне
        с. Єлівка
        с. Жабоч
        с. Жовтневе
        с. Забране
        с. Загребля
        с. Заліски
        с. Зелений Гай
        с. Зибин
        с. Іванівка
        с. Кам'янка
        с. Квітневе
        с. Клітня
        с. Крупське
        с. Крушники
        с. Ксаверів
        с. Кутище
        с. Липляни
        с. Лідівка
        с. Лісна Колона
        с. Лісове
        с. Луки
        с. Любовичі
        с. Малинівка
        с. Мар'ятин
        с. Морозівка
        с. Недашки
        с. Нова Гута
        с. Нова Діброва
        с. Нова Рутвянка
        с. Нове Життя
        с. Нові Вороб'ї
        с. Новобратське
        с. Новоселиця
        с. Нянівка
        с. Омелянівка
        с. П'ятидуб
        с. Пиріжки
        с. Писарівка
        с. Привітне
        с. Пристанційне
        с. Репище
        с. Рубанка
        с. Рудня-Вороб'ївська
        с. Рудня-Городищенська
        с. Рудня-Калинівка
        с. Рутвянка
        с. Савлуки
        с. Свиридівка
        с. Сичівка
        с. Скурати
        с. Слобідка
        с. Соснівка
        с. Стара Гута
        с. Старі Вороб'ї
        с. Стасева
        с. Стримівщина
        с. Тарасівка
        с. Тишів
        с. Тростяниця
        с. Трудолюбівка
        с. Українка
        с. Устинівка
        с. Федорівка
        с. Фортунатівка
        с. Червоний Лан
        с. Червоний Плугатар
        с. Шевченкове
        с. Щербатівка
        с. Юрівка
        с. Яблунівка
        с. Ялцівка
        с. Ярочище
        Народицький район
        смт Народичі
        с. Батьківщина
        с. В'язівка
        с. Вільхова
        с. Заводне
        с. Ноздрище
        с. Осика
        с. Рубежівка
        с. Славковиці
        с. Бабиничі
        с. Базар
        с. Болотниця
        с. Бродник
        с. Буда-Голубієвичі
        с. Булів
        с. Васьківці
        с. Великі Міньки
        с. Вила
        с. Ганнівка
        с. Голубієвичі
        с. Грезля
        с. Гута-Ксаверівська
        с. Гуто-Мар'ятин
        с. Давидки
        с. Жерев
        с. Журавлинка
        с. Закусили
        с. Залісся
        с. Калинівка
        с. Карпилівка
        с. Клочки
        с. Колосівка
        с. Ласки
        с. Латаші
        с. Липлянщина
        с. Листвинівка
        с. Лозниця
        с. Любарка
        с. Межиліска
        с. Мотійки
        с. Недашківка
        с. Нова Радча
        с. Новий Дорогинь
        с. Норинці
        с. Одруби
        с. Оржів
        с. Радча
        с. Ровба
        с. Розсохівське
        с. Рудня-Базарська
        с. Рудня-Кам'янка
        с. Савченки
        с. Селець
        с. Сингаї
        с. Славенщина
        с. Слобода-В'язівка
        с. Снитище
        с. Стара Радча
        с. Старий Дорогинь
        с. Старий Кужіль
        с. Сухарівка
        с. Тичків
        с. Христинівка
        с. Червоне
        с. Яжберень
        Новоград-Волинський район
        смт Городниця
        с. Калинівка
        с. Несолонь
        с. Піщів
        с. Токарів
        с. Городище
        с. Абрамок
        с. Анастасівка
        с. Анета
        с. Багате
        с. Барвинівка
        с. Берегове
        с. Болярка
        с. Борисівка
        с. Броники
        с. Броницька Гута
        с. Брониця
        с. Будища
        с. Варварівка
        с. Велика Горбаша
        с. Велика Деражня
        с. Великий Молодьків
        с. Вербівка
        с. Вершниця
        с. Вироби
        с. Вишківка
        с. Вірівка
        с. Владин
        с. Гірки
        с. Груд
        с. Гульськ
        с. Дібрівське
        с. Дідовичі
        с. Дубівка
        с. Дублинки
        с. Дубники
        с. Жеребилівка
        с. Жолобне
        с. Івашківка
        с. Кам'яний Майдан
        с. Кам'янка
        с. Кануни
        с. Карпилівка
        с. Катюха
        с. Кикова
        с. Киянка
        с. Кленова
        с. Кожушки
        с. Колодянка
        с. Коритища
        с. Косенів
        с. Крайня Деражня
        с. Красилівка
        с. Красилівськ
        с. Кропивня
        с. Курчицька Гута
        с. Курчиця
        с. Кущове
        с. Лагульськ
        с. Лебедівка
        с. Липине
        с. Лідівка
        с. Лучиця
        с. Майстрів
        с. Майстрова Воля
        с. Маковиці
        с. Мала Анастасівка
        с. Мала Горбаша
        с. Мала Цвіля
        с. Малинівка
        с. Марушівка
        с. Миколаївка
        с. Михіївка
        с. Морозівка
        с. Наталівка
        с. Немильня
        с. Нова Романівка
        с. Новозелене
        с. Олександрівка
        с. Орепи
        с. Партизанське
        с. Перелісок
        с. Перелісянка
        с. Перемога
        с. Пилиповичі
        с. Повчине
        с. Поліянівка
        с. Прихід
        с. Романівка
        с. Середня Деражня
        с. Слобода-Романівська
        с. Степове
        с. Стриєва
        с. Сусли
        с. Суховоля
        с. Тальки
        с. Тальківка
        с. Таращанка
        с. Тернівка
        с. Теснівка
        с. Тупальці
        с. Ужачин
        с. Українське
        с. Федорівка
        с. Ходурки
        с. Червона Воля
        с. Чижівка
        с. Яблуневе
        с. Яворівка
        с. Ярунь
        Овруцький район
        м. Овруч
        смт Першотравневе
        с-ще Магдин
        с. Бірківське
        с. Мала Фосня
        с. Млини
        с. Мочульня
        с. Переброди
        с. Привар
        с. Антоновичі
        с. Базарівка
        с. Барвінкове
        с. Бережесть
        с. Бігунь
        с. Білка
        с. Білокамінка
        с. Богданівка
        с. Бондарі
        с. Бондарівка
        с. Велика Фосня
        с. Велика Хайча
        с. Велика Чернігівка
        с. Великий Кобилин
        с. Великі Мошки
        с. Верпа
        с. Верхня Рудня
        с. Веселівка
        с. Виступовичі
        с. Возлякове
        с. Возничі
        с. Гаєвичі
        с. Гладковицька Кам'янка
        с. Гладковичі
        с. Городець
        с. Гошів
        с. Гуничі
        с. Гусарівка
        с. Дівошин
        с. Довгиничі
        с. Дуби
        с. Дубовий Гай
        с. Думинське
        с. Заболоть
        с. Задорожок
        с. Заріччя
        с. Заськи
        с. Збраньки
        с. Збраньківці
        с. Ігнатпіль
        с. Іллімка
        с. Кам'янівка
        с. Камінь
        с. Кирдани
        с. Клинець
        с. Кованка
        с. Козулі
        с. Колосівка
        с. Коптівщина
        с. Кораки
        с. Коренівка
        с. Корчівка
        с. Красилівка
        с. Красносілка
        с. Левковицький Млинок
        с. Левковичі
        с. Листвин
        с. Личмани
        с. Лукішки
        с. Мала Хайча
        с. Мала Чернігівка
        с. Малий Кобилин
        с. Малі Мошки
        с. Мамеч
        с. Мацьки
        с. Мишковичі
        с. Можари
        с. Мощаниця
        с. Нагоряни
        с. Невгоди
        с. Нивки
        с. Нижня Рудня
        с. Нова Рудня
        с. Нові Велідники
        с. Новосілки
        с. Норинськ
        с. Оленичі
        с. Острів
        с. Острови
        с. Павловичі
        с. Павлюківка
        с. Папірня
        с. Підвелідники
        с. Підруддя
        с. Піщаниця
        с. Побичі
        с. Покалів
        с. Поліське
        с. Полохачів
        с. Потаповичі
        с. Прибитки
        с. Прилуки
        с. Радчиці
        с. Раківщина
        с. Рудня
        с. Рудня
        с. Селезівка
        с. Семени
        с. Середня Рудня
        с. Сирківщина
        с. Сирниця
        с. Скребеличі
        с. Слобода
        с. Слобода-Новоселицька
        с. Слобода-Шоломківська
        с. Словечне
        с. Смоляне
        с. Сорокопень
        с. Старі Велідники
        с. Сташки
        с. Стугівщина
        с. Теклівка
        с. Товкачі
        с. Тхорин
        с. Усове
        с. Хлупляни
        с. Чабан
        с. Червонка
        с. Червоносілка
        с. Черевки
        с. Черепин
        с. Черепинки
        с. Шоломки
        с. Ясенець
        с. Яцковичі
        Олевський район
        м. Олевськ
        смт Бучмани
        смт Діброва
        смт Дружба
        смт Нові Білокоровичі
        смт Новоозерянка
        с-ще Лугове
        с-ще Сновидовичі
        с. Хочине
        с. Андріївка
        с. Артинськ
        с. Бацеве
        с. Білокоровичі
        с. Болярка
        с. Будки
        с. Варварівка
        с. Держанівка
        с. Джерело
        с. Жовтневе
        с. Жубровичі
        с. Журжевичі
        с. Забороче
        с. Замисловичі
        с. Зольня
        с. Зубковичі
        с. Кам'янка
        с. Кишин
        с. Ковалівка
        с. Комсомольське
        с. Копище
        с. Корощине
        с. Ліски
        с. Лісове
        с. Лопатичі
        с. Майдан
        с. Майдан-Копищенський
        с. Михайлівка
        с. Млинок
        с. Обище
        с. Озеряни
        с. Перга
        с. Пояски
        с. Радовель
        с. Рудня
        с. Рудня-Бистра
        с. Рудня-Замисловицька
        с. Рудня-Озерянська
        с. Рудня-Перганська
        с. Рудня-Радовельська
        с. Рудня-Хочинська
        с. Сарнівка
        с. Сердюки
        с. Соснівка
        с. Стовпинка
        с. Сущани
        с. Тепениця
        с. Устинівка
        с. Хмелівка
        с. Шебедиха
        с. Юрове
        Попільнянський район
        смт Корнин
        смт Попільня
        с-ще Відродження
        с-ще Новопаволоцьке
        с-ще Радгоспне
        с. Андрушки
        с. Білки
        с. Бухалівщина
        с. Василівка
        с. Велика Чернявка
        с. Великі Лісівці
        с. Голуб'ятин
        с. Дехтярка
        с. Єрчики
        с. Жовтневе
        с. Кам'янка
        с. Королівка
        с. Котлярка
        с. Кошляки
        с. Красногірка
        с. Криве
        с. Липки
        с. Лисівка
        с. Лучин
        с. Макарівка
        с. Маркова Волиця
        с. Миролюбівка
        с. Мишерине
        с. Мохначка
        с. Новоселиця
        с. Паволоч
        с. Парипси
        с. Піски
        с. Попільня
        с. Почуйки
        с. Пустельники
        с. Романівка
        с. Рудка
        с. Саверці
        с. Сокільча
        с. Соколів Брід
        с. Ставище
        с. Строків
        с. Сущанка
        с. Турбівка
        с. Харліївка
        с. Ходорків
        с. Яблунівка
        Радомишльський район
        м. Радомишль
        смт Біла Криниця
        смт Городок
        с. Березці
        с. Бистріївка
        с. Білка
        с. Борщів
        с. Брід
        с. Буглаки
        с. Будилівка
        с. Велика Рача
        с. Веприн
        с. Верлок
        с. Вирва
        с. Вихля
        с. Вишевичі
        с. Вівче
        с. Глиниця
        с. Глухів Другий
        с. Глухів Перший
        с. Городчин
        с. Гришківка
        с. Гута-Забілоцька
        с. Гута-Потіївка
        с. Дітинець
        с. Дорогунь
        с. Дубовик
        с. Журавлинка
        с. Забілоччя
        с. Заболоть
        с. Заміри
        с. Заньки
        с. Ірша
        с. Кайтанівка
        с. Кичкирі
        с. Клен
        с. Котівка
        с. Кочерів
        с. Краснобірка
        с. Красносілка
        с. Кримок
        с. Леніне
        с. Лутівка
        с. Макалевичі
        с. Мала Рача
        с. Мар'янівка
        с. Меделівка
        с. Межирічка
        с. Меньківка
        с. Мирне
        с. Мірча
        с. Моделів
        с. Морогівка
        с. Негребівка
        с. Нова Буда
        с. Нова Мар'янівка
        с. Нова Юрівка
        с. Новосілка
        с. Облітки
        с. Осички
        с. Осів
        с. Переміжжя
        с. Пилиповичі
        с. Поташня
        с. Потіївка
        с. Прибуток
        с. Раївка
        с. Раковичі
        с. Рудня-Городецька
        с. Русанівка
        с. Садки
        с. Спірне
        с. Став-Слобода
        с. Стара Буда
        с. Стара Гребля
        с. Таборище
        с. Теклянівка
        с. Товсте
        с. Філонівка
        с. Ходори
        с. Хомівка
        с. Чайківка
        с. Чудин
        Романівський район
        смт Романів
        смт Биківка
        смт Миропіль
        с. Омильне
        с. Бартуха
        с. Білки
        с. Борятин
        с. Бубни
        с. Булдичів
        с. Велика Козара
        с. Вила
        с. Вільха
        с. Врублівка
        с. Гвіздярня
        с. Годиха
        с. Голубин
        с. Гордіївка
        с. Грем'яче
        с. Дертка
        с. Жовтий Брід
        с. Залужне
        с. Іванівщина
        с. Камінь
        с. Карвинівка
        с. Колодяжне
        с. Корчівка
        с. Костянтинівка
        с. Лісна Рудня
        с. Мала Козара
        с. Мала Токарівка
        с. Мані
        с. Межирічка
        с. Микільськ
        с. Монастирок
        с. Нивна
        с. Новопрутівка
        с. Новохатки
        с. Олександрівка
        с. Ольшанка
        с. Паволочка
        с. Печанівка
        с. Пилипо-Кошара
        с. Прутівка
        с. Разіне
        с. Романівка
        с. Садки
        с. Сарнівка
        с. Синява
        с. Соболівка
        с. Станіславівка
        с. Старочуднівська Гута
        с. Сульжинівка
        с. Тевеліївка
        с. Товща
        с. Улянівка
        с. Хижинці
        с. Химрич
        с. Цеберка
        с. Червоні Хатки
        с. Шевченка
        с. Яблунівка
        с. Ягодинка
        с. Ясногород
        Ружинський район
        смт Ружин
        с-ще Городоцьке
        с-ще Звиняче
        с-ще Мовчанівське
        с-ще Першотравневе
        с. Трубіївка
        с. Ягнятин
        с. Березянка
        с. Бистрик
        с. Бистріївка
        с. Білилівка
        с. Вербівка
        с. Верхівня
        с. Вишневе
        с. Вільнопілля
        с. Вчорайше
        с. Голубівка
        с. Городок
        с. Дерганівка
        с. Жовтневе
        с. Заріччя
        с. Зарудинці
        с. Зелене
        с. Зоряне
        с. Йосипівка
        с. Карабчиїв
        с. Княжики
        с. Кордонівка
        с. Котелянка
        с. Крилівка
        с. Лісове
        с. Мала Чернявка
        с. Малі Низгірці
        с. Мар'янівка
        с. Мовчанівка
        с. Мусіївка
        с. Немиринці
        с. Огіївка
        с. Плоска
        с. Прибережне
        с. Причепівка
        с. Рогачі
        с. Роставиця
        с. Сахни
        с. Топори
        с. Черемуха
        с. Чехова
        с. Чорнорудка
        с. Шпичинці
        с. Ярославка
        Червоноармійський район
        смт Червоноармійськ
        с-ще Курне
        с. Калиновий Гай
        с. Новини
        с. Ягодинка
        с. Андріївка
        с. Бабичівка
        с. Березова Гать
        с. Білка
        с. Будище
        с. Буряківка
        с. В'юнки
        с. В'язовець
        с. Великий Луг
        с. Веселе
        с. Веснянка
        с. Видумка
        с. Грузливець
        с. Гута-Юстинівка
        с. Зелена Діброва
        с. Зелена Поляна
        с. Івановичі
        с. Колодіївка
        с. Корчівка
        с. Кошелівка
        с. Курне
        с. Липівка
        с. Мартинівка
        с. Мирне
        с. Молодіжне
        с. Муравня
        с. Нарцизівка
        с. Неборівка
        с. Новий Завод
        с. Олізарка
        с. Очеретянка
        с. Павлівка
        с. Підлісне
        с. Поплавка
        с. Пулино-Гута
        с. Радецька Болярка
        с. Радецьке Будище
        с. Рудокопи
        с. Сколобів
        с. Слобідка
        с. Соколів
        с. Стара Олександрівка
        с. Стара Рудня
        с. Старий Майдан
        с. Стрибіж
        с. Тартачок
        с. Теньківка
        с. Тетірка
        с. Трудове
        с. Ужівка
        с. Улашанівка
        с. Ходорівка
        с. Червоносілка
        с. Чернявка
        с. Чехівці
        с. Шереметів
        с. Юлянівка
        с. Ялинівка
        с. Ясенівка
        с. Ясна Поляна
        с. Ясногірка
        Черняхівський район
        смт Головине
        смт Черняхів
        с. Крученець
        с. Некраші
        с. Андріївка
        с. Бежів
        с. Браженка
        с. Велика Горбаша
        с. Видибор
        с. Високе
        с. Вишневе
        с. Вишпіль
        с. Вільськ
        с. Ганнопіль
        с. Горбулів
        с. Городище
        с. Дівочки
        с. Жадьки
        с. Забріддя
        с. Зороків
        с. Іванків
        с. Івановичі
        с. Карла Маркса
        с. Клітище
        с. Коростелівка
        с. Корчівка
        с. Ксаверівка
        с. Мала Горбаша
        с. Малинівка
        с. Мокренщина
        с. Науменка
        с. Нераж
        с. Нові Сали
        с. Новопіль
        с. Новосілка
        с. Окілок
        с. Осівка
        с. Осники
        с. Очеретянка
        с. Пекарщина
        с. Перемога
        с. Плехів
        с. Росівка
        с. Рудня
        с. Сали
        с. Свидя
        с. Селець
        с. Селянщина
        с. Славів
        с. Сліпчиці
        с. Стирти
        с. Троковичі
        с. Федорівка
        с. Щеніїв
        с. Щербини
        с. Ялинівка
        Чуднівський район
        м. Чуднів
        смт Вакуленчук
        смт Великі Коровинці
        смт Іванопіль
        с-ще Поштове
        с. Бабушки
        с. Безпечна
        с. Бейзимівка
        с. Будичани
        с. Бурківці
        с. Вільшанка
        с. Волосівка
        с. Галіївка
        с. Городище
        с. Дацьки
        с. Дібрівка
        с. Дідківці
        с. Довбиші
        с. Дреники
        с. Дриглів
        с. Дубище
        с. Жеребки
        с. Йосипівка
        с. Карпівці
        с. Кихті
        с. Кілки
        с. Княжин
        с. Короченки
        с. Красноволиця
        с. Красногірка
        с. Краснопіль
        с. Красносілка
        с. Лихосілка
        с. М'ясківка
        с. Мала Волиця
        с. Малі Коровинці
        с. Медведиха
        с. Михайленки
        с. Молочки
        с. Мотрунки
        с. Носівки
        с. П'ятка
        с. Певна
        с. Пилипівка
        с. Подолянці
        с. Польова Слобідка
        с. Радісне
        с. Рачки
        с. Рижів
        с. Степок
        с. Стетківці
        с. Стовпів
        с. Судачівка
        с. Суслівка
        с. Троща
        с. Турчинівка
        с. Тютюнники
        с. Шевченка
        с. Ясногірка
        с. Ясопіль
Буковина Галичина Запоріжжя Наддніпрящина Північне причорномор’я Сіверщина Крим Волинь Донеччина Закарпаття Київщина Поділля Полісся Слобожанщина
  • Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік худ. Артур Орльонов
  • Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410р. худ. Артур Орльонов
  • Бій під Берестечком. 1651р. худ. Артур Орльонов
  • Благословення Феодосія Святого (князя Федора Острозького). 1443р. худ. Артур Орльонов
  • Кий з батьком приймають гунських послів. 450р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий на прийомі у імператора Візантії Зенона. 484р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Данило Острозький у битві на Синіх водах. 1362р.худ. Артур Орльонов
  • Кий, Щек, Хорив і Либідь засновують місто Київ. 482р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий захищає фортецю Києвець на Дунаї. 487р. худ. Артур Орльонов
Зачекайте. Творимо історію ;)
Шановний відвідувач!
На данний момент наш сайт працює в тестовому режимі.
Поки не весь функціонал доступний повною мірою.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.