Ісmорія Великого народу
Надзвичайно влучне, красиве та змістовне визначення історії дав Мігель Сервантес. Він стверджував,що саме ця наука є скарбницею наших діянь, свідоком минулого, прикладом і повчанням для сьогодення, застереженням для майбутнього. Історія нашої держави пройшла довгий шлях розвитку: від перших людей, що з'явилися на території України близько 1 млн. років тому, до сьогодення. Шлях цей був складним і тернистим. І кожна людина повинна розуміти, що історія - творить наше майбутнє. А ще - ми з вами, шановний читачу, самі творимо історію: нашу історію, історію нашої держави, історію цілого світу. Все, що ми робимо сьогодні - завтра вже історія. І цього не можливо змінити.

Міста і села

  • Сіверщина
      • Чернігівська область
        м. Чернігів
        м. Ніжин
        м. Прилуки
        Бахмацький район
        м. Батурин
        м. Бахмач
        смт Дмитрівка
        с-ще Веселе
        с-ще Голубів
        с-ще Каціри
        с-ще Лопатин
        с-ще Нове
        с-ще Перемога
        с-ще Прохори
        с-ще Черемушки
        с-ще Шумейкине
        с. Григорівка
        с. Нечаїв
        с. Бахмач
        с. Безпечне
        с. Біловежі Другі
        с. Біловежі Перші
        с. Бондарі
        с. Варварівка
        с. Вербівка
        с. Веселе
        с. Веселівка
        с. Вишнівське
        с. Восьме Березня
        с. Гайворон
        с. Глибоке
        с. Голінка
        с. Городище
        с. Грушівка
        с. Заболоття
        с. Запорізьке
        с. Зарукавне
        с. Зеленівка
        с. Калинівка
        с. Кальчинівка
        с. Карпенкове
        с. Кирпичне
        с. Ковальове
        с. Кошмалів
        с. Красилівка
        с. Красне
        с. Кропивне
        с. Кулішове
        с. Курінь
        с. Лісова Поляна
        с. Матіївка
        с. Митченки
        с. Мовчинів
        с. Мости
        с. Нове Полісся
        с. Обірки
        с. Обмачів
        с. Олексіївка
        с. Ополонське
        с. Осинівка
        с. Осіч
        с. Острів
        с. Пальчики
        с. Пашків
        с. Перше Травня
        с. Петрівське
        с. Петровського
        с. Пирогівка
        с. Піски
        с. Рубанка
        с. Слобідка
        с. Смолове
        с. Стрільники
        с. Тасуїв
        с. Терешиха
        с. Тиниця
        с. Українське
        с. Фастівці
        с. Халимонове
        с. Часниківка
        с. Червона Зірка
        с. Шевченка
        с. Шевченкове
        с. Шумейків
        с. Шумин
        с. Щуча Гребля
        Бобровицький район
        м. Бобровиця
        с-ще Мирне
        с-ще Чистопілля
        с. Осокорівка
        с. Білоцерківці
        с. Бірки
        с. Браниця
        с. Бригинці
        с. Буглаки
        с. Веприк
        с. Вороньки
        с. Гаврилівка
        с. Гарт
        с. Горбачі
        с. Дзержинського
        с. Запоріжжя
        с. Затишшя
        с. Зелене
        с. Катеринівка
        с. Кобижча
        с. Козацьке
        с. Коношівка
        с. Красне
        с. Лідин
        с. Майнівка
        с. Макарівка
        с. Марківці
        с. Миколаїв
        с. Мочалище
        с. Наумівка
        с. Нова Басань
        с. Новий Биків
        с. Новоселиця
        с. Озеряни
        с. Олександрівка
        с. Осовець
        с. Петрівка
        с. Піски
        с. Плуг
        с. Рокитне
        с. Рудьківка
        с. Свидовець
        с. Соколівка
        с. Стара Басань
        с. Старий Биків
        с. Сухиня
        с. Татарівка
        с. Травкине
        с. Українка
        с. Урожайне
        с. Хомівці
        с. Червоноармійське
        с. Щаснівка
        с. Ярославка
        Борзнянський район
        м. Борзна
        с-ще Запоріжжя
        с-ще Клипин
        с. Красноставз
        с. Маличина Гребля
        с. Червона Гірка
        с. Шаповалівка
        c. Миколаївка
        с. Адамівка
        с. Березівка
        с. Берестовець
        с. Більшовик
        с. Велика Доч
        с. Велика Загорівка
        с. Високе
        с. Воловиця
        с. Вольниця
        с. Ворона
        с. Галайбине
        с. Головеньки
        с. Гришівка
        с. Добропілля
        с. Жданів
        с. Забілівщина
        с. Іванівка
        с. Іллінці
        с. Кербутівка
        с. Кинашівка
        с. Кіровське
        с. Комарівка
        с. Красносільське
        с. Купченків
        с. Линівка
        с. Любомудрівка
        с. Мала Доч
        с. Мала Загорівка
        с. Нові Млини
        с. Носелівка
        с. Оленівка
        с. Омбиш
        с. Пам'ятне
        с. Паристівка
        с. Петрівка
        с. Печі
        с. Плиски
        с. Прачі
        с. Прохори
        с. Сапонівка
        с. Сиволож
        с. Сидорівка
        с. Смоляж
        с. Степ
        с. Степанівка
        с. Суховодка
        с. Тростянка
        с. Ховми
        с. Хороше Озеро
        с. Червона Україна
        с. Червоне Озеро
        с. Червоний Остер
        с. Шевченка
        с. Юрківщина
        с. Ядути
        Варвинський район
        смт Варва
        с-ще Рубанів
        с-ще Саверське
        с. Леляки
        с. Остапівка
        с. Антонівка
        с. Берізка
        с. Богдани
        с. Боханів
        с. Брагинці
        с. Булавівщина
        с. Воскресенське
        с. Гнідинці
        с. Григорівщина
        с. Дащенки
        с. Журавка
        с. Калиновиця
        с. Кулишівка
        с. Кухарка
        с. Макіївка
        с. Макушиха
        с. Мармизівка
        с. Мудре
        с. Озеряни
        с. Світличне
        с. Сіриків
        с. Сіряківщина
        с. Тонка
        с. Хортиця
        с. Ященків
        Городнянський район
        м. Городня
        с-ще Вершини
        с-ще Зелене
        с-ще Лозове
        с-ще Рубіж
        с-ще Тополівка
        с-ще Ясенівка
        с. Деревини
        с. Лашуки
        с. Минаївщина
        с. Хрипівка
        с. Автуничі
        с. Альошинське
        с. Андріївка
        с. Барабанівське
        с. Безиків
        с. Берилівка
        с. Ближнє
        с. Будище
        с. Бурівка
        с. Бутівка
        с. Ваганичі
        с. Великий Дирчин
        с. Великий Листвен
        с. Вихвостів
        с. Вокзал-Городня
        с. Володимирівка
        с. Гасичівка
        с. Гніздище
        с. Горошківка
        с. День-Добрий
        с. Диханівка
        с. Дібрівне
        с. Довге
        с. Дроздовиця
        с. Залісся
        с. Здрягівка
        с. Івашківка
        с. Ільмівка
        с. Карпівка
        с. Картовецьке
        с. Конотоп
        с. Кузничі
        с. Куликівка
        с. Кусії
        с. Лемешівка
        с. Лютіж
        с. Макишин
        с. Малий Дирчин
        с. Мальча
        с. Марочкине
        с. Моложава
        с. Мости
        с. Мощенка
        с. Невкля
        с. Павло-Іванівське
        с. Пекурівка
        с. Перепис
        с. Перерост
        с. Перше Травня
        с. Півнівщина
        с. Полісся
        с. Політрудня
        с. Радянське
        с. Розвинівка
        с. Світанок
        с. Сеньківка
        с. Смичин
        с. Солонівка
        с. Старосілля
        с. Стовпівка
        с. Студенець
        с. Сутоки
        с. Травневе
        с. Тупичів
        с. Хоробичі
        с. Хотівля
        с. Черецьке
        Ічнянський район
        м. Ічня
        смт Дружба
        смт Парафіївка
        с-ще Качанівка
        с-ще Коломійцеве
        с-ще Куликівка
        с-ще Лугове
        с-ще Софіївка
        с-ще Тростянець
        с-ще Шевченка
        с. Безводівка
        с. Монастирище
        с. Степ
        с. Августівка
        с. Андріївка
        с. Бакаївка
        с. Барбурське
        с. Барвінкове
        с. Безбородьків
        с. Бережівка
        с. Більмачівка
        с. Буди
        с. Бурімка
        с. Веприк
        с. Верескуни
        с. Вишнівка
        с. Власівка
        с. Воронівка
        с. Гейці
        с. Гмирянка
        с. Городня
        с. Грабів
        с. Гужівка
        с. Дзюбівка
        с. Довбні
        с. Дорогинка
        с. Жовтневе
        с. Загін
        с. Заудайка
        с. Зінченкове
        с. Зоцівка
        с. Івангород
        с. Іваниця
        с. Іржавець
        с. Іценків
        с. Киколи
        с. Ковтунівка
        с. Комарівка
        с. Коршаки
        с. Крупичполе
        с. Купина
        с. Лисогори
        с. Лучківка
        с. Максимівка
        с. Мартинівка
        с. Новий Поділ
        с. Однольків
        с. Ольшана
        с. Пелюхівка
        с. Петрушівка
        с. Припутні
        с. Пролетарське
        с. Проліски
        с. Рожнівка
        с. Сваричівка
        с. Сезьки
        с. Селихів
        с. Ступаківка
        с. Тарасівка
        с. Томашівка
        с. Хаєнки
        с. Хаїха
        с. Червоне
        с. Шиловичі
        с. Щурівка
        с. Южне
        с.Тишківка
        Козелецький район
        м. Остер
        смт Десна
        смт Козелець
        с-ще Калитянське
        с-ще Прогрес
        с. Бабарики
        с. Беремицьке
        с. Берлози
        с. Білейки
        с. Білики
        с. Бір
        с. Блудше
        с. Бобруйки
        с. Борсуків
        с. Боярівка
        с. Бригинці
        с. Будище
        с. Булахів
        с. Виповзів
        с. Вовчок
        с. Волевачі
        с. Гайове
        с. Гальчин
        с. Гарбузин
        с. Гладке
        с. Гламазди
        с. Горбачі
        с. Данівка
        с. Дешки
        с. Димерка
        с. Євминка
        с. Єрків
        с. Жеребецьке
        с. Жуківщина
        с. Закревське
        с. Карасинівка
        с. Карпилівка
        с. Карпоки
        с. Кіпті
        с. Копачів
        с. Корніїв
        с. Короп'є
        с. Косачівка
        с. Котів
        с. Кошани
        с. Красилівка
        с. Крені
        с. Крехаїв
        с. Кривицьке
        с. Курганське
        с. Лебедівка
        с. Лемеші
        с. Лихолітки
        с. Лошакова Гута
        с. Лутава
        с. Любечанинів
        с. Максим
        с. Мирне
        с. Морівськ
        с. Надинівка
        с. Нічогівка
        с. Нова Гребля
        с. Новий Шлях
        с. Новики
        с. Одинці
        с. Озерне
        с. Олбин
        с. Олексіївщина
        с. Омелянів
        с. Опеньки
        с. Отрохи
        с. Пархимів
        с. Патюти
        с. Петрівське
        с. Пилятин
        с. Підлісне
        с. Пізнє
        с. Пісоцьке
        с. Поліське
        с. Привітне
        с. Пушкарі
        с. Риків
        с. Розівка
        с. Романьки
        с. Рудня
        с. Савин
        с. Савинка
        с. Самійлівка
        с. Самсони
        с. Сивухи
        с. Сираї
        с. Скрипчин
        с. Сокирин
        с. Соколівка
        с. Сорокошичі
        с. Ставиське
        с. Тарасів
        с. Тополі
        с. Тужар
        с. Хрещате
        с. Часнівці
        с. Чемер
        с. Шами
        с. Шапіхи
        с. Шолойки
        с. Шпаків
        с. Шуляки
        Коропський район
        смт Короп
        смт Понорниця
        с-ще Груди
        с-ще Зайцеве
        с-ще Лиса Гора
        с. Тарасівка
        с. Атюша
        с. Борзенців
        с. Борисове
        с. Будище
        с. Бужанка
        с. Великий Ліс
        с. Верба
        с. Вишеньки
        с. Вільне
        с. Галичівка
        с. Городище
        с. Гороховер
        с. Гута
        с. Дрібці
        с. Єгорівка
        с. Жернівка
        с. Жовтневе
        с. Зелена Поляна
        с. Іваньків
        с. Карацюбине
        с. Карильське
        с. Краснопілля
        с. Криски
        с. Курилівка
        с. Кучі
        с. Лебедин
        с. Лубенець
        с. Лукнове
        с. Мезин
        с. Мохове
        с. Накот
        с. Нехаївка
        с. Новоселиця
        с. Нориця
        с. Оболоння
        с. Осьмаки
        с. Подоляки
        с. Покошичі
        с. Придеснянське
        с. Пролетарське
        с. Пуста Гребля
        с. Радичів
        с. Райгородок
        с. Риботин
        с. Рижки
        с. Рихли
        с. Розльоти
        с. Рубанників
        с. Свердловка
        с. Синявка
        с. Сміле
        с. Сміле
        с. Сохачі
        с. Станове
        с. Червона Поляна
        с. Червоне
        с. Червоний Лан
        с. Червоний Ранок
        с. Черешеньки
        с. Чорнявка
        с. Шабалинів
        Корюківський район
        м. Корюківка
        смт Холми
        с-ще Голубівщина
        с-ще Довга Гребля
        с-ще Комсомольське
        с. Костянтинівка
        с. Андроники
        с. Баляси
        с. Бешківка
        с. Білошицька Слобода
        с. Бобрик
        с. Богдалівка
        с. Борок
        с. Бреч
        с. Буда
        с. Будище
        с. Верхолісся
        с. Високе
        с. Воловики
        с. Гуринівка
        с. Гутище
        с. Дачне
        с. Домашлин
        с. Жукля
        с. Журавлева Буда
        с. Забарівка
        с. Заляддя
        с. Камка
        с. Кирилівка
        с. Козилівка
        с. Костючки
        с. Кугуки
        с. Кучугури
        с. Лебіддя
        с. Лісове
        с. Лубенець
        с. Луковець
        с. Лупасове
        с. Майбутнє
        с. Маховики
        с. Наумівкап
        с. Нова Буда
        с. Нова Гуринівка
        с. Новоселівка
        с. Озереди
        с. Олександрівка
        с. Олешня
        с. Олійники
        с. Охрамієвичі
        с. Парастовське
        с. Переділ
        с. Перелюб
        с. Петрова Слобода
        с. Піски
        с. Прибинь
        с. Рейментарівка
        с. Рибинськ
        с. Рудня
        с. Савинки
        с. Самотуги
        с. Самсонівка
        с. Сахутівка
        с. Соснівка
        с. Спичувате
        с. Стопилка
        с. Сядрине
        с. Тельне
        с. Тихонівське
        с. Трудовик
        с. Турівка
        с. Тютюнниця
        с. Уріччя
        с. Ховдіївка
        с. Хотіївка
        с. Ченчики
        с. Червона Буда
        с. Червоний Довжик
        с. Шишка
        с. Шишківка
        Куликівський район
        смт Куликівка
        с. Авдіївка
        с. Бакланова Муравївка
        с. Будище
        с. Вершинова Муравійка
        с. Веселе
        с. Виблі
        с. Глузди
        с. Горбове
        с. Грабівка
        с. Дрімайлівка
        с. Дроздівка
        с. Жуківка
        с. Кладьківка
        с. Ковчин
        с. Коростень
        с. Кошарище
        с. Орлівка
        с. Пенязівка
        с. Салтикова Дівиця
        с. Смолянка
        с. Уборки
        с. Українське
        с. Хибалівка
        Менський район
        м. Мена
        смт Березна
        смт Макошине
        с-ще Домниця
        с-ще Куковицьке
        с-ще Прогрес
        с-ще Чапаєвка
        с. Гусавка
        с. Бігач
        с. Бірківка
        с. Блистова
        с. Величківка
        с. Веселе
        с. Вільне
        с. Волосківці
        с. Гориця
        с. Городище
        с. Гребля
        с. Данилівка
        с. Дерепівка
        с. Дібрівка
        с. Дмитрівка
        с. Дягова
        с. Жовтневе
        с. Кам'янка
        с. Киселівка
        с. Климентинівка
        с. Комарівка
        с. Куковичі
        с. Лазарівка
        с. Ленінівка
        с. Ліски
        с. Локнисте
        с. Лугове
        с. Майське
        с. Максаки
        с. Миколаївка
        с. Мощне
        с. Мурівка
        с. Остапівка
        с. Осьмаки
        с. Пам'ять Леніна
        с. Подин
        с. Семенівка
        с. Синявка
        с. Слобідка
        с. Степанівка
        с. Стольне
        с. Ушня
        с. Феськівка
        с. Червоний Маяк
        с. Червоні Гори
        с. Червоні Луки
        с. Червоні Партизани
        с. Чорногорці
        с. Яськове
        Ніжинський район
        смт Лосинівка
        с-ще Мирне
        с-ще Світанок
        с-ще Юність
        с. Кукшин
        с. Почечине
        с. Бакланове
        с. Безуглівка
        с. Березанка
        с. Бідин
        с. Бобрик
        с. Богданівка
        с. Бурківка
        с. Валентіїв
        с. Велика Дорога
        с. Велика Кошелівка
        с. Вертіївка
        с. Вікторівка
        с. Галиця
        с. Гармащина
        с. Григорівка
        с. Григоро-Іванівка
        с. Данине
        с. Діброва
        с. Довге
        с. Дуболугівка
        с. Заньки
        с. Зруб
        с. Каблуки
        с. Калинівка
        с. Кардаші
        с. Ковтунівка
        с. Колісники
        с. Кравчиха
        с. Кропивне
        с. Крути
        с. Кунашівка
        с. Курилівка
        с. Леонідівка
        с. Липів Ріг
        с. Лісове
        с. Лустівка
        с. Мала Кошелівка
        с. Наумівське
        с. Низи
        с. Паливода
        с. Пашківка
        с. Перебудова
        с. Перемога
        с. Переходівка
        с. Переяслівка
        с. Погребець
        с. Поляна
        с. Радгоспне
        с. Садове
        с. Сальне
        с. Синдаревське
        с. Стодоли
        с. Талалаївка
        с. Терешківка
        с. Титівка
        с. Хвилівка
        с. Холявки
        с. Хомине
        с. Хомівка
        с. Червоний Колодязь
        с. Червоний Пахар
        с. Червоний Шлях
        с. Черняхівка
        с. Шатура
        с. Шняківка
        с. Яхнівка
        Новгород-Сіверський район
        м. Новгород-Сіверський
        с-ще Красна Гірка
        с. Гірки
        с. Кролевець-Слобідка
        с. Підгірне
        с. Араповичі
        с. Аршуки
        с. Березова Гать
        с. Бирине
        с. Блистова
        с. Богданове
        с. Бугринівка
        с. Будище
        с. Будо-Вороб'ївська
        с. Бучки
        с. Великий Гай
        с. Вильчики
        с. Внутрішній Бір
        с. Володимирівка
        с. Вороб'ївка
        с. Восточне
        с. Гай
        с. Гнатівка
        с. Горбове
        с. Городище
        с. Грем'яч
        с. Діброва
        с. Дігтярівка
        с. Дробишів
        с. Зоря
        с. Кам'янська Слобода
        с. Камінь
        с. Карабани
        с. Киселівка
        с. Кірове
        с. Клевин
        с. Ковпинка
        с. Колос
        с. Комань
        с. Красне
        с. Красний Хутір
        с. Кремський Бугор
        с. Кудлаївка
        с. Кузьминське
        с. Ларинівка
        с. Леньків
        с. Лизунівка
        с. Лісконоги
        с. Ломанка
        с. Лоска
        с. Мамекине
        с. Миколаївське
        с. Михайлівка
        с. Михальчина-Слобода
        с. Мовчанів
        с. Мурав'ї
        с. Муравейник
        с. Новеньке
        с. Новоселівка
        с. Об'єднане
        с. Орлівка
        с. Осове
        с. Печенюги
        с. Полюшкине
        с. Попівка
        с. Прокопівка
        с. Путивськ
        с. Пушкарі
        с. Рогівка
        с. Роща
        с. Слобідка
        с. Смяч
        с. Солов'їв
        с. Стахорщина
        с. Студинка
        с. Узруй
        с. Ушівка
        с. Фаївка
        с. Форостовичі
        с. Фурсове
        с. Чайкине
        с. Чернацьке
        с. Чулатів
        с. Шептаки
        с. Юхнове
        с. Ясна Поляна
        с. Ясне
        Носівський район
        м. Носівка
        с. Адамівка
        с. Андріївка
        с. Бекарщина
        с. Ведмедівка
        с. Веселе
        с. Вили
        с. Вишневе
        с. Відрадне
        с. Ганнівка
        с. Григорівка
        с. Дебреве
        с. Держанівка
        с. Дослідне
        с. Жовтень
        с. Іржавець
        с. Калинівка
        с. Карабинівка
        с. Карла Маркса
        с. Киселівка
        с. Кіровка
        с. Кленове
        с. Кобилещина
        с. Козари
        с. Коломійцівка
        с. Коробчине
        с. Криниця
        с. Лихачів
        с. Лукашівка
        с. Макіївка
        с. Мильники
        с. Мрин
        с. Підгайне
        с. Плоске
        с. Пустотине
        с. Рівчак-Степанівка
        с. Роздольне
        с. Селище
        с. Софіївка
        с. Ставок
        с. Степове
        с. Степові Хутори
        с. Сулак
        с. Тертишники
        с. Хотинівка
        с. Червоні Партизани
        с. Шлях Ілліча
        с. Ясна Зірка
        Прилуцький район
        смт Ладан
        смт Линовиця
        смт Мала Дівиця
        с-ще Козин
        с. Лутайка
        с. Тарасівка
        с. Бажанівка
        с. Білещина
        с. Білорічиця
        с. Білошапки
        с. Богданівка
        с. Боротьба
        с. Боршна
        с. Бубнівщина
        с. Валки
        с. Велика Дівиця
        с. Високе
        с. Володимирівка
        с. Воровського
        с. Глинщина
        с. Голубівка
        с. Густиня
        с. Даньківка
        с. Дідівці
        с. Дубовий Гай
        с. Єгорівка
        с. Жовтневе
        с. Заїзд
        с. Замістя
        с. Запереводське
        с. Зарудка
        с. Заудаївське
        с. Заудайка
        с. Знам'янка
        с. Івківці
        с. Канівщина
        с. Капустенці
        с. Клеці
        с. Ковтунівка
        с. Колісники
        с. Комуна
        с. Красляни
        с. Кроти
        с. Крутоярівка
        с. Левки
        с. Лиски
        с. Лісові Сорочинці
        с. Мазки
        с. Малківка
        с. Манжосівка
        с. Маціївка
        с. Миколаївка
        с. Мільки
        с. Мокляки
        с. Мохнівка
        с. Нетягівщина
        с. Нетяжино
        с. Нова Гребля
        с. Нова Тарнавщина
        с. Новий Лад
        с. Обичів
        с. Оникіївка
        с. Онищенків
        с. Охіньки
        с. Переволочна
        с. Перше Травня
        с. Петрівка
        с. Петрівське
        с. Пирогівці
        с. Піддубівка
        с. Погреби
        с. Подище
        с. Покрівка
        с. Полова
        с. Пологи
        с. Полонки
        с. Приозерне
        с. Пролетарське
        с. Пручаї
        с. Радьківка
        с. Рибці
        с. Рудівка
        с. Ряшки
        с. Сергіївка
        с. Смош
        с. Стасівщина
        с. Стрільники
        с. Сухоліски
        с. Сухополова
        с. Сухоставець
        с. Сухоярівка
        с. Тихе
        с. Товкачівка
        с. Тополя
        с. Турківка
        с. Удайці
        с. Шевченка
        с. Яблунівка
        с. Яблунівське
        с. Ярова Білещина
        Ріпкинський район
        смт Добрянка
        смт Замглай
        смт Любеч
        смт Радуль
        смт Ріпки
        с-ще Гірки
        с-ще Заводське
        с-ще Левичівка
        с-ще Пересаж
        с. Аткильня
        с. Бахани
        с. Березівка
        с. Бихальцохівка
        с. Буянки
        с. Велика Вісь
        с. Великий Зліїв
        с. Великі Осняки
        с. Вербичі
        с. Вербівка
        с. Вир
        с. Високинь
        с. Вишневе
        с. Вороб'їв
        с. Галків
        с. Глиненка
        с. Голубичі
        с. Голубівка
        с. Горностаївка
        с. Грабів
        с. Грабівка
        с. Грибова Рудня
        с. Губарі
        с. Губичі
        с. Гуньківка
        с. Гута-Ткачова
        с. Гучин
        с. Даничі
        с. Довгуни
        с. Духанки
        с. Задеріївка
        с. Звеничів
        с. Зубахи
        с. Кам'янка
        с. Киселівка
        с. Кислі
        с. Клонів
        с. Клубівка
        с. Комарівка
        с. Коробки
        с. Корольча
        с. Корчев'я
        с. Красківське
        с. Кратинь
        с. Кратинь
        с. Кукарі
        с. Лизунова Рудня
        с. Лісківка
        с. Ловинь
        с. Лопатні
        с. Малий Зліїв
        с. Малий Листвен
        с. Малинівка
        с. Маньки
        с. Мекшунівка
        с. Миси
        с. Мокрі Велички
        с. Молочки
        с. Мохначі
        с. Мутичів
        с. Неданчичі
        с. Незаможне
        с. Нова Папірня
        с. Нова Рудня
        с. Нові Яриловичі
        с. Новосілки
        с. Новоукраїнське
        с. Олександрівка
        с. Олександрівка Друга
        с. Олешня
        с. Павлівка
        с. Переділ
        с. Петрики
        с. Петруші
        с. Пилипча
        с. Пищики
        с. Пізнопали
        с. Плехтіївка
        с. Присторонь
        с. Пролетарська Рудня
        с. Пушкарі
        с. Пушкіне
        с. Редьківка
        с. Розсудів
        с. Семаки
        с. Сенюки
        с. Сибереж
        с. Сиделівка
        с. Скиток
        с. Скитьки
        с. Смолигівка
        с. Старі Яриловичі
        с. Строївка
        с. Суличівка
        с. Суслівка
        с. Тамарівка
        с. Тараса Шевченка
        с. Трудове
        с. Тулія
        с. Убіжичі
        с. Углова Рудня
        с. Червона Гута
        с. Чижівка
        с. Чисті Лужі
        с. Чудівка
        с. Чумак
        с. Шкуранка
        с. Шумани
        с. Ямище
        Семенівський район
        м. Семенівка
        с-ще Газопровідне
        с-ще Зелена Роща
        с-ще Іванпуть
        с-ще Угли
        с. Баранівка
        с. Першотравневе
        с. Архипівка
        с. Березова Роща
        с. Блешня
        с. Бобрик Другий
        с. Вільхівка
        с. Вільшанка
        с. Галаганівка
        с. Гаті
        с. Грем'ячка
        с. Дачне
        с. Довжик
        с. Єршов
        с. Жаданівка
        с. Жадове
        с. Жовтневе
        с. Залізний Міст
        с. Заріччя
        с. Зелений Гай
        с. Зоря
        с. Іванине
        с. Іванівка
        с. Калинівське
        с. Карасі
        с. Карповичі
        с. Козилівщина
        с. Костобобрів
        с. Красні Лози
        с. Кривуша
        с. Кринички
        с. Криульки
        с. Кути Другі
        с. Кути Перші
        с. Леонівка
        с. Лісківщина
        с. Логи
        с. Лосевочка
        с. Лосівка
        с. Лубня
        с. Максимихине
        с. Марс
        с. Машеве
        с. Медведівка
        с. Миколаївка
        с. Михайлове
        с. Мхи
        с. Набережне
        с. Олександрівка
        с. Орликівка
        с. Погорільці
        с. Покровське
        с. Прогрес
        с. Радомка
        с. Ракужа
        с. Ракути
        с. Селище
        с. Сергіївське
        с. Стара Гутка
        с. Східне
        с. Тимоновичі
        с. Тополівка
        с. Турове
        с. Улянівське
        с. Ферубки
        с. Фроли
        с. Хотіївка
        с. Червоний Гай
        с. Червоний Пахар
        с. Чорний Ріг
        с. Чорнозем
        с. Шведчина
        Сосницький район
        смт Сосниця
        с-ще Мала Бондарівка
        с. Гапішківка
        с. Авдіївка
        с. Бондарівка
        с. Бутівка
        с. Велике Устя
        с. Вільшане
        с. Волинка
        с. Гай
        с. Ганнівка
        с. Гутище
        с. Долинське
        с. Загребелля
        с. Змітнів
        с. Киріївка
        с. Кнути
        с. Козляничі
        с. Конятин
        с. Костирів
        с. Кудрівка
        с. Купчичі
        с. Лави
        с. Лозова
        с. Ляшківці
        с. Мале Устя
        с. Масалаївка
        с. Матвіївка
        с. Пекарів
        с. Полісся
        с. Польове
        с. Прогони
        с. Рудня
        с. Свірок
        с. Синютин
        с. Соснівка
        с. Спаське
        с. Старобутівка
        с. Філонівка
        с. Хлоп'яники
        с. Чорнотичі
        с. Шаболтасівка
        с. Якличі
        Срібнянський район
        смт Дігтярі
        смт Срібне
        с. Артеменків
        с. Васьківці
        с. Васюків
        с. Галка
        с. Гнатівка
        с. Горобіївка
        с. Горького
        с. Гриціївка
        с. Гурбинці
        с. Дейманівка
        с. Іванківці
        с. Калюжинці
        с. Карпилівка
        с. Кути
        с. Лебединці
        с. Лозове
        с. Никонівка
        с. Олексинці
        с. Побочіївка
        с. Поділ
        с. Поетин
        с. Савинці
        с. Скибівщина
        с. Сокиринці
        с. Точене
        с. Тростянець
        с. Харитонівка
        с. Хукалівка
        Талалаївський район
        смт Талалаївка
        с-ще Зелений Гай
        с-ще Основа
        с. Співакове
        с. Червоний Плугатар
        с. Березівка
        с. Березовиця
        с. Болотниця
        с. Глибоке
        с. Глинське
        с. Грабщина
        с. Грицівка
        с. Діброва
        с. Довгалівка
        с. Жолобок
        с. Займище
        с. Колядин
        с. Корінецьке
        с. Красний Колядин
        с. Лавіркове
        с. Левівщина
        с. Липове
        с. Макаренкове
        с. Мигурів
        с. Мирне
        с. Нова
        с. Новопетрівське
        с. Новоселівка
        с. Обухове
        с. Петьків
        с. Понори
        с. Поповичка
        с. Рубанів
        с. Рябухи
        с. Сильченкове
        с. Скороходове
        с. Слобідка
        с. Степ
        с. Степанівське
        с. Степове
        с. Українське
        с. Харкове
        с. Чернецьке
        с. Шевченка
        с. Юрківці
        Чернігівський район
        смт Гончарівське
        смт Михайло-Коцюбинське
        смт Олишівка
        смт Седнів
        с-ще Нове
        с-ще Ревунів Круг
        с-ще Центральне
        c. Василева Гута
        с .Козероги
        с .Мажугівка
        с .Павлівка
        с. Андріївка
        с. Анисів
        с. Антоновичі
        с. Березанка
        с. Бірки
        с. Боровики
        с. Боромики
        с. Брусилів
        с. Буди
        с. Будище
        с. Ведильці
        с. Вікторівка
        с. Ворохівка
        с. Гірманка
        с. Глядин
        с. Гущин
        с. Деснянка
        с. Дніпровське
        с. Довжик
        с. Драчівщина
        с. Друцьке
        с. Єньків
        с. Жавинка
        с. Жеведь
        с. Жукотки
        с. Завод
        с. Загатка
        с. Зайці
        с. Золотинка
        с. Іванівка
        с. Кархівка
        с. Киїнка
        с. Киселівка
        с. Клочків
        с. Кобилянка
        с. Ковпита
        с. Количівка
        с. Кошівка
        с. Красне
        с. Кругле
        с. Кувечичі
        с. Ладинка
        с. Левковичі
        с. Левоньки
        с. Леньків Круг
        с. Линея
        с. Ліски
        с. Лісне
        с. Лукашівка
        с. Льгів
        с. Льгівка
        с. Малинівка
        с. Малійки
        с. Мньов
        с. Моргуличі
        с. Москалі
        с. Мохнатин
        с. Новий Білоус
        с. Новоселівка
        с. Пакуль
        с. Папірня
        с. Петрове
        с. Петрушин
        с. Пильня
        с. Підгірне
        с. Піски
        с. Пльохів
        с. Повідов
        с. Полуботки
        с. Прохорів
        с. Пустинки
        с. Радянська Слобода
        с. Редьківка
        с. Рижики
        с. Рівнопілля
        с. Рогощі
        с. Роїще
        с. Рудка
        с. Рудня
        с. Рябці
        с. Селянська Слобода
        с. Семенягівка
        с. Серединка
        с. Сіножацьке
        с. Скорінець
        с. Скугарі
        с. Слабин
        с. Слобода
        с. Смолин
        с. Снов'янка
        с. Старий Білоус
        с. Старик
        с. Стаси
        с. Табаївка
        с. Терехівка
        с. Товстоліс
        с. Топчіївка
        с. Улянівка
        с. Унучки
        с. Халявин
        с. Хатилова Гута
        с. Хмільниця
        с. Храпате
        с. Червоне
        с. Черниш
        с. Шевченка
        с. Шестовиця
        с. Шибиринівка
        с. Шмаївка
        с. Шульгівка
        с. Юр'ївка
        с. Ягідне
        с. Якубівка
        Щорський район
        м. Щорс
        с-ще Лука
        с. Безуглівка
        с. Великий Щимель
        с. Гвоздиківка
        с. Гірськ
        с. Глибокий Ріг
        с. Гута-Студенецька
        с. Єліне
        с. Єнькова Рудня
        с. Жовідь
        с. Журавок
        с. Загребельна Слобода
        с. Займище
        с. Заріччя
        с. Іванівка
        с. Ількуча
        с. Камка
        с. Клюси
        с. Крестопівщина
        с. Куропіївка
        с. Кучинівка
        с. Липівка
        с. Лосєва Слобода
        с. Лютівка
        с. Михайлівка
        с. Мишине
        с. Містки
        с. Млинок
        с. Низківка
        с. Нові Боровичі
        с. Нові Млини
        с. Петрівка
        с. Піщанка
        с. Пльохів
        с. Попільня
        с. Привільне
        с. Радвине
        с. Рогізки
        с. Руда
        с. Сальне
        с. Селище
        с. Слава
        с. Смяч
        с. Сновське
        с. Софіївка
        с. Стара Рудня
        с. Старі Боровичі
        с. Суничне
        с. Тихоновичі
        с. Тур'я
        с. Філонівка
        с. Хотуничі
        с. Хрінівка
        с. Чепелів
        с. Шкробове
        с. Щокоть
Буковина Галичина Запоріжжя Наддніпрящина Північне причорномор’я Сіверщина Крим Волинь Донеччина Закарпаття Київщина Поділля Полісся Слобожанщина
  • Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік худ. Артур Орльонов
  • Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410р. худ. Артур Орльонов
  • Бій під Берестечком. 1651р. худ. Артур Орльонов
  • Благословення Феодосія Святого (князя Федора Острозького). 1443р. худ. Артур Орльонов
  • Кий з батьком приймають гунських послів. 450р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий на прийомі у імператора Візантії Зенона. 484р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Данило Острозький у битві на Синіх водах. 1362р.худ. Артур Орльонов
  • Кий, Щек, Хорив і Либідь засновують місто Київ. 482р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий захищає фортецю Києвець на Дунаї. 487р. худ. Артур Орльонов
Зачекайте. Творимо історію ;)
Шановний відвідувач!
На данний момент наш сайт працює в тестовому режимі.
Поки не весь функціонал доступний повною мірою.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.