Ісmорія Великого народу
Надзвичайно влучне, красиве та змістовне визначення історії дав Мігель Сервантес. Він стверджував,що саме ця наука є скарбницею наших діянь, свідоком минулого, прикладом і повчанням для сьогодення, застереженням для майбутнього. Історія нашої держави пройшла довгий шлях розвитку: від перших людей, що з'явилися на території України близько 1 млн. років тому, до сьогодення. Шлях цей був складним і тернистим. І кожна людина повинна розуміти, що історія - творить наше майбутнє. А ще - ми з вами, шановний читачу, самі творимо історію: нашу історію, історію нашої держави, історію цілого світу. Все, що ми робимо сьогодні - завтра вже історія. І цього не можливо змінити.

Міста і села

  • Слобожанщина
      • Сумська область
        м. Суми
        Історія
        Об'єкти
        м. Глухів
        м. Конотоп
        м. Лебедин
        м. Охтирка
        м. Ромни
        м. Шостка
        Білопільський район
        м. Білопілля
        м. Ворожба
        смт Жовтневе
        смт Улянівка
        с. Москаленки
        с-ще Амбари
        с-ще Зоряне
        с-ще Калинівка
        с-ще Лідине
        с-ще Перемога
        с-ще Тімірязєвка
        с-ще Шевченківка
        с. Аркавське
        с. Атинське
        с. Бабаківка
        с. Баїха
        с. Бакша
        с. Барило
        с. Безсалівка
        с. Безсокирне
        с. Білани
        с. Біликівка
        с. Біловишневе
        с. Бобрик
        с. Бубликове
        с. Будки
        с. Бутовщина
        с. Валіївка
        с. Василівщина
        с. Верхосулка
        с. Веселе
        с. Вири
        с. Волфине
        с. Воронине
        с. Воронівка
        с. Ганнівка-Вирівська
        с. Ганнівка-Тернівська
        с. Ганнівське
        с. Гезівка
        с. Гиріне
        с. Голишівське
        с. Головачі
        с. Горобівка
        с. Гостинне
        с. Гуринівка
        с. Дігтярне
        с. Дудченки
        с. Жолобок
        с. Зарічне
        с. Зелене
        с. Іскрисківщина
        с. Йосипове
        с. Кальченки
        с. Кандибине
        с. Катеринівка
        с. Кисла Дубина
        с. Коваленки
        с. Комарицьке
        с. Коршачина
        с. Котенки
        с. Кравченкове
        с. Крижик
        с. Курасове
        с. Куянівка
        с. Лохня
        с. Луциківка
        с. Макіївка
        с. Максимівщина
        с. Мар'янівка
        с. Марківка
        с. Машарі
        с. Миколаївка-Тернівська
        с. Мирлоги
        с. Мороча
        с. Мукіївка
        с. Нагірнівка
        с. Нескучне
        с. Нові Вирки
        с. Новоандріївка
        с. Новоіванівка
        с. Новопетрівка
        с. Ободи
        с. Олександрівка
        с. Олексенки
        с. Омельченки
        с. Павленкове
        с. Павлівка
        с. Павлівське
        с. Пащенкове
        с. Перше Травня
        с. Першотравневе
        с. Петрівське
        с. Піщане
        с. Птиче
        с. Радянське
        с. Рижівка
        с. Річки
        с. Рогізне
        с. Руда
        с. Руденкове
        с. Рудка
        с. Садове
        с. Самара
        с. Сергіївка
        с. Синяк
        с. Смоляниківка
        с. Соляники
        с. Сохани
        с. Старі Вирки
        с. Степанівка
        с. Стрільцеве
        с. Стукалівка
        с. Сульське
        с. Супрунівка
        с. Сушилине
        с. Терещенки
        с. Товста
        с. Тучне
        с. Цимбалівка
        с. Черванівка
        с. Червоне
        с. Череватівка
        с. Шкуратівка
        с. Шпиль
        с. Штанівка
        с. Янченки
        Буринський район
        м. Буринь
        с-ще Жовтневе
        с-ще Кошарське
        с-ще Леонтіївка
        с-ще Сорочинське
        с. Атаманське
        с. Біжівка
        с. Болотівка
        с. Бондарі
        с. Бошівка
        с. Бурики
        с. Верхня Сагарівка
        с. Вишневий Яр
        с. Вікторинівка
        с. Вознесенка
        с. Воскресенка
        с. Гатка
        с. Гвинтове
        с. Голуби
        с. Дич
        с. Дмитрівка
        с. Дяківка
        с. Жуківка
        с. Ігорівка
        с. Карпенкове
        с. Клепали
        с. Коновалове
        с. Коренівка
        с. Кубракове
        с. Миколаївка
        с. Михайлівка
        с. Молодівка
        с. Нечаївка
        с. Нижня Сагарівка
        с. Нова Олександрівка
        с. Новий Мир
        с. Нотаріусівка
        с. Олександрівка
        с. Пасьовини
        с. Піски
        с. Романчукове
        с. Сапушине
        с. Слобода
        с. Сніжки
        с. Сорока
        с. Степанівка
        с. Суховерхівка
        с. Темне
        с. Тимофіївка
        с. Успенка
        с. Харченки
        с. Хустянка
        с. Чалищівка
        с. Червона Слобода
        с. Черепівка
        с. Чернеча Слобода
        с. Чумакове
        с. Шевченкове
        с. Шкуматове
        с. Шпокалка
        с. Ярове
        Великописарівський район
        смт Велика Писарівка
        смт Кириківка
        с. Березівка
        с. Братениця
        с. Веселе
        с. Вищевеселе
        с. Вільне
        с. Володимирівка
        с. Воровське
        с. Дмитрівка
        с. Добрянське
        с. Дружба
        с. Заводське
        с. Іванівка
        с. Їздецьке
        с. Катанське
        с. Катеринівка
        с. Комсомолець
        с. Копійки
        с. Крамчанка
        с. Лугівка
        с. Лукашівка
        с. Майське
        с. Олександрівка
        с. Петрівське
        с. Пожня
        с. Попівка
        с. Радянське
        с. Розсоші
        с. Рябина
        с. Сидорова Яруга
        с. Солдатське
        с. Спірне
        с. Станичне
        с. Стрілецька Пушкарка
        с. Тарасівка
        с. Шевченкове
        с. Широкий Берег
        с. Шурове
        с. Яблучне
        с. Ямне
        Глухівський район
        смт Червоне
        смт Шалигине
        с-ще Будівельне
        с-ще Есмань
        с. Баничі
        с. Баранівка
        с. Бачівськ
        с. Береза
        с. Біла Береза
        с. Білокопитове
        с. Бобилівка
        с. Будища
        с. Вишеньки
        с. Вікторове
        с. Вільна Слобода
        с. Вовківка
        с. Вознесенське
        с. Годунівка
        с. Горіле
        с. Гудове
        с. Гута
        с. Долина
        с. Дунаєць
        с. Ємадикине
        с. Жалківщина
        с. Заруцьке
        с. Землянка
        с. Іващенкове
        с. Іонине
        с. Калюжне
        с. Катеринівка
        с. Клочківка
        с. Комарівка
        с. Кореньок
        с. Кравченкове
        с. Кривенкове
        с. Кучерівка
        с. Кушкине
        с. Лужки
        с. Мала Слобідка
        с. Масензівка
        с. Мацкове
        с. Москаленки
        с. Муравейня
        с. Нарбутівка
        с. Некрасове
        с. Обложки
        с. Одрадне
        с. Первомайське
        с. Перемога
        с. Перше Травня
        с. Петропавлівська Слобода
        с. Полошки
        с. Попівщина
        с. Потапівка
        с. Привілля
        с. Пустогород
        с. Сваркове
        с. Семенівка
        с. Сидорівка
        с. Слоут
        с. Смикарівка
        с. Смолине
        с. Сопич
        с. Соснівка
        с. Старикове
        с. Студенок
        с. Сутиски
        с. Суходіл
        с. Товстодубове
        с. Тополя
        с. Уздиця
        с. Уланове
        с. Фотовиж
        с. Харківка
        с. Ходине
        с. Ходуня
        с. Хотминівка
        с. Червона Зоря
        с. Червоний Пахар
        с. Черневе
        с. Чернівське
        с. Шакутівщина
        с. Шевченкове
        с. Щебри
        с. Яструбщина
        Конотопський район
        смт Дубов'язівка
        с-ще Білозерка
        с-ще Білоусівка
        с-ще Заводське
        с-ще Питомник
        с-ще Тополине
        с-ще Шевченківське
        с-ще Залізничне
        с. Андріївське
        с. Анютине
        с. Бережне
        с. Бондарі
        с. Бочечки
        с. Броди
        с. В'язове
        с. Великий Самбір
        с. Вирівка
        с. Вишневе
        с. Вільне
        с. Вовчик
        с. Гамаліївка
        с. Грузьке
        с. Гути
        с. Дептівка
        с. Дубинка
        с. Духанівка
        с. Жигайлівка
        с. Жовтневе
        с. Жолдаки
        с. Землянка
        с. Калишенкове
        с. Капітанівка
        с. Карабутове
        с. Козацьке
        с. Коханівка
        с. Кошари
        с. Красне
        с. Крупське
        с. Кузьки
        с. Лебедєве
        с. Лисогубівка
        с. Малий Самбір
        с. Мар'янівка
        с. Мельня
        с. Михайло-Ганнівка
        с. Нехаївка
        с. Нечаївське
        с. Нове
        с. Новомутин
        с. Новоселівка
        с. Озаричі
        с. Пекарі
        с. Першотравневе
        с. Полтавка
        с. Попівка
        с. Привокзальне
        с. Прилужжя
        с. Присеймів'я
        с. Раки
        с. Рокитне
        с. Савойське
        с. Салтикове
        с. Сарнавщина
        с. Сахни
        с. Селище
        с. Сім'янівка
        с. Совинка
        с. Соснівка
        с. Таранське
        с. Тернівка
        с. Торговиця
        с. Тулушка
        с. Турутине
        с. Улянівка
        с. Фесівка
        с. Хижки
        с. Червоний Яр
        с. Чорноплатове
        с. Шаповалівка
        с. Шевченкове
        с. Шпотівка
        с. Щекинське
        с. Юрівка
        Краснопільський район
        смт Краснопілля
        смт Угроїди
        с-ще Кам'яне
        с-ще Майське
        с-ще Миропільське
        с-ще Михайлівське
        с. Барилівка
        с. Бранцівка
        с. Велика Рибиця
        с. Великий Бобрик
        с. Великий Прикіл
        с. Верхня Пожня
        с. Веселе
        с. Виднівка
        с. Високе
        с. Воропай
        с. Гапонівка
        с. Глибне
        с. Гнилиця
        с. Грабовське
        с. Грунівка
        с. Думівка
        с. Запсілля
        с. Земляне
        с. Івахнівка
        с. Лісне
        с. Лозове
        с. Мала Рибиця
        с. Малий Бобрик
        с. Мар'їне
        с. Марченки
        с. Мезенівка
        с. Миропілля
        с. Михайлівка
        с. Мозкове
        с. Наумівка
        с. Новодмитрівка
        с. Новоолександрівка
        с. Окіп
        с. Олександрія
        с. Осоївка
        с. Петрушівка
        с. Покровка
        с. Попівка
        с. Порозок
        с. Проходи
        с. Рясне
        с. Самотоївка
        с. Сінне
        с. Славгород
        с. Степок
        с. Таратутине
        с. Тур'я
        с. Хвойне
        с. Хмелівка
        с. Чернеччина
        с. Юсупівка
        с. Ясенок
        Кролевецький район
        м. Кролевець
        с-ще Луч
        с-ще Мирне
        с. Алтинівка
        с. Антонівка
        с. Артюхове
        с. Безкровне
        с. Бистрик
        с. Білогриве
        с. Боцманів
        с. Буйвалове
        с. Васильківщина
        с. Веселі Гори
        с. Воргол
        с. Воронцове
        с. Горохове
        с. Гречкине
        с. Грибаньове
        с. Грузьке
        с. Губарівщина
        с. Дідівщина
        с. Добротове
        с. Дубовичі
        с. Жабкине
        с. Заболотове
        с. Загорівка
        с. Зазірки
        с. Заріччя
        с. Заруддя
        с. Калашинівка
        с. Камінь
        с. Кащенкове
        с. Ковбасине
        с. Кубахове
        с. Лапшине
        с. Ленінське
        с. Литвиновичі
        с. Локня
        с. Любитове
        с. Майорівка
        с. Марухи
        с. Медведеве
        с. Миколаєнкове
        с. Мостище
        с. Мутин
        с. Неровнине
        с. Ніжинське
        с. Новоселиця
        с. Обтове
        с. Отрохове
        с. Папкине
        с. Пасіка
        с. Перемога
        с. Петрівка
        с. Пиротчине
        с. Піонерське
        с. Погорілівка
        с. Покровське
        с. Прогрес
        с. Ретик
        с. Реутинці
        с. Сажалки
        с. Свидня
        с. Соломашине
        с. Срібровщина
        с. Тарасівка
        с. Терехове
        с. Тулиголове
        с. Хоменкове
        с. Хрещатик
        с. Червона Гірка
        с. Червоний Ранок
        с. Шлях
        с. Ярове
        с. Ярославець
        Лебединський район
        с-ще Мирне
        с-ще Новопетрівка
        с-ще Першотравневе
        с-ще. Залізничне
        с. Байрак
        с. Барабашівка
        с. Басівщина
        с. Березів Яр
        с. Бишкінь
        с. Боброве
        с. Бойки
        с. Боровенька
        с. Будилка
        с. Букати
        с. Бурівка
        с. Валки
        с. Великий Вистороп
        с. Великі Луки
        с. Вершина
        с. Вільшанка
        с. Влізьки
        с. Ворожба
        с. Галушки
        с. Гамаліївка
        с. Гарбарі
        с. Гарбузівка
        с. Гірки
        с. Голубівка
        с. Гостробури
        с. Грабці
        с. Грамине
        с. Гринцеве
        с. Грицини
        с. Грунь
        с. Грушеве
        с. Гудимівка
        с. Гутницьке
        с. Даценківка
        с. Деркачі
        с. Дігтярі
        с. Дмитрівка
        с. Дремлюги
        с. Дружне
        с. Жовтневе
        с. Забуги
        с. Зелений Гай
        с. Калюжне
        с. Кам'яне
        с. Караван
        с. Катеринівка
        с. Кердилівщина
        с. Ключинівка
        с. Коломийці
        с. Комісарівка
        с. Корчани
        с. Костів
        с. Кулики
        с. Куличка
        с. Курган
        с. Курилівка
        с. Ленінське
        с. Лифине
        с. Лободівщина
        с. Лозово-Грушеве
        с. Ляшки
        с. Майдаки
        с. Малий Вистороп
        с. Маньки
        с. Мартинці
        с. Марусенкове
        с. Межиріч
        с. Миронівщина
        с. Михайлівка
        с. Московський Бобрик
        с. Новоселівка
        с. Новосільське
        с. Овдянське
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Павленкове
        с. Падалки
        с. Панченки
        с. Парфили
        с. Патріотівка
        с. Пашкине
        с. Переліски
        с. Північне
        с. Підопригори
        с. Підсулля
        с. Пісківка
        с. Плетньове
        с. Помірки
        с. Пристайлове
        с. Протопопівщина
        с. Радчуки
        с. Радянське
        с. Ревки
        с. Руда
        с. Рябушки
        с. Савенки
        с. Селище
        с. Семенівка
        с. Ситники
        с. Сіренки
        с. Сіробабине
        с. Софіївка
        с. Старонове
        с. Стеблянки
        с. Степне
        с. Ступки
        с. Супруни
        с. Топчії
        с. Тригуби
        с. Федірки
        с. Філонівщина
        с. Харченки
        с. Хилькове
        с. Червлене
        с. Червоне
        с. Черемухівка
        с. Чернецьке
        с. Чернишки
        с. Чижове
        с. Шевченкове
        с. Штепівка
        с. Шумили
        с. Щетини
        с. Яроші
        с.Василівка
        Липоводолинський район
        смт Липова Долина
        с-ще Калінінське
        с. Антоненкове
        с. Аршуки
        с. Байрак
        с. Беєве
        с. Беєве-Комуна
        с. Берестівка
        с. Бугаївка
        с. Бухалове
        с. Велика Лука
        с. Великий Ліс
        с. Весела Долина
        с. Весела Долина
        с. Веселе
        с. Вовкове
        с. Воропаї
        с. Галаєвець
        с. Голуби
        с. Грабщина
        с. Греки
        с. Гришки
        с. Довга Лука
        с. Довжик
        с. Іванівка
        с. Капустинці
        с. Карпці
        с. Кимличка
        с. Клюси
        с. Колісники
        с. Коломійцева Долина
        с. Колядинець
        с. Костяни
        с. Коцупіївка
        с. Куплеваха
        с. Легуші
        с. Липівка
        с. Липівське
        с. Лучка
        с. Макіївське
        с. Мар'янівка
        с. Мельникове
        с. Московське
        с. Нестеренки
        с. Новосеменівка
        с. Олещенкове
        с. Панасівка
        с. Підставки
        с. Побиванка
        с. Поділки
        с. Потопиха
        с. Рудоман
        с. Русанівка
        с. Саї
        с. Семенівка
        с. Синівка
        с. Слобідка
        с. Столярове
        с. Стягайлівка
        с. Тарасенки
        с. Товсте
        с. Хоменкове
        с. Червона Долина
        с. Червоногірка
        с. Чирвине
        с. Яганівка
        с. Яловий Окіп
        с. Яснопільщина
        Недригайлівський район
        смт Недригайлів
        смт Терни
        с-ще Озерне
        с-ще Черепівка
        с. Баба
        с. Бабакове
        с. Березняки
        с. Берізки
        с. Беседівка
        с. Біж
        с. Білоярське
        с. Бороданове
        с. Бродок
        с. Вакулки
        с. Велика Діброва
        с. Великі Будки
        с. Весногірське
        с. Вільшана
        с. Віхове
        с. Володимирівка
        с. Гаврики
        с. Гай
        с. Голубці
        с. Городище
        с. Горькове
        с. Гострий Шпиль
        с. Гринівка
        с. Дараганове
        с. Деркачівка
        с. Дігтярівка
        с. Дігтярка
        с. Долина
        с. Дремове
        с. Жовтневе
        с. Закроївщина
        с. Засулля
        с. Зелене
        с. Зелений Гай
        с. Зеленківка
        с. Іваниця
        с. Кинашове
        с. Ківшик
        с. Кірове
        с. Клин
        с. Козельне
        с. Комишанка
        с. Кореневе
        с. Коритище
        с. Коровинці
        с. Косенки
        с. Костянтинів
        с. Кулішівка
        с. Курмани
        с. Кушніри
        с. Лаврове
        с. Лахнівщина
        с. Лікарівщина
        с. Луки
        с. Мазне
        с. Малі Будки
        с. Маршали
        с. Мелешківка
        с. Мірки
        с. Мухувате
        с. Нелени
        с. Немудруї
        с. Овеча
        с. Омелькове
        с. П'ятидуб
        с. Перекір
        с. Польове
        с. Пушкарщина
        с. Ракова Січ
        с. Реви
        с. Рубанка
        с. Саєве
        с. Сакуниха
        с. Сороколітове
        с. Спартак
        с. Терешки
        с. Тимощенкове
        с. Тимченки
        с. Томашівка
        с. Тютюнникове
        с. Фартушине
        с. Філонове
        с. Холодне
        с. Холодний Яр
        с. Хорол
        с. Хоружівка
        с. Цибуленки
        с. Чемоданівка
        с. Червона Слобода
        с. Черці
        с. Шаповалове
        с. Шкроботи
        с. Шматове
        с. Юхти
        с. Якименки
        Охтирський район
        смт Чупахівка
        с. Аврамківщина
        с. Бакирівка
        с. Бандури
        с. Бідани
        с. Борзівщина
        с. Бугрувате
        с. Будне
        с. Буймерівка
        с. Буро-Рубанівка
        с. Бурячиха
        с. В'язове
        с. Вербове
        с. Веселий Гай
        с. Високе
        с. Восьме Березня
        с. Всадки
        с. Гай-Мошенка
        с. Гнилиця
        с. Горяйстівка
        с. Грінченкове
        с. Грунь
        с. Грунька
        с. Гусарщина
        с. Доброславівка
        с. Довжик
        с. Духовниче
        с. Жовтневе
        с. Жолоби
        с. Журавне
        с. Закаблуки
        с. Залісне
        с. Івахи
        с. Іллічівка
        с. Кардашівка
        с. Карпилівка
        с. Качанівка
        с. Климентове
        с. Комарівка
        с. Комиші
        с. Коновалик
        с. Корабельське
        с. Кударі
        с. Кудряве
        с. Куземин
        с. Лантратівка
        с. Лимареве
        с. Лисе
        с. Литовка
        с. Лутище
        с. Мала Павлівка
        с. Манчичі
        с. Миколаївка
        с. Михайленкове
        с. Молодецьке
        с. Мошенка
        с. Неплатине
        с. Нове
        с. Новопостроєне
        с. Овчаренки
        с. Озера
        с. Оленинське
        с. Олешня
        с. П'яткине
        с. Пасіки
        с. Перелуг
        с. Перемога
        с. Пилівка
        с. Підлозіївка
        с. Піонер
        с. Піски
        с. Пластюки
        с. Поділ
        с. Пологи
        с. Попелівщина
        с. Рибальське
        с. Риботень
        с. Розсохувате
        с. Рубани
        с. Садки
        с. Скелька
        с. Сонячне
        с. Сосонка
        с. Софіївка
        с. Стара Іванівка
        с. Українка
        с. Хухра
        с. Чернеччина
        с. Шабалтаєве
        с. Шаповалівка
        с. Шолудьки
        с. Ясенове
        Путивльський район
        м. Путивль
        с-ще Волинцівське
        с-ще Новослобідське
        с-ще Партизанське
        с. Білогалиця
        с. Бобине
        с. Бояро-Лежачі
        с. Бруски
        с. Бувалине
        с. Бунякине
        с. В'язенка
        с. В'ятка
        с. Вегерівка
        с. Веселе
        с. Волинцеве
        с. Волокитине
        с. Воронівка
        с. Вощинине
        с. Гірки
        с. Голубкове
        с. Дорошівка
        с. Жари
        с. Зінове
        с. Зозулине
        с. Іванівка
        с. Іванівське
        с. Іллінське
        с. Кагань
        с. Кардаші
        с. Князівка
        с. Козаче
        с. Козлівка
        с. Корольки
        с. Котівка
        с. Кочерги
        с. Красне
        с. Кружок
        с. Кубареве
        с. Курдюмове
        с. Латишівка
        с. Линове
        с. Мазівка
        с. Малушине
        с. Манухівка
        с. Мачулища
        с. Мишутине
        с. Мінакове
        с. Нова Слобода
        с. Нова Шарпівка
        с. Нові Гончарі
        с. Окіп
        с. Октябрське
        с. Оріхівка
        с. Пересипки
        с. Пищикове
        с. Пішкове
        с. Плахівка
        с. Плотникове
        с. Почепці
        с. Пруди
        с. Рев'якине
        с. Рівне
        с. Ротівка
        с. Роща
        с. Руднєве
        с. Сафонівка
        с. Сахарове
        с. Свобода
        с. Селезнівка
        с. Сиром'ятникове
        с. Сімейкине
        с. Скуносове
        с. Соловйове
        с. Сонцеве
        с. Спадщина
        с. Стара Шарпівка
        с. Старі Гончарі
        с. Стрільники
        с. Суворове
        с. Товченикове
        с. Трудове
        с. Уцькове
        с. Харівка
        с. Ховзівка
        с. Чаплищі
        с. Червоне Озеро
        с. Чорнобривкине
        с. Ширяєве
        с. Шулешівка
        с. Щекино
        с. Щербинівка
        с. Юр'єве
        с. Яцине
        Роменський район
        с-ще Біловодське
        с-ще Діброва
        с. Авраменкове
        с. Анастасівка
        с. Андріївка
        с. Андріяшівка
        с. Артюхівка
        с. Басівка
        с. Бацмани
        с. Бессарабка
        с. Біловод
        с. Бобрик
        с. Бойкове
        с. Борозенка
        с. Братське
        с. Бурбине
        с. В'юнне
        с. Василівка
        с. Ведмеже
        с. Велика Бутівка
        с. Велике
        с. Великі Бубни
        с. Великі Будки
        с. Веселий Степ
        с. Вовківці
        с. Володимирівка
        с. Волошнівка
        с. Вощилиха
        с. Гаї
        с. Галенкове
        с. Галка
        с. Герасимівка
        с. Глинськ
        с. Голінка
        с. Горове
        с. Гришине
        с. Губське
        с. Гудими
        с. Дзеркалька
        с. Довгополівка
        с. Дубина
        с. Житне
        с. Загребелля
        с. Заїзд
        с. Заклимок
        с. Закубанка
        с. Залатиха
        с. Залуцьке
        с. Заріччя
        с. Заруддя
        с. Зеленівщина
        с. Зінове
        с. Зюзюки
        с. Калинівка
        с. Кашпури
        с. Коновали
        с. Кононенкове
        с. Коржі
        с. Королівщина
        с. Косарівщина
        с. Кропивинці
        с. Кузьменкове
        с. Левондівка
        с. Левченки
        с. Лісківщина
        с. Локня
        с. Лукашове
        с. Луценкове
        с. Мале
        с. Малі Бубни
        с. Малярівщина
        с. Марківське
        с. Матлахове
        с. Мельники
        с. Миколаївка
        с. Миколаївське
        с. Мокіївка
        с. Москалівка
        с. Москівщина
        с. Ненадіївка
        с. Нова Гребля
        с. Новицьке
        с. Новокалинівка
        с. Новопетрівка
        с. Овлаші
        с. Олексіївка
        с. Перекопівка
        с. Перехрестівка
        с. Піски
        с. Плавинище
        с. Плужникове
        с. Погожа Криниця
        с. Погреби
        с. Попівка
        с. Попівщина
        с. Посад
        с. Правдюки
        с. Пустовійтівка
        с. Пшінчине
        с. Ріпки
        с. Рогинці
        с. Савойське
        с. Садове
        с. Салогубівка
        с. Саханське
        с. Світівщина
        с. Сененкове
        с. Скрипалі
        с. Сміле
        с. Степурине
        с. Сулими
        с. Сурмачівка
        с. Федотове
        с. Хмелів
        с. Холодник
        с. Хоминці
        с. Хрещатик
        с. Чеберяки
        с. Червоне
        с. Червоногвардійське
        с. Чижикове
        с. Чисте
        с. Шилівське
        с. Шумське
        с. Якимовичі
        с. Яковенкове
        с. Ярмолинці
        с. Ярошівка
        Середино-Будський район
        м. Середина-Буда
        смт Зноб-Новгородське
        с-ще Красний Прогрес
        с-ще Нова Спарта
        с-ще Рудак
        с-ще Свердлове
        с. Боровичі
        с. Василівка
        с. Василівське
        с. Велика Берізка
        с. Винторівка
        с. Гаврилова Слобода
        с. Голубівка
        с. Гутко-Ожинка
        с. Демченкове
        с. Жихове
        с. Журавка
        с. Заріччя
        с. Зноб-Трубчевська
        с. Кам'янка
        с. Карпеченкове
        с. Кім
        с. Красичка
        с. Красноярське
        с. Кренидівка
        с. Кривоносівка
        с. Кудоярове
        с. Кустине
        с. Лісне
        с. Лісова Поляна
        с. Луг
        с. Лукашенкове
        с. Любахове
        с. Люте
        с. Мефедівка
        с. Нова Гута
        с. Нововасилівка
        с. Нововолодимирівка
        с. Очкине
        с. Перемога
        с. Пигарівка
        с. Поліське
        с. Порохонь
        с. Ріг
        с. Рожковичі
        с. Ромашкове
        с. Рудня
        с. Ситне
        с. Сорокине
        с. Стара Гута
        с. Стягайлівка
        с. Таборище
        с. Троїцьке
        с. Українське
        с. Улиця
        с. Уралове
        с. Хильчичі
        с. Хлібороб
        с. Червоне
        с. Чернацьке
        с. Чигин
        с. Шалимівка
        с. Ясна Поляна
        Сумський район
        смт Низи
        смт Степанівка
        смт Хотінь
        с-ще Варачине
        с-ще Захарівське
        с-ще Іволжанське
        с-ще Пролетарське
        с-ще Радянське
        с-ще Рогізне
        с-ще Сад
        с-ще Кияниця
        с. Андріївка
        с. Барвінкове
        с. Басівка
        с. Бездрик
        с. Битиця
        с. Біловоди
        с. Білоусівка
        с. Бондарівщина
        с. Бровкове
        с. Бурчак
        с. Буцикове
        с. Вакалівщина
        с. Васюківщина
        с. Велика Чернеччина
        с. Великий Яр
        с. Великі Вільми
        с. Вербове
        с. Верхня Сироватка
        с. Веселівка
        с. Визирівка
        с. Вільшанка
        с. Водолаги
        с. Володимирівка
        с. Гірне
        с. Глиняне
        с. Головашівка
        с. Графське
        с. Гриценкове
        с. Дзержинське
        с. Доценківка
        с. Єлисеєнкове
        с. Жовтневе
        с. Журавка
        с. Закумське
        с. Залізняк
        с. Зацарне
        с. Зелена Роща
        с. Зелений Гай
        с. Капітанівка
        с. Кардашівка
        с. Кекине
        с. Кіндратівка
        с. Кононенкове
        с. Корчаківка
        с. Косівщина
        с. Костянтинівка
        с. Кровне
        с. Ленінське
        с. Линтварівка
        с. Липняк
        с. Лікарське
        с. Локня
        с. Любачеве
        с. Малі Вільми
        с. Мар'ївка
        с. Микільське
        с. Миколаївка
        с. Миловидівка
        с. Могриця
        с. Москалівщина
        с. Над'ярне
        с. Надточієве
        с. Нижня Сироватка
        с. Никонці
        с. Нова Січ
        с. Новеньке
        с. Новомиколаївка
        с. Новомихайлівка
        с. Новоселиця
        с. Новосуханівка
        с. Облоги
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Ополонське
        с. Павлючки
        с. Перехрестівка
        с. Перше Травня
        с. Печище
        с. Писарівка
        с. Підліснівка
        с. Постольне
        с. Пушкарівка
        с. Радьківка
        с. Рибці
        с. Руднівка
        с. Садки
        с. Северинівка
        с. Симонівка
        с. Склярівка
        с. Соколине
        с. Солідарне
        с. Софіївка
        с. Спаське
        с. Степаненкове
        с. Степне
        с. Стецьківка
        с. Стінка
        с. Сула
        с. Терешківка
        с. Токарі
        с. Фрунзенка
        с. Харківщина
        с. Хомине
        с. Храпівщина
        с. Червона Діброва
        с. Червоне
        с. Червоний Кут
        с. Червонопрапорне
        с. Чернецьке
        с. Шапошникове
        с. Шевченкове
        с. Шпилівка
        с. Юнаківка
        с. Ясени
        с. Яструбине
        Тростянецький район
        м. Тростянець
        с-ще Лісне
        с-ще Радгоспне
        с. Артемо-Растівка
        с. Білка
        с. Боромля
        с. Братське
        с. Братське
        с. Буймер
        с. Вишневе
        с. Вовків
        с. Градське
        с. Гребениківка
        с. Грузьке
        с. Дернове
        с. Жигайлівка
        с. Зарічне
        с. Золотарівка
        с. Зубівка
        с. Кам'янецьке
        с. Кам'янка
        с. Криничне
        с. Лучка
        с. Люджа
        с. Мартинівка
        с. Машкове
        с. Мащанка
        с. Микитівка
        с. Мозкове
        с. Набережне
        с. Ницаха
        с. Новгородське
        с. Новоселівка
        с. Новоукраїнка
        с. Оводівка
        с. Олексине
        с. Пархомівка
        с. Першотравневе
        с. Печини
        с. Поляне
        с. Рябівка
        с. Савелове
        с. Семереньки
        с. Скрягівка
        с. Станова
        с. Тучне
        с. Хвощова
        с. Шевченків Гай
        Шосткинський район
        смт Вороніж
        с. Бензики
        с. Богданівка
        с. Богданка
        с. Великий Ліс
        с. Вовна
        с. Гамаліївка
        с. Глазове
        с. Гудівщина
        с. Гукове
        с. Дібрівка
        с. Заболотне
        с. Івот
        с. Каліївка
        с. Клишки
        с. Ковтунове
        с. Коротченкове
        с. Крупець
        с. Курдюмівка
        с. Лісне
        с. Лушники
        с. Макове
        с. Масиків
        с. Миронівка
        с. Московське
        с. Ображіївка
        с. Остроушки
        с. Пирогівка
        с. Свірж
        с. Собич
        с. Собичеве
        с. Солотвине
        с. Тиманівка
        с. Холодівщина
        с. Чапліївка
        с. Чорні Лози
        с. Шкирманівка
        Ямпільський район
        м. Дружба
        смт Свеса
        смт Ямпіль
        с-ще Неплюєве
        с-ще Привокзальне
        с. Антонівка
        с. Базелівщина
        с. Білиця
        с. Бугор
        с. Василець
        с. Веселий Гай
        с. Воздвиженське
        с. Гирине
        с. Говорунове
        с. Грем'ячка
        с. Дем'янівка
        с. Деражня
        с. Діброва
        с. Довжик
        с. Дорошенкове
        с. Дорошівка
        с. Зелена Діброва
        с. Зорине
        с. Івотка
        с. Імшана
        с. Княжичі
        с. Комінтерн
        с. Косинське
        с. Ломленка
        с. Майське
        с. Марчихина Буда
        с. Микитівка
        с. Микитське
        с. Об'єднане
        с. Окіп
        с. Октябрщина
        с. Олександрівське
        с. Олине
        с. Орлів Яр
        с. Орлівка
        с. Палащенкове
        с. Паліївка
        с. Папірня
        с. Прудище
        с. Ржане
        с. Родіонівка
        с. Рождественське
        с. Романькове
        с. Ростов
        с. Руденка
        с. Скобичівське
        с. Сороковий Клин
        с. Степанівка
        с. Степне
        с. Туранівка
        с. Усок
        с. Феофілівка
        с. Чижикове
        с. Чуйківка
        с. Шатрище
        с. Шевченкове
      • Харківська область
        м. Харків
        Історія Харкова. Хронологія розвитку
        Об'єкти Харкова
        Особистості
        м. Ізюм
        м. Куп'янськ
        м. Лозова
        м. Люботин
        м. Первомайський
        м. Чугуїв
        Балаклійський район
        м. Балаклія
        смт Андріївка
        смт Савинці
        смт Червоний Донець
        с-ще Веселе
        с-ще Жовтневе
        с-ще Жовтневе
        с-ще Крючки
        с-ще Новоселівка
        с-ще Нурове
        с-ще П'ятигірське
        с-ще Раківка
        с-ще Теплянка
        с. Асіївка
        с. Байрак
        с. Берестянки
        с. Бородоярське
        с. Борщівка
        с. Бригадирівка
        с. Вербівка
        с. Вишнева
        с. Вільне
        с. Вільхуватка
        с. Вітрівка
        с. Вовчий Яр
        с. Волвенкове
        с. Волобуївка
        с. Глазунівка
        с. Гусарівка
        с. Дальня Шебелинка
        с. Довгалівка
        с. Завгороднє
        с. Залиман
        с. Копанка
        с. Крейдянка
        с. Криничне
        с. Лозовенька
        с. Мирна Долина
        с. Мілова
        с. Морозівка
        с. Нова Серпухівка
        с. Новомиколаївка
        с. Новотроїцьке
        с. Норцівка
        с. Пазіївка
        с. Первомайське
        с. Першотравневе
        с. Петрівське
        с. Попівка
        с. Пришиб
        с. Прогрес
        с. Протопопівка
        с. Серафимівка
        с. Слабунівка
        с. Соколівка
        с. Таранушине
        с. Українка
        с. Успенське
        с. Чепіль
        с. Червона Гірка
        с. Червона Гусарівка
        с. Червоний Степ
        с. Червоний Шлях
        с. Червоний Яр
        с. Шебелинка
        с. Шевелівка
        с. Щурівка
        с. Явірське
        с. Яковенкове
        Барвінківський район
        м. Барвінкове
        с-ще Іванівка
        с-ще Язикове
        с. Архангелівка
        с. Африканівка
        с. Барабашівка
        с. Благодатне
        с. Богданове
        с. Богодарове
        с. Василівка Друга
        с. Василівка Перша
        с. Велика Андріївка
        с. Велика Комишуваха
        с. Веселе
        с. Гаврилівка
        с. Григорівка
        с. Грушуваха
        с. Гусарівка
        с. Данилівка
        Особистості
        с. Дібрівне
        с. Дмитрівка
        с. Жовтневе
        с. Іванівка
        с. Іванівка
        с. Іллічівка
        с. Ковалівка
        с. Котівка
        с. Курулька
        с. Малинівка
        с. Малолітки
        с. Мар'ївка
        с. Маяк
        с. Мечебилове
        с. Миколаївка
        с. Надеждівка
        с. Нікополь
        с. Нова Дмитрівка
        с. Нова Миколаївка
        с. Новобогданове
        с. Новопавлівка
        с. Олександрівка
        с. Олександрівка
        с. Пашкове
        с. Петрівка
        с. Погонівка
        с. Подолівка
        с. Пригоже
        с. Семиланне
        с. Ставкова Балка
        с. Стара Семенівка
        с. Степове
        с. Степок
        с. Українка
        с. Федорівка
        с. Федорівка
        с. Червона Балка
        с. Червона Зоря
        с. Червона Поляна
        с. Червоне
        с. Червоний Лиман
        Близнюківський район
        смт Близнюки
        с. Алісівка
        с. Андріївка
        с. Башилівка
        с. Безпальцеве
        с. Берестове
        с. Берестове
        с. Богданівка
        с. Бубнове Перше
        с. Бурбулатове
        с. Валер'яновка
        с. Варварівка
        с. Васюкове
        с. Верхньоводяне
        с. Верхня Самара
        с. Веселе
        с. Вільне Друге
        с. Вільне Перше
        с. Водолазьке
        с. Водяне
        с. Водяне
        с. Воровського
        с. Ганнівка
        с. Ганно-Рудаєве
        с. Григорівка
        с. Далеке
        с. Дмитрівка
        с. Дмитрівка
        с. Добровілля
        с. Дубове
        с. Дунине
        с. Енергетиків
        с. Жовтневе
        с. Зубове
        с. Інтернаціональне
        с. Катеринівка
        с. Кірове
        с. Криштопівка
        с. Ладне
        с. Лугове
        с. Лукашівка
        с. Мар'ївка
        с. Микільське
        с. Миколаївка Друга
        с. Миколаївка Перша
        с. Милівка
        с. Миролюбівка
        с. Морокине
        с. Надеждине
        с. Настасівка
        с. Новоіванівка
        с. Новомар'ївка
        с. Новомиколаївка
        с. Новонадеждине
        с. Новоолександрівка
        с. Новопавлівка
        с. Новопокровка
        с. Новоселівка
        с. Новоселівка
        с. Новотроїцьке
        с. Новоукраїнка
        с. Новоуплатне
        с. Одинецьке
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Остерське
        с. Острівщина
        с. Павлівка
        с. Петрівське
        с. Плахтіївка
        с. Преображенівка
        с. Привілля
        с. Пролетарське
        с. Радгоспне
        с. Рижове
        с. Роздолівка
        с. Рудаєве
        с. Рясне
        с. Садове
        с. Самійлівка
        с. Самійлівка
        с. Семенівка
        с. Серафимівка
        с. Сергіїва Балка
        с. Софіївка
        с. Софіївка Перша
        с. Степове
        с. Тимофіївка
        с. Уплатне
        с. Федорівка
        с. Холодне
        с. Червоне
        с. Шевченкове Друге
        с. Шевченкове Перше
        с. Широке
        с. Якимівка
        с. Яковівка
        Богодухівський район
        м. Богодухів
        смт Гути
        смт Шарівка
        с-ще Балабанівка
        с-ще Володарівка
        с-ще Гавриші
        с-ще Горького
        с-ще Крупської
        с-ще Максимівка
        с-ще Першотравневе
        с-ще Степне
        с-ще Таверівка
        с-ще Улянівка
        с-ще Червона Нива
        с. Бабаки
        с. Бабенки
        с. Байрак
        с. Братениця
        с. Вертіївка
        с. Вінницькі Івани
        с. Воскобійники
        с. Воскресенівка
        с. Гарбузи
        с. Горбанівка
        с. Губарівка
        с. Дев'ятибратове
        с. Дегтярі
        с. Дмитрівка
        с. Заброди
        с. Зарябинка
        с. Іванівка
        с. Івано-Шийчине
        с. Кадниця
        с. Кияни
        с. Кленове
        с. Корбині Івани
        с. Коротке
        с. Крисине
        с. Крупчине
        с. Кручик
        с. Куп'єваха
        с. Леськівка
        с. Лозова
        с. Мар'їне
        с. Мар'їне
        с. Матвіївка
        с. Мерло
        с. Миролюбівка
        с. Москаленки
        с. Мусійки
        с. Новоселівка
        с. Новоселівка
        с. Новософіївка
        с. Новоукраїнка
        с. Олександрівка
        с. Павлівка
        с. Павлове
        с. Паляничники
        с. Первухинка
        с. Першотравневе
        с. Петропавлівка
        с. Пісочин
        с. Полкова Микитівка
        с. Ріпки
        с. Сазоно-Баланівка
        с. Семенів Яр
        с. Сінне
        с. Скосогорівка
        с. Сухини
        с. Тимофіївка
        с. Філатове
        с. Хрущова Микитівка
        с. Шигимагине
        с. Шийчине
        с. Шкарлати
        с. Шуби
        с. Щербаки
        с. Яблучне
        Борівський район
        смт Борова
        с-ще Першотравневе
        с. Андріївка
        с. Бахтин
        с. Богуславка
        с. Бойні
        с. Борівська Андріївка
        с. Вишневе
        с. Вище Солоне
        с. Гаврилівка
        с. Глущенкове
        с. Голубівка
        с. Гороховатка
        с. Дружелюбівка
        с. Загризове
        с. Зелений Гай
        с. Ізюмське
        с. Калинове
        с. Копанки
        с. Лозова
        с. Маліївка
        с. Мирне
        с. Нижня Журавка
        с. Нижче Солоне
        с. Нова Кругляківка
        с. Новий Мир
        с. Новоплатонівка
        с. Новосергіївка
        с. Ольгівка
        с. Парнувате
        с. Підвисоке
        с. Підлиман
        с. Піски-Радьківські
        с. Пролетарське
        с. Червоний Став
        с. Чернещина
        с. Шийківка
        с. Ясинувате
        Валківський район
        м. Валки
        смт Ков'яги
        смт Старий Мерчик
        с-ще Газове
        с-ще Привокзальне
        с. Баранове
        с. Благодатне
        с. Бугаївка
        с. Бурівка
        с. Бурякове
        с. Буцьківка
        с. Велика Губщина
        с. Велика Кадигробівка
        с. Високопілля
        с. Вишневе
        с. Війтенки
        с. Вільхівське
        с. Водопій
        с. Водяна Балка
        с. Гвоздьове
        с. Гонтів Яр
        с. Гребінники
        с. Гринців Ріг
        с. Гузівка
        с. Данильчин Кут
        с. Добропілля
        с. Довжик
        с. Дорофіївка
        с. Журавлі
        с. Завгороднє
        с. Зайцівка
        с. Заміське
        с. Золочівське
        с. Золочівське
        с. Кантакузівка
        с. Катричівка
        с. Кобзарівка
        с. Коверівка
        с. Козаченківка
        с. Колодківка
        с. Корнієнкове
        с. Корсунівка
        с. Корсунове
        с. Косенкове
        с. Костів
        с. Круглик
        с. Крута Балка
        с. Кузьмівка
        с. Ландишове
        с. Лисконоги
        с. Литвинівка
        с. Майдан
        с. Мала Кадигробівка
        с. Манили
        с. Мельникове
        с. Минківка
        с. Михайлівка
        с. Мізяки
        с. Мірошники
        с. Мічурінське
        с. Мозолівка
        с. Нестеренки
        с. Новий Мерчик
        с. Новоселівка
        с. Огульці
        с. Олександрівка
        с. Очеретове
        с. Пасічне
        с. Перекіп
        с. Перепелицівка
        с. Петренкове
        с. Піски
        с. Рідкодуб
        с. Різдвяне
        с. Рогівка
        с. Розсохівка
        с. Рудий Байрак
        с. Свинарі
        с. Семківка
        с. Серпневе
        с. Сидоренкове
        с. Скельки
        с. Сніжків
        с. Соснівка
        с. Старі Валки
        с. Суха Балка
        с. Тетющине
        с. Трохимівка
        с. Тугаївка
        с. Тупицівка
        с. Халимонівка
        с. Хворостове
        с. Черемушна
        с. Шарівка
        с. Шевченкове
        с. Шелудькове
        с. Шийки
        с. Шлях
        с. Щербинівка
        с. Яблунівка
        с. Ясеневе
        с. Яхременки
        Великобурлуцький район
        смт Великий Бурлук
        смт Приколотне
        с-ще Дорошенкове
        с-ще Комсомольське
        с-ще Зелений Гай
        с-ще Канівцеве
        с-ще Красноярське
        с-ще Куп'єваха
        с-ще Литвинівка
        с-ще Малахове
        с-ще Микільське
        с-ще Миколаївка
        с-ще Нова Олександрівка
        с-ще Підсереднє
        с-ще Піонер
        с-ще Садовод
        с-ще Сірий Яр
        с-ще Федорівка
        с-ще Червона Хвиля
        с-ще Шипувате
        с. Амбарне
        с. Андріївка
        с. Анискине
        с. Аркушине
        с. Артільне
        с. Балка
        с. Березники
        с. Буряківка
        с. Веселе
        с. Вільхуватка
        с. Водяне
        с. Гнилиця
        с. Гнилиця Перша
        с. Гогине
        с. Голубівка
        с. Горяне
        с. Грачівка
        с. Григорівка
        с. Довгеньке
        с. Довжанка
        с. Жуків Яр
        с. Заміст
        с. Зарубинка
        с. Зелений Гай
        с. Івашкине
        с. Катеринівка
        с. Комісарове
        с. Красне
        с. Крейдянка
        с. Купине
        с. Лебедівка
        с. Лобанівка
        с. Лозове
        с. Малий Бурлук
        с. Манцівка
        с. Михайлівка
        с. Мілове
        с. Нестерівка
        с. Нефедівка
        с. Нова Олександрівка
        с. Новоселівка
        с. Озерне
        с. Плоске
        с. Потихонове
        с. Пролетарка
        с. Рогозянка
        с. Рублене
        с. Середній Бурлук
        с. Слизневе
        с. Стецьківка
        с. Устинівка
        с. Хатнє
        с. Червоноармійське
        с. Чорне
        с. Чугунівка
        с. Шев'яківка
        с. Шевченкове
        с. Шевченкове
        с. Шипувате
        с. Широке
        с. Шляхове
        с. Яєчне
        Вовчанський район
        м. Вовчанськ
        смт Білий Колодязь
        смт Вільча
        смт Старий Салтів
        с. Байрак
        с. Бакшеївка
        с. Бережне
        с. Березники
        с. Благодатне
        с. Бочкове
        с. Бугруватка
        с. Бударки
        с. Бузове
        с. Варварівка
        с. Варварівка
        с. Василівка
        с. Верхній Салтів
        с. Верхня Писарівка
        с. Вірівка
        с. Вовчанські Хутори
        с. Волохівка
        с. Волохівське
        с. Ганнопілля
        с. Гарбузівка
        с. Гатище
        с. Гонтарівка
        с. Дегтярне
        с. Дідівка
        с. Жовтневе
        с. Жовтневе
        с. Жовтневе Друге
        с. Захарівка
        с. Земляний Яр
        с. Землянки
        с. Зибине
        с. Іванівка
        с. Ізбицьке
        с. Караїчне
        с. Котівка
        с. Красний Яр
        с. Кругле
        с. Лозова
        с. Лошакове
        с. Лукашове
        с. Мала Вовча
        с. Металівка
        с. Молодова
        с. Москалівка
        с. Нестерне
        с. Новоолександрівка
        с. Огірцеве
        с. Охрімівка
        с. Паськівка
        с. Перківка
        с. Петрівське
        с. Петропавлівка
        с. Пільна
        с. Піщане
        с. Плетенівка
        с. Погоріле
        с. Покаляне
        с. Приліпка
        с. Пролетарське
        с. Профінтерн
        с. Радькове
        с. Радянське
        с. Революційне
        с. Рибалкине
        с. Різникове
        с. Рубіжне
        с. Сердобине
        с. Середівка
        с. Синельникове
        с. Сосновий Бір
        с. Стариця
        с. Тихе
        с. Томахівка
        с. Українка
        с. Українське
        с. Федорівка
        с. Хижнякове
        с. Хотімля
        с. Хрипуни
        с. Цегельне
        с. Червоноармійське Друге
        с. Червоноармійське Перше
        с. Черняків
        с. Шабельне
        с. Шевченкове
        с. Шевченкове Перше
        с. Шестакове
        с. Шестерівка
        с. Широке
        с. Юрченкове
        с.Чайківка
        Дворічанський район
        смт Дворічна
        с-ще Дворічанське
        с-ще Дворічне
        с-ще Тополі
        с. Берестове
        с. Бологівка
        с. Васильцівка
        с. Великий Виселок
        с. Вільшана
        с. Водяне
        с. Гороб'ївка
        с. Гракове
        с. Гряниківка
        с. Добролюбівка
        с. Довгеньке
        с. Жовтневе
        с. Западне
        с. Іванівка
        с. Кам'янка
        с. Касянівка
        с. Колодязне
        с. Красне Перше
        с. Кутьківка
        с. Лиман Другий
        с. Лиман Перший
        с. Лозова Друга
        с. Лозова Перша
        с. Мальцівка
        с. Масютівка
        с. Мечнікове
        с. Миколаївка
        с. Митрофанівка
        с. Нежданівка
        с. Нововасилівка
        с. Новоєгорівка
        с. Новомлинськ
        с. Новоужвинівка
        с. Обухівка
        с. Одрадне
        с. Павлівка
        с. Першотравневе
        с. Петрівка
        с. Петрівське
        с. Петро-Іванівка
        с. Піски
        с. Піщанка
        с. Плескачівка
        с. Путникове
        с. Рідкодуб
        с. Строївка
        с. Тавільжанка
        с. Терни
        с. Токарівка
        с. Тополі
        с. Фиголівка
        Дергачівський район
        м. Дергачі
        смт Вільшани
        смт Козача Лопань
        смт Мала Данилівка
        с-ще Березівське
        с-ще Ветеринарне
        с-ще Комунар
        с-ще Лісне
        с-ще Мануїлівка
        с-ще Питомник
        с-ще Південне
        с. Дворічний Кут
        с. Алісівка
        с. Безруки
        с. Безруків
        с. Білаші
        с. Болибоки
        с. Бугаївка
        с. В'язове
        с. Великі Проходи
        с. Висока Яруга
        с. Гоптівка
        с. Гранів
        с. Гуківка
        с. Дементіївка
        с. Дубівка
        с. Ємці
        с. Зайченки
        с. Замірці
        с. Ілліча
        с. Караван
        с. Кочубеївка
        с. Кудіївка
        с. Куряжанка
        с. Лещенки
        с. Лобанівка
        с. Лужок
        с. Малі Проходи
        с. Маслії
        с. Мищенки
        с. Нове
        с. Подвірки
        с. Польова
        с. Протопопівка
        с. Руська Лозова
        с. Семенівка
        с. Сіряки
        с. Солоний Яр
        с. Тернова
        с. Токарівка
        с. Токарівка Друга
        с. Цупівка
        с. Чайківка
        с. Черкаська Лозова
        с. Шаповалівка
        с. Шевченка
        с. Шовкопляси
        с. Шопине
        с. Ярошівка
        смт Пересічна
        смт Прудянка
        смт Слатине
        смт Солоницівка
        Зачепилівський район
        смт Зачепилівка
        с. Абазівка
        с. Бердянка
        с. Дудівка
        с. Забарине
        с. Займанка
        с. Залінійне
        с. Зарічне
        с. Зіньківщина
        с. Котовського
        с. Кочетівка
        с. Лиманівка
        с. Малий Орчик
        с. Миколаївка
        с. Нагірне
        с. Нове Мажарове
        с. Нове Пекельне
        с. Новоселівка
        с. Олександрівка
        с. Орчик
        с. Педашка Перша
        с. Першотравневе
        с. Петрівське
        с. Письмаківка
        с. Романівка
        с. Рунівщина
        с. Семенівка
        с. Скалонівка
        с. Сомівка
        с. Старе Мажарове
        с. Старе Пекельне
        с. Улянівка
        с. Устимівка
        с. Червона Перемога
        с. Червоний Жовтень
        с. Червоноармійське
        с. Чернещина
        с.Леб'яже
        Зміївський район
        м. Зміїв
        смт Зідьки
        смт Комсомольське
        с-ще Безпалівка
        с-ще Благодатне
        с-ще Бутівка
        с-ще Вирішальний
        с-ще Донець
        с-ще Лазуківка
        с-ще Лісне
        с-ще Черемушне
        с. Кукулівка
        с. Аксютівка
        с. Артюхівка
        с. Безпалівка
        с. Бірки
        с. Бірочок Другий
        с. Борова
        с. Велика Гомільша
        с. Вилівка
        с. Водяне
        с. Водяхівка
        с. Гайдари
        с. Геївка
        с. Геніївка
        с. Глибока Долина
        с. Гришківка
        с. Гужвинське
        с. Гусина Поляна
        с. Дачне
        с. Джгун
        с. Дудківка
        с. Жаданівка
        с. Задонецьке
        с. Залізничні Бірки
        с. Занки
        с. Западня
        с. Звідки
        с. Іськів Яр
        с. Камплиця
        с. Кирюхи
        с. Кисле
        с. Клименівка
        с. Козачка
        с. Колісники
        с. Коропове
        с. Костянтівка
        с. Кравцове
        с. Красна Поляна
        с. Курортне
        с. Левківка
        с. Лиман
        с. Миргороди
        с. Мохнач
        с. Нижній Бишкин
        с. Омельченки
        с. Островерхівка
        с. Пасіки
        с. Першотравневе
        с. Петрищеве
        с. Погоріле
        с. Пролетарське
        с. Радгоспне
        с. Реп'яхівка
        с. Роздольне
        с. Сидори
        с. Скрипаї
        с. Соколове
        с. Суха Гомільша
        с. Таранівка
        с. Тимченки
        с. Тросне
        с. Українське
        с. Федорівка
        с. Чемужівка
        с. Черкаський Бишкин
        с. Шелудьківка
        Золочівський район
        смт Золочів
        с-ще Відродженівське
        с-ще Жовтневе
        с-ще Муравське
        с-ще Одноробівка
        с-ще Перемога
        с-ще Перовське
        с-ще Першотравневе
        с-ще Пролетар
        с-ще Сніги
        с-ще Тимофіївка
        с. Андріївка
        с. Баранівка
        с. Басове
        с. Березівка
        с. Борохи
        с. Бугаї Другі
        с. Велика Рогозянка
        с. Вікнине
        с. Вільшанське
        с. Головашівка
        с. Гресі
        с. Гур'їв
        с. Гур'їв Козачок
        с. Гуринівка
        с. Довжик
        с. Дуванка
        с. Жовтневе
        с. Завадське
        с. Зіньківське
        с. Зрубанка
        с. Івашки
        с. Карасівка
        с. Ковалі
        с. Костянтинівка
        с. Леміщине
        с. Литвинове
        с. Лютівка
        с. Макариха
        с. Макарове
        с. Мала Рогозянка
        с. Малижине
        с. Мартинівка
        с. Маяк
        с. Мерло
        с. Миронівка
        с. Морозова Долина
        с. Одноробівка
        с. Окіп
        с. Олександрівка
        с. Орішанка
        с. Петрівка
        с. Писарівка
        с. Постольне
        с. Рідний Край
        с. Розсохувате
        с. Рясне
        с. Світличне
        с. Сковородинівка
        с. Скорики
        с. Сніги
        с. Соснівка
        с. Сотницький Козачок
        с. Стогнії
        с. Турове
        с. Уди
        с. Феськи
        с. Цапівка
        с. Цилюрики
        с. Чепелі
        с. Червона Зоря
        с. Чорноглазівка
        с. Широкий Яр
        Ізюмський район
        с. Андріївка
        с. Бабенкове
        с. Бражківка
        с. Бригадирівка
        с. Бугаївка
        с. Букине
        с. Вірнопілля
        с. Глинське
        с. Діброва
        с. Дмитрівка
        с. Довгеньке
        с. Донецьке
        с. Жовтневе
        с. Забавне
        с. Заводи
        с. Іванівка
        с. Іванчуківка
        с. Іскра
        с. Кам'янка
        с. Капитолівка
        с. Карнаухівка
        с. Козютівка
        с. Комарівка
        с. Копанки
        с. Крамарівка
        с. Куньє
        с. Левківка
        с. Липчанівка
        с. Лисогірка
        с. Мала Комишуваха
        с. Миколаївка
        с. Новопавлівка
        с. Олександрівка
        с. Пасіка
        с. Петропілля
        с. Пимонівка
        с. Підвисоке
        с. Попасне
        с. Придонецьке
        с. Радянське
        с. Розсохувате
        с. Рудневе
        с. Семенівка
        с. Синичено
        с. Сніжківка
        с. Студенок
        с. Сулигівка
        с. Суха Кам'янка
        с. Сухий Яр
        с. Тихоцьке
        с. Топольське
        с. Федорівка
        с. Червона Поляна
        с. Червоний Донець
        с. Червоний Оскіл
        с. Червоний Шахтар
        с. Чистоводівка
        с. Чорнобаївка
        с. Шпаківка
        с. Яремівка
        Кегичівський район
        смт Кегичівка
        смт Чапаєве
        с-ще Вільне
        с-ще Красне
        с. Андріївка
        с. Антонівка
        с. Артемівка
        с. Бессарабівка
        с. Власівка
        с. Вовківка
        с. Гутирівка
        с. Дальнє
        с. Зелена Діброва
        с. Землянки
        с. Золотухівка
        с. Калинівка
        с. Калюжине
        с. Карабущине
        с. Козачі Майдани
        с. Комунарка
        с. Комунарське
        с. Кофанівка
        с. Коханівка
        с. Краснянське
        с. Крутоярівка
        с. Лозова
        с. Мажарка
        с. Медведівка
        с. Нова Парафіївка
        с. Олександрівка
        с. Павлівка
        с. Парасковія
        с. Писарівка
        с. Розсохувата
        с. Рояківка
        с. Серго
        с. Софіївка
        с. Улянівка
        с. Шевченкове
        с. Шляхове
        Коломацький район
        смт Коломак
        с. Андрусівка
        с. Білоусове
        с. Бондарівка
        с. Бровкове
        с. Вдовичине
        с. Ганнівка
        с. Гладківка
        с. Григорівка
        с. Гришкове
        с. Гуртовівка
        с. Дмитрівка
        с. Жовтневе
        с. Каленикове
        с. Кисівка
        с. Крамарівка
        с. Латишівка
        с. Логвинівка
        с. Миколаївка
        с. Мірошниківка
        с. Нагальне
        с. Панасівка
        с. Пащенівка
        с. Петропавлівка
        с. Підлісне
        с. Покровка
        с. Прядківка
        с. Різуненкове
        с. Сургаївка
        с. Трудолюбівка
        с. Цепочкине
        с. Шелестове
        с. Шляхове
        с. Явтухівка
        Красноградський район
        м. Красноград
        с-ще Балки
        с-ще Дослідне
        с-ще Жовтневе
        с-ще Куми
        с-ще Ленінське
        с-ще Садове
        с-ще Степове
        с. Березівка
        с. Берестовенька
        с. Варварівка
        с. Високе
        с. Вільне
        с. Вільховий Ріг
        с. Вознесенське
        с. Володимирівка
        с. Гадяч
        с. Гірчаківка
        с. Гранове
        с. Добренька
        с. Калинівка
        с. Кам'янка
        с. Кирилівка
        с. Кобзівка
        с. Кобзівка Друга
        с. Кобцівка
        с. Копанки
        с. Ленінка
        с. Лип'янка
        с. Лукашівка
        с. Мартинівка
        с. Маховик
        с. Миколо-Комишувата
        с. Мокрянка
        с. Наталине
        с. Новопавлівка
        с. Новоселівка
        с. Одрадівка
        с. Октябрське
        с. Олександрівка
        с. Оленівка
        с. Першотравневе
        с. Петрівка
        с. Піщанка
        с. Попівка
        с. Роздолля
        с. Світле
        с. Соснівка
        с. Тишенківка
        с. Українка
        с. Улянівка
        с. Хрестище
        с. Чапаєве
        с. Червоне
        с. Шкаврове
        с. Ясна Поляна
        Краснокутський район
        смт Костянтинівка
        смт Краснокутськ
        с-ще Водяне
        с-ще Володимирівка
        с-ще Дублянка
        с-ще Кам'яно-Хутірське
        с-ще Ковалівське
        с-ще Комсомольське
        с-ще Лісне
        с-ще Лучки
        с-ще Михайлівське
        с-ще Оленівське
        с-ще Павлівка
        с-ще Пильнянка
        с-ще Піонерське
        с-ще Прогрес
        с-ще Сорокове
        с-ще Степове
        с. Березівка
        с. Бідило
        с. Благодатне
        с. Бузове
        с. В'язова
        с. Гаркавець
        с. Городнє
        с. Гринів Яр
        с. Зубівка
        с. Каплунівка
        с. Капранське
        с. Карайкозівка
        с. Качалівка
        с. Китченківка
        с. Ковалівка
        с. Ковальчуківка
        с. Козіївка
        с. Коломацький Шлях
        с. Колонтаїв
        с. Комарівка
        с. Комсомолець
        с. Котелевка
        с. Кусторівка
        с. Любівка
        с. Мирне
        с. Михайлівка
        с. Мойка
        с. Мурафа
        с. Настеньківка
        с. Одрада
        с. Олексіївка
        с. Олійники
        с. Основинці
        с. Павлюківка
        с. Пархомівка
        с. Петрівське
        с. Прокопенкове
        с. Рандава
        с. Рябоконеве
        с. Сергіївка
        с. Ситники
        с. Слобідка
        с. Сонцедарівка
        с. Степанівка
        с. Ходунаївка
        с. Червоний Прапор
        с. Чернещина
        с. Шевченкове
        Куп'янський район
        с-ще Піщане
        с. Берестове
        с. Біле
        с. Благодатівка
        с. Болдирівка
        с. Василівка
        с. Василівка
        с. Велика Шапківка
        с. Вишнівка
        с. Вовчий Яр
        с. Воронцівка
        с. Глушківка
        с. Голубівка
        с. Грушівка
        с. Гусинка
        с. Дорошівка
        с. Єгорівка
        с. Затишне
        с. Іванівка
        с. Калинове
        с. Кислівка
        с. Кіндрашівка
        с. Ковалівка
        с. Колісниківка
        с. Котлярівка
        с. Крохмальне
        с. Кругляківка
        с. Курилівка
        с. Курочкине
        с. Кучерівка
        с. Лісна Стінка
        с. Мала Шапківка
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка Друга
        с. Миколаївка Перша
        с. Моначинівка
        с. Московка
        с. Нечволодівка
        с. Нова Тарасівка
        с. Новоосинове
        с. Орлянка
        с. Осадьківка
        с. Паламарівка
        с. Петрівка
        с. Петропавлівка
        с. Піщане
        с. Подоли
        с. Пойдунівка
        с. Прилютове
        с. Пристін
        с. Прокопівка
        с. Просянка
        с. Радьківка
        с. Садове
        с. Самборівка
        с. Селище
        с. Сенькове
        с. Сеньок
        с. Синиха
        с. Синьківка
        с. Смородьківка
        с. Соболівка
        с. Степова Новоселівка
        с. Стінка
        с. Табаївка
        с. Тамарганівка
        с. Тищенківка
        с. Хомине
        с. Цибівка
        с. Ягідне
        Лозівський район
        смт Краснопавлівка
        смт Орілька
        с-ще Жовтневе
        с Запарівка
        с-ще Кінне
        с-ще Комсомольське
        с-ще Нижня Краснопавлівка
        с-ще Нове
        с-ще Чернігівське
        с. Артільне
        с. Бакшарівка
        с. Барабашівка
        с. Благодатне
        с. Богомолівка
        с. Браїлівка
        с. Братолюбівка
        с. Бритай
        с. Бунакове
        с. Веселе
        с. Веселе
        с. Вільне
        с. Герсеванівка
        с. Городнє
        с. Горохівка
        с. Григоросове
        с. Дивізійне
        с. Довгове
        с. Єлизаветівка
        с. Запорізьке
        с. Захарівське
        с. Зелений Гай
        с. Іванівка
        с. Катеринівка
        с. Копані
        с. Лиман
        с. Литовщина
        с. Мальцівське
        с. Мар'ївка
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка
        с. Мирне
        с. Миролюбівка
        с. Миронівка
        с. Михайлівка
        с. Надеждине
        с. Надеждівка
        с. Нестеліївка
        с. Нова Іванівка
        с. Нова Мечебилівка
        с. Новоселівка
        с. Оддихне
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Павлівка Друга
        с. Перемога
        с. Петрівське
        с. Петропілля
        с. Плисове
        с. Поди
        с. Полтавське
        с. Привілля
        с. Радянське
        с. Реводарівка
        с. Різдвянка
        с. Роздори
        с. Садове
        с. Світловщина
        с. Святушине
        с. Сергіївка
        с. Смирнівка
        с. Степанівка
        с. Страсне
        с. Тихопілля
        с. Федорівка
        с. Федорівка
        с. Хижняківка
        с. Царедарівка
        с. Червоний Кут
        с. Червоний Шахтар
        с. Шатівка
        с. Шугаївка
        с. Яблучне
        с. Яковлівка
        Нововодолазький район
        смт Бірки
        смт Нова Водолага
        с-ще Палатки
        с. Бахметівка
        с. Білоусівка
        с. Бражники
        с. Брідок
        с. Василівське
        с. Ватутіне
        с. Винники
        с. Вільхуватка
        с. Гаврилівка
        с. Головнівка
        с. Дегтярка
        с. Дерегівка
        с. Дячківка
        с. Завадівка
        с. Знам'янка
        с. Караван
        с. Клинове
        с. Ключеводське
        с. Княжне
        с. Комінтерн
        с. Комсомольське
        с. Круглянка
        с. Кут
        с. Липкуватівка
        с. Литовки
        с. Лихове
        с. Ляшівка
        с. Мануйлове
        с. Мелихівка
        с. Мокра Рокитна
        с. Москальцівка
        с. Моськівка
        с. Муравлинка
        с. Низівка
        с. Нова Мерефа
        с. Новоселівка
        с. Одринка
        с. Ордівка
        с. Охоче
        с. Павлівка
        с. Парасковія
        с. Печіївка
        с. Пластунівка
        с. Просяне
        с. Раківка
        с. Рокитне
        с. Рябухине
        с. Сосонівка
        с. Станичне
        с. Стара Водолага
        с. Старовірівка
        с. Стулепівка
        с. Федорівка
        с. Червона Поляна
        с. Щебетуни
        Первомайський район
        с-ще Більшовик
        с-ще Біляївка
        с-ще Комсомольське
        с-ще Краснопавлівське
        с-ще Правда
        с. Берека
        с. Берестки
        с. Булацелівка
        с. Верхній Бишкин
        с. Верхня Орілька
        с. Веселе
        с. Високе
        с. Грушине
        с. Дмитрівка
        с. Єфремівка
        с. Жовтневе
        с. Задорожнє
        с. Закутнівка
        с. Зеленівка
        с. Кам'янка
        с. Караченців
        с. Картамиш
        с. Кашпурівка
        с. Киселі
        с. Кіптівка
        с. Красиве
        с. Красне
        с. Крутоярка
        с. Крюкове
        с. Лозівське
        с. Максимівка
        с. Мар'ївка
        с. Маслівка
        с. Миколаївка
        с. Миронівка
        с. Михайлівка
        с. Нова Семенівка
        с. Нове
        с. Новоберецьке
        с. Новоєгорівка
        с. Одрадове
        с. Олексіївка
        с. Паризьке
        с. Перерізнівка
        с. Петрівка
        с. Побєда
        с. Радомислівка
        с. Ржавчик
        с. Роздолля
        с. Рокитне
        с. Семенівка
        с. Совєтське
        с. Суданка
        с. Сумці
        с. Тимченки
        с. Червоне Знамено
        с. Шевченкове
        с. Шульське
        Печенізький район
        смт Печеніги
        с. Артемівка
        с. Борщова
        с. Ганнівка
        с. Гарашківка
        с. Гуслівка
        с. Кицівка
        с. Мартове
        с. Новий Бурлук
        с. Новокомсомольське
        с. П'ятницьке
        с. Першотравневе
        Сахновщинський район
        смт Сахновщина
        с. Андріївка
        с. Аполлонівка
        с. Багата Чернещина
        с. Берестове
        с. Бондарівка
        с. Великі Бучки
        с. Володимирівка
        с. Гаркушине
        с. Германівка
        с. Гришівка
        с. Дар-Надежда
        с. Дубові Гряди
        с. Жовтень
        с. Загаркушине
        с. Івано-Слиньківка
        с. Калинівка
        с. Касянівка
        с. Катеринівка
        с. Козирів
        с. Костянтинівка
        с. Красна Гірка
        с. Красноярка
        с. Кузьминівка
        с. Лебедівка
        с. Ленінське
        с. Лесівка
        с. Лигівка
        с. Максимівка
        с. Малі Бучки
        с. Мар'ївка
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка
        с. Нагірне
        с. Надеждине
        с. Нова Балка
        с. Нова Чернещина
        с. Новобогданівка
        с. Нововолодимирівка
        с. Новодмитрівка
        с. Новомихайлівка
        с. Новоолександрівка
        с. Огіївка
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Олійники
        с. Орільське
        с. Петрівка
        с. Піскувате
        с. Скиртяне
        с. Староволодимирівка
        с. Степанівка
        с. Судиха
        с. Тавежня
        с. Тарасівка
        с. Тернуватка
        с. Халтуріна
        с. Чапаєвка
        с. Червона Долина
        с. Червоний Степ
        с. Чорнолозка
        с. Шевченкове
        с. Шевченкове
        с. Яковлівка
        Харківський район
        м. Мерефа
        м. Південне
        смт Бабаї
        смт Безлюдівка
        смт Березівка
        с-ще Рай-Оленівка
        с-ще Барчани
        с-ще Глибоке
        с-ще Зернове
        с-ще Комунар
        с-ще Комуніст
        с-ще Кутузівка
        с-ще Момотове
        с-ще Нова Березівка
        с-ще Перемога
        с-ще Першотравневе
        с-ще Подольох
        с-ще Прелесне
        с-ще Радгоспне
        с-ще Радгоспне
        с-ще Радгоспне
        с-ще Санжари
        с-ще Селекційне
        с-ще Спартаси
        с-ще Травневе
        с-ще Ударне
        с-ще Фрунзе
        с. Артемівка
        с. Байрак
        с. Бистре
        с. Бідряги
        с. Бісквітне
        с. Бобрівка
        с. Борисівка
        с. Борове
        с. Борщова
        с. Бражники
        с. Бутенкове
        с. Верхня Озеряна
        с. Верхня Роганка
        с. Веселе
        с. Вільхівка
        с. Горбані
        с. Горіхове
        с. Гурине
        с. Жовтневе
        с. Заїки
        с. Затишшя
        с. Зелене
        с. Кирсанове
        с. Комунар
        с. Коропи
        с. Красне
        с. Кринички
        с. Лелюки
        с. Лелюки
        с. Лизогубівка
        с. Липці
        с. Логачівка
        с. Лук'янці
        с. Мала Рогань
        с. Михайлівка
        с. Мищенки
        с. Мовчани
        с. Мороховець
        с. Надточії
        с. Нескучне
        с. Нестеренки
        с. Нижня Озеряна
        с. Олександрівка
        с. Олександрівка
        с. Олешки
        с. Олійникове
        с. Павленки
        с. Перемога
        с. Петрівка
        с. Пильна
        с. Пономаренки
        с. Ржавець
        с. Руські Тишки
        с. Сороківка
        с. Стара Московка
        с. Степанки
        с. Стрілеча
        с. Темнівка
        с. Тернова
        с. Українське
        с. Федірці
        с. Хмарівка
        с. Хроли
        с. Циркуни
        с. Черкаські Тишки
        с. Черняки
        с. Шубіне
        с. Яковлівка
        смт Буди
        смт Васищеве
        смт Високий
        смт Коротич
        смт Кулиничі
        смт Манченки
        смт Пісочин
        смт Покотилівка
        смт Рогань
        смт Утківка
        смт Хорошеве
        Чугуївський район
        смт Введенка
        смт Есхар
        смт Кочеток
        смт Малинівка
        с-ще Дослідне
        с-ще Залізничне
        с-ще Чапаєва
        с. Базаліївка
        с. Велика Бабка
        с. Волохів Яр
        с. Гаврилівка
        с. Гракове
        с. Зарожне
        с. Зауддя
        с. Зелений Колодязь
        с. Іванівка
        с. Кам'яна Яруга
        с. Коробочкине
        с. Леб'яже
        с. Миколаївка
        с. Миколаївка
        с. Михайлівка
        с. Мосьпанове
        с. Нова Гнилиця
        с. Осиковий Гай
        с. Петрівське
        с. Піщане
        с. Поди
        с. Пушкарне
        с. Ртищівка
        с. Світанок
        с. Стара Гнилиця
        с. Стара Покровка
        с. Студенок
        с. Таганка
        с. Тернова
        с. Тетлега
        с. Юрченкове
        смт Новопокровка
        смт Чкаловське
        Шевченківський район
        смт Шевченкове
        с-ще Борівське
        с. Аркадівка
        с. Баранове
        с. Безмятежне
        с. Березівка
        с. Богодарівка
        с. Василенкове
        с. Великі Хутори
        с. Верхньозорянське
        с. Володимирівка
        с. Волоська Балаклія
        с. Гетьманівка
        с. Горожанівка
        с. Гроза
        с. Дуванка
        с. Журавка
        с. Зорянське
        с. Іванівка
        с. Іванівка
        с. Колісниківка
        с. Кравцівка
        с. Лелюківка
        с. Ленінка
        с. Максимівка
        с. Малі Кринки
        с. Микільське
        с. Миропілля
        с. Михайлівка
        с. Михайлівка
        с. Мостове
        с. Нижній Бурлук
        с. Новий Лиман
        с. Новомиколаївка
        с. Новостепанівка
        с. Огурцівка
        с. Одрадне
        с. Олександрівка
        с. Олексіївка
        с. Первомайське
        с. Петрівка
        с. Петропілля
        с. Полтава
        с. Сазонівка
        с. Самарське
        с. Семенівка
        с. Смолівка
        с. Сподобівка
        с. Ставище
        с. Станіславка
        с. Старий Чизвик
        с. Старовірівка
        с. Сумське
        с. Тетянівка
        с. Троїцьке
        с. Федорівка
        с. Худоярове
        с. Шевченкове
        с. Шишківка
Буковина Галичина Запоріжжя Наддніпрящина Північне причорномор’я Сіверщина Крим Волинь Донеччина Закарпаття Київщина Поділля Полісся Слобожанщина
  • Створення Острозької Біблії. Україна. 1581 рік худ. Артур Орльонов
  • Галицькі хоругви у Грюнвальдській битві 15 липня 1410р. худ. Артур Орльонов
  • Бій під Берестечком. 1651р. худ. Артур Орльонов
  • Благословення Феодосія Святого (князя Федора Острозького). 1443р. худ. Артур Орльонов
  • Кий з батьком приймають гунських послів. 450р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий на прийомі у імператора Візантії Зенона. 484р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Данило Острозький у битві на Синіх водах. 1362р.худ. Артур Орльонов
  • Кий, Щек, Хорив і Либідь засновують місто Київ. 482р. худ. Артур Орльонов
  • Князь Кий захищає фортецю Києвець на Дунаї. 487р. худ. Артур Орльонов
Зачекайте. Творимо історію ;)
Шановний відвідувач!
На данний момент наш сайт працює в тестовому режимі.
Поки не весь функціонал доступний повною мірою.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.